Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 997099 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3165 dnia: Listopad 26, 2018, 02:12:07 pm »
Jednak dla mnie cel zawsze jest jeden: nowe komiksy, nieważne czy wydawane przez chama, czy mistrza savoir-vivre'u,

A dla mnie nie. No i widzisz jaki klops...  Odpowiedzienie i wybrnięcie z tego bez dodruku to moment. Wystarczy chcieć i mieć dobrą wolę. I NIJAK nie stoi to na przeszkodzie w rzekomym wychodzeniu z dołka. Ja nie przywykłem do zlewki od kogoś komu płacę pieniądze. Ktoś inny kiedyś wyda ten komiks, przeżyję.

Offline misiokles

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3166 dnia: Listopad 26, 2018, 02:15:23 pm »
po jak najmniejszej linii oporu i w krotkim czasie.
Linii najmniejszego oporu.

Offline Bartek Gawron

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3167 dnia: Listopad 26, 2018, 02:27:45 pm »
A dla mnie nie. No i widzisz jaki klops...  Odpowiedzienie i wybrnięcie z tego bez dodruku to moment. Wystarczy chcieć i mieć dobrą wolę. I NIJAK nie stoi to na przeszkodzie w rzekomym wychodzeniu z dołka. Ja nie przywykłem do zlewki od kogoś komu płacę pieniądze. Ktoś inny kiedyś wyda ten komiks, przeżyję.
No i widzisz: w rezultacie Ty masz klops, a ja mam komiks ;-) Problem polega na przywiazywaniu wagi do pozorów: jedni olewaja klientow jawnie, inni udają, ze nie olewaja, ale w rzeczywistosci i tak olewaja. Bo tak naprawde, to co sie liczy, to nie klient, ale tylko i wylacznie jego pieniadze.
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3168 dnia: Listopad 26, 2018, 03:03:45 pm »
No i widzisz: w rezultacie Ty masz klops, a ja mam komiks :wink: Problem polega na przywiazywaniu wagi do pozorów: jedni olewaja klientow jawnie, inni udają, ze nie olewaja, ale w rzeczywistosci i tak olewaja. Bo tak naprawde, to co sie liczy, to nie klient, ale tylko i wylacznie jego pieniadze.


To ja mam komiks (inne wydanie) a Ty masz półprodukt. Widzisz, patrząc na kilka wydawnictw na zachodzie nie mam wrażenia, że liczy się wyłącznie kasa. Zresztą każdy dobry biznesmen Ci to powie, jak nastawiasz się wyłącznie na kasę to nic z tego nie będzie. Jak skupisz się na usłudze i Kliencie - kasa przyjdzie sama.

mkolek81

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3169 dnia: Listopad 26, 2018, 05:31:55 pm »
Jak skupisz się na usłudze i Kliencie - kasa przyjdzie sama.
Nie, jeśli wykończyć Cię konkurencja. A ta na tym rynku jest dużą. A produkt ich nie jest tak popularny jak inne (produkt=typ komiksów który wybrali).

Offline mappy

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3170 dnia: Listopad 26, 2018, 08:13:16 pm »
Tylko, że jeszcze jest jeden ważny aspekt. Niektórzy nie mogą sobie pozwolić na sprowadzanie komiksów z zagranicy i wybierają rodzime wydania. Taki Manara może nie pojawić się i z 15 lat na rynku więc "łykanie" wypustu bez żadnej alternatywy to jedyna możliwa opcja. Na zachodzie będzie parę wydań do wyboru do koloru. U nas jedna i jak wspomniałem z możliwością sporych widełek czasowych w kolejnym wydaniu. Myślę, że większość oddałaby ten komiks do wydawcy ale trzeba się pogodzić z takim właśnie dziwnym niuansem  :doubt:
Wydawnictwo ma to niestety głęboko, a ostatnio dosyć często pojawiają się podobne kwiatki.

Offline isteklistek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3171 dnia: Listopad 26, 2018, 08:35:37 pm »
Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem - kupiłeś komiks, żałujesz, że go kupiłeś i chciałbyś go zwrócić, ale nie zrobisz tego, bo wymyśliłeś sobie, że nikt go nie wyda w najbliższej przyszłości? I masz zamiar z bublem siedzieć, a gdy będzie następny bubel od wydawnictwa to z postawą "bardzo proszę" weźmiesz bez zająknięcia?

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3172 dnia: Listopad 26, 2018, 08:45:14 pm »
Na to wygląda, niestety.


@ mappy  Naturalnie. Tyle, że takich ważnych apsektów jest więcej, niż jeden, więc w ten sposób możemy polecieć na manowce szybko.

Offline Bartek Gawron

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3173 dnia: Listopad 26, 2018, 08:55:04 pm »
Jak rozumiem, Gobender, Ty tego Manare ze skopaną czernia, co go wystawiales na jednej ze swoich wrzutek, zwróciłeś, czy tak?
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2018, 08:58:27 pm wysłana przez Bartek Gawron »
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline isteklistek

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3174 dnia: Listopad 26, 2018, 08:59:07 pm »
W skrócie: ja swojego nie zwróciłem, bo:
  • Posiadam tom 1, 2.
  • Zwrócenie tomu 3 nie ma sensu, bo zostaje z 1,2.
  • Kupiłem 1,2, aby mieć całość, bez 3 też nie kupię 4.
  • Nikt mi nie przyjmie reklamacji na 1,2, bo nie mają błędów.

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3175 dnia: Listopad 26, 2018, 10:08:37 pm »
Nie.

Offline robbirob

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3176 dnia: Listopad 27, 2018, 07:15:40 am »
A ta na tym rynku jest dużą. A produkt ich nie jest tak popularny jak inne (produkt=typ komiksów który wybrali).
Dobre podsumowanie. Stąd ich "ucieczka" w amerykany okołoaliensowe oraz wydania ekskluzywne i inne.

JanT

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3177 dnia: Listopad 27, 2018, 07:41:24 am »
Z tymi Aliensami to też mogą być w pupie jak w powietrzu wisi kolekcja od Hachette.

Offline robbirob

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3178 dnia: Listopad 27, 2018, 07:45:19 am »
Z tymi Aliensami to też mogą być w pupie jak w powietrzu wisi kolekcja od Hachette.
Nie potrzebna jest kolekcja żeby to stwierdzić. Ile się sprzedawał czarny Aliens a ile na rynku jest niebieski albo Terminator? Już nie ma takiego parcia na te tytuły i te wydania.

JanT

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3179 dnia: Listopad 27, 2018, 07:53:13 am »
Ale przez widmo kolekcji mogą być głębiej w pupie (gdzie czerń jest czarna a nie szara)  :smile:

Skończą im się te Manary to ja nie wiem co oni będą wydawać.

 

anything