Autor Wątek: EDYCJA 446 - EWAKUACJA (do świtu 11 maja)  (Przeczytany 5869 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Morten Zimsi

Odp: EDYCJA 446 - EWAKUACJA (do świtu 11 maja)
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 18, 2015, 06:38:37 pm »
Mi tez nieraz niektore paski sie zupelnie nie podobaja i wolalbym ich wogole nie oceniac, no ale daje te punkty dla uproszczenia takie jak wychodza z racji kolejnosci :wink:
Wydaje mi sie, ze w ten sposob nie bedzie pretensji i kombinowania. Zreszta powiedzmy sobie szczerze, ze cala ta punktacja jest ot tak, dla picu.
"Points don't matter" jakby to wieszcz Drew Carey powiedzial :wink:
No ale jakis tam system powinien po sprawiedliwosci byc :wink: 

Deg

  • Gość
Odp: EDYCJA 446 - EWAKUACJA (do świtu 11 maja)
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 18, 2015, 07:04:09 pm »
5 pkt. - breniary
4 pkt. - papierek
3 pkt. - Morten Zimsi/harek

Ja tam z rozpędu punktuję po kolei, ale jeśli ktoś chce zaznaczyć, że coś mu się podobało bardziej lub mniej, nie widzę problemu - o chęć manipulacji wynikami raczej nikogo nie podejrzewam :wink:

Offline spence

Odp: EDYCJA 446 - EWAKUACJA (do świtu 11 maja)
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 18, 2015, 07:28:52 pm »

5 - Breniary - mega to jest opowiedziane (w sensie że dwa kadry na klamrze, i dwa z zamienioną perspektywą, skierowane do środka, nie wiem czy zrozumiale mówię). Pomysł też całkiem najs.
4 - papierek - chyba najbardziej mi się od Ciebie dialogowo-monologowe scenki, literki w pierwszych trzech kadrach jakoś mi giną pośród rysunku
3 - Morten Zimsi/harek - spoko jako pomysł i ten pomysł z klamrą, choć mam podobne zdanie co 2rcfrt, jeśli chodzi o politykę.
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2015, 07:32:00 pm wysłana przez spence »
https://kasetablog.wordpress.com - jak na razie, nowy adres, po przeprowadzce, zobaczymy jak dalej.

Offline breniary

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 621
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a Ty jaką masz wymówkę?
    • breniary paski komiksowe
Odp: EDYCJA 446 - EWAKUACJA (do świtu 11 maja)
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 18, 2015, 08:03:06 pm »
5 - Morten Zimsi/harek też nie jestem fanem politycznych pasków, albo takich bardzo politycznych śmiejących się z jednej opcji. Tu jest zawarte coś, co siedzi już nam wszystkim z tyłu głowy, bo koło tej sytuacji już było trochę satyry. Jednak podoba mi się ten pasek fabularnie, koniec zostawia nas z ciągiem dalszym wydarzeń jak z dreszczowca, jak z Archiwum X - nie wróży dobrze na przyszłość.

4 - Papierek nie czaję tego ;( masz bardzo fajny styl, lekki, realistyczny, tamte paski podobały mi się fabularnie (np. haczyk) a tu utknąłem niekumaty.

Dawno, dawno temu (kilkadziesiąt konkursów temu) ktoś upomniał mnie kiedy oceniałem trzy paski w edycji punktacją 1-3 a nie 3-5, stwierdziłem, że faktycznie biorąc punktację od najwyższej w dół kolejno co jeden wydaje mi się sprawiedliwe i nikomu nie ujmujące. Jednak takiej zasady spisanej nie widziałem, raczej uznałbym to za bardziej tradycję niż prawo ; ) Niczego nie przesądzam.
a Ty jaką masz wymówkę?

Offline papierek

Odp: EDYCJA 446 - EWAKUACJA (do świtu 11 maja)
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 18, 2015, 08:23:00 pm »
5 pointsów - breniary - ciekawa historyjka, trochę jakby pachniała czymś dłuższym, a a takie lubię ;)

(A na swoją obronę mam to, że krótkie formy to kompletnie nie moja broszka i te paski mi kompletnie nie wychodzą. Serio, nawet rysunki mam gorszej jakości jak się muszę na jednej stronie zmieścić <kto widział mojego pejdża na fb ten wie>. W sumie głównie dlatego się udzielam w paskach, zmuszam się do ćwiczeń :P)

4 pointsy - Harkowy Morten Zimsi - polityka mi też się nie podoba, ale w sumie na hasło ewakuacja miałam podobne skojarzenia ;)
"Jego życie to bajka o agresywnych ludziach, gdzie i dobra i zła strona może Ci przychrzanić. Jedyną różnicą od czasu, gdy się dowiedział o tym, jak naprawdę to wygląda, to fakt, że nikt już nie musi wokół niego stąpać na palcach.
Teraz obie strony mogą używać czołgów."

http://www.facebook.com/PapierkiSketchbook

Offline Morten Zimsi

Odp: EDYCJA 446 - EWAKUACJA (do świtu 11 maja)
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 18, 2015, 09:18:45 pm »
polityka mi też się nie podoba, ale w sumie na hasło ewakuacja miałam podobne skojarzenia :wink:


wiec otoz to ;)
ja tam od dawna nie ogladam telewizji, nie czytam gazet ani nie slucham radia, bo i tak to wszystko do mnie dochodzi... no ale tutaj byla sila wyzsza, pan niebieski mnie oswiecil i natchnal wiec nie moglem postapic inaczej ;)

Offline Franklin

Odp: EDYCJA 446 - EWAKUACJA (do świtu 11 maja)
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 19, 2015, 11:13:33 am »
5 - breniary
4 - papierek
3 - Morten Zimsi/harek

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: EDYCJA 446 - EWAKUACJA (do świtu 11 maja)
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 20, 2015, 08:59:47 am »
5 pkt. - breniary
4 pkt. - Morten Zimsi/harek
3 pkt. - papierek

Offline breniary

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 621
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a Ty jaką masz wymówkę?
    • breniary paski komiksowe
Odp: EDYCJA 446 - EWAKUACJA (do świtu 11 maja)
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 24, 2015, 01:13:23 pm »
-------------------------------------------------------------------------------------
podsumowanie
-------------------------------------------------------------------------------------

3 paski
8 głosujących


1. Breniary 35 pkt.
2. Papierek 26 pkt.
3. Harek/Morten Zimsi 18 pkt.


-------------------------------------------------------------------------------------

Nowy temat zostanie założony  25.05.2015
Temat zakłada: Breniary

 -------------------------------------------------------------------------------------
end of line
-------------------------------------------------------------------------------------   
a Ty jaką masz wymówkę?

 

anything