Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 998411 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pawlis

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3510 dnia: Styczeń 25, 2019, 09:12:54 pm »
Niespodzianka bedzie Bouncer. :wink:
Albo Nestor Burma.

Offline sum41

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3511 dnia: Styczeń 25, 2019, 10:10:34 pm »
60 zł okładkowa za ten komiks? Powiedziałbym że tonraczej screamowa cena.


Mialem na mysli cene po 41% rabacie  :biggrin:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Klint

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3512 dnia: Luty 01, 2019, 04:43:16 pm »
Scream Comics ma znów obsuwę z premierą.

Offline sum41

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3513 dnia: Luty 01, 2019, 08:25:06 pm »
To dobrze bo tyle teraz tego ze kombinacje robie co kiedy zamawiac  :biggrin:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline pokia

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3514 dnia: Luty 02, 2019, 08:06:00 am »
Właśnie skończyłem czytać Segmenty Gimeneza i Malki. Komiks zaczyna się jeszcze jakoś sensownie, ale im dalej tym gorzej. Albo ze mną coś nie tak, albo ze scenariuszem - od połowy drugiego tomu nie wiedziałem co się dzieje i kto jest kim. Sam rysownik się do tego przyłożył, bo nie widać koto jest kim - chyba rysował na szybko i od niechcenia (pewnie sam się połapał w tym, że i tak wychodzi z komiksu kiszka). Przeskoki miejsca, postacie pojawiające się znikąd i równie szybko znikające. Pod koniec komiksu sprawdzałem, czy Scream nie pomieszał stron, bo za cholerę nie dało się tego czytać (w jednym momencie niszczą pojazd  bohaterów, a za chwilę są na jakiejś asteroidzie, a chwilę są znowu w pojeździe, zeskanowali z oddali znaki na posągu, ale za kilka kadrów lądują na  planecie aby przeczytać znaki na tym posągu - jedna wieka sieczka).
Po przeczytaniu ostatniej strony musiałem sprawdzić w internecie czy aby to już koniec. Wszystko wskazuje na to, że te trzy tomy to komplet. Masakra, dawno nie czytałem tak słabego komiksu.
Pytaliście kilka stron temu o Czwartą Siłę. Przy Segmentach Czwarta Siła, nawet niekompletna, to bardzo fajny, dobrze narysowany komiks si-fi, który spokojnie mogą polecić fanom kosmosu i Gimeneza. Segmentów nie polecam nikomu.

Offline kas1

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3515 dnia: Luty 02, 2019, 10:13:52 am »
Stanę trochę w obronie tego komiksu. Nie zauważyłem albo nie zwracałem uwagi ne rzeczy o których pisze pokia i może dlatego czytało mi się go znacznie lepiej. Również sprawdzałem w necie czy są dalsze części i byłem trochę zawiedziony, że kończy się to tak nijako. Ciekawie wykreowany świat z potencjałem na dłuższą serię i szkoda, że temat został w taki sposób zamknięty bo bardzo mało się o nim dowiedzieliśmy. Gdyby seria była dłuższa można by ocenić czy pod płaszczykiem, który otrzymaliśmy kryła się jakaś głębia czy też autor z góry potraktował go jako jedynie tło dla opowieści (o tej się nie wypowiem bo już jej nie pamiętam, co w sumie słabo o niej świadczy). Zresztą ogólnie z Gimenezem mam ten problem, że świetnie mi się go ogląda i doceniam jego kunszt, natomiast nie potrafię płynąć przez te komiksy, są one dla mnie trudno przyswajalne.   
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2019, 10:17:53 am wysłana przez kas1 »

Offline LordDisneyland

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3516 dnia: Luty 02, 2019, 09:30:41 pm »
Albo Nestor Burma.


Oby tak . Obyś okazał się prorokiem 8)

Offline LoganOldschool

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3517 dnia: Luty 25, 2019, 11:00:58 am »
Ktoś może coś powiedzieć o tych nowościach ze Screama?
https://www.gildia.pl/komiksy/389546-predator-vs-judge-dredd-vs-aliens-dziel-i-placz
https://www.gildia.pl/komiksy/386514-predator-lowcy-tom-1
Ten predator ile domyślnie ma tomów ?

Offline Blaksad

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3518 dnia: Luty 25, 2019, 01:23:36 pm »
Chyba na razie dwa tomy - drugi jest zapowiedziany na 12 czerwca https://www.darkhorse.com/Search/Chris%20Warner

Offline pitt

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3519 dnia: Luty 25, 2019, 02:55:32 pm »
Część druga kończy się tak, jakby miała być jeszcze kolejna część.

Offline MatiBlackpool

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3520 dnia: Marzec 03, 2019, 09:12:04 pm »
Czy plansze z albumu Milo Manary Kobiety - Artbook związane są z jakimiś wcześniej wydanymi albumami?

Offline raf82

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3521 dnia: Marzec 04, 2019, 05:40:10 pm »
Ktoś przebąkiwał że Bouncera tom 1 mają wydać - lepiej niech wydadzą coś nowego a najlepiej dokończą serie Technokapłanów, Dzinn bo zbankrutują Taurusowi nie specjalnie schodzi to tu nie będzie lepiej. W licytacji bouncer schodzi za 140-160 nie ma parcia.

Offline celtic

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3522 dnia: Marzec 04, 2019, 09:12:46 pm »
Bouncera niech wydadzą jak najszybciej razem z 2 pominetymi albumami


Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3523 dnia: Marzec 21, 2019, 09:29:01 pm »
Scream Comics planuje na kwiecień 4 nowe komiksy, europejskie, zupełnie różne.


- Małpi Król
- Metabaron - wyd. zbiorcze tom 2
- Ponad chmurami
- The Dream #1: Jude
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline absolutnie

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3524 dnia: Marzec 22, 2019, 07:43:32 am »
Scream Comics planuje na kwiecień 4 nowe komiksy, europejskie, zupełnie różne.

- Małpi Król


Dopiero teraz zaczną się prawdziwe narzekania na lewackość (i właściwie dopiero teraz powinny).

Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

 

anything