Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1064359 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1065 dnia: Styczeń 26, 2016, 03:42:52 pm »
O ile pamięć mnie nie myli to wszystkie trzy numery miały po 20 stron (21 z okładką). Krótko mówiąc, trzeci tom to powrót do czasów TM-Semic - "68-stron! Wydanie Wakacyjne/Świąteczne". Zeszytówki wróciły. Egmoncie, rzucaj ten tom do kiosków. :biggrin:

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1066 dnia: Styczeń 26, 2016, 03:53:26 pm »
Na szczęście po 3 tomie wszystko powinno wrócić do normy. Trial of Jean Grey a potem Guardians Disassembled  powinno być wydane według oryginalnego podziału zeszytów. Przynajmniej w teorii nie muszą później nic mieszać ;)

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1067 dnia: Styczeń 26, 2016, 04:28:09 pm »
Żenada po prostu. Egmont to taka straszna kutwa i nie połączą tych albumów by dać nam uczciwy tom z 7 zeszytami a nie 4+3 za 50 zł. Dajcie spokój. Egmont to zło.

Offline amsterdream

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1068 dnia: Styczeń 26, 2016, 05:21:40 pm »
Pretendent do najgorszej okładki roku.


Ja sobie Strażników raczej odpuszczę. Może później to się jakoś bardziej rozkręca, ale po lekturze pierwszych tomów z Marvel Now mogę powiedzieć że, jest to według mnie zdecydowanie najsłabsza seria zaprezentowana przez Egmont a płacić 30zł za taki komiks, składający się z zaledwie trzech zeszytów nie zamierzam. Swoją drogą, czemu Egmont tak to pociął zamiast wydać normalnie?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2016, 06:14:39 pm wysłana przez amsterdream »

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1069 dnia: Styczeń 26, 2016, 05:38:47 pm »
Egmont za wcześnie zaczął wydawać tę serię, a druga połowa oryginalnego tomu zawiera zeszyty rozgrywające się pod koniec crossoveru "Nieskończoność", który dostaniemy dopiero za kilka miesięcy. Pewnie nie chcieli spoilerować finału tego crossa i postanowili trochę przyhamować. Mieli dwa wyjścia: albo wydać część tego tomu teraz, a resztę później, albo po pierwszym tomie wstrzymać się prawie rok z wydaniem drugiego. Wybrali opcję nr 1.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1070 dnia: Styczeń 26, 2016, 07:56:42 pm »
Żenada po prostu.

Egmont to taka straszna kutwa

Dajcie spokój.

Egmont to zło.

+

Większość tutaj narzeka jak stare baby
perły przed wieprze

Offline Jaxx

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1071 dnia: Styczeń 26, 2016, 08:06:35 pm »
Żenada po prostu. Egmont to taka straszna kutwa i nie połączą tych albumów by dać nam uczciwy tom z 7 zeszytami a nie 4+3 za 50 zł. Dajcie spokój. Egmont to zło.

Mam propozycję - nie kupuj ich komiksów. Pokaż, że nie z Tobą te numery, przecież się na nich poznałeś i nie będą Ci tu wciskać GoG cienkich albumach!

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1072 dnia: Styczeń 26, 2016, 08:28:02 pm »
@JanT
+1

@kuba g
Ja narzekam na Egmont bo ma za wysokie ceny większości swoich komiksów spoza Marvel Now. Inni narzekają na jakieś drobiazgi w Hachette mimo, że Egmont robi większe babole a Haszet daje nam najtańsze hardcovery Marvela w kraju.

@Jaxx
Toż napisałem - Strażników Galaktyki nie kupię, póki nie wrócą do słusznej objętości. I tak w 1 tomie mam za dużo originów.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1073 dnia: Styczeń 26, 2016, 08:50:24 pm »
@kuba g
Ja narzekam na Egmont bo ma za wysokie ceny większości swoich komiksów spoza Marvel Now. Inni narzekają na jakieś drobiazgi w Hachette mimo, że Egmont robi większe babole a Haszet daje nam najtańsze hardcovery Marvela w kraju.


Napisał to człowiek, który ustawicznie płakał nad przesunięciami panoramy. Z mojej strony to był żart... ale naprawdę głupio to wygląda gdy maruda marudzi na inne marudy.
perły przed wieprze

Offline Antari

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1074 dnia: Styczeń 26, 2016, 09:03:19 pm »
@JanT
+1

@kuba g
Ja narzekam na Egmont bo ma za wysokie ceny większości swoich komiksów spoza Marvel Now. Inni narzekają na jakieś drobiazgi w Hachette mimo, że Egmont robi większe babole a Haszet daje nam najtańsze hardcovery Marvela w kraju.

@Jaxx
Toż napisałem - Strażników Galaktyki nie kupię, póki nie wrócą do słusznej objętości. I tak w 1 tomie mam za dużo originów.

Bierz pod uwagę fakt, że dla niektórych te twoje "za wysokie ceny" są drobiazgiem :)

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1075 dnia: Styczeń 26, 2016, 09:08:38 pm »
Bo błedy na panoramie są zbrodnią najcięższą kuba. :) Wszystko inne to drobne detale ale panorama is everything. Powinna być tak bliska ideału, jak się tylko da.

Offline Malibu

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1076 dnia: Styczeń 27, 2016, 01:42:44 pm »
Ktoś jakoś niedawno wrzucał przypuszczalną rozpiskę serii Marvel NOW od Egmontu. Mógłby ktoś to wrzucić jeszcze raz?

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1077 dnia: Styczeń 27, 2016, 01:47:27 pm »
Bo błedy na panoramie są zbrodnią najcięższą kuba. :smile: Wszystko inne to drobne detale ale panorama is everything. Powinna być tak bliska ideału, jak się tylko da.


Czyli chcąc nie chcąc Hatchette jest gorsze od Egmontu bo popełnie największą zbrodnię na komiksie i faktycznie stają się ucieleśnieniem zła i pogardy dla komiksu jako medium, sztuki etc etc?
perły przed wieprze

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1078 dnia: Styczeń 27, 2016, 04:38:38 pm »
Ktoś jakoś niedawno wrzucał przypuszczalną rozpiskę serii Marvel NOW od Egmontu. Mógłby ktoś to wrzucić jeszcze raz?

O to ci chodzi ?
http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,37713.msg1323344.html#msg1323344

Oczywiście GotG jest cięte inaczej przez Egmont z tego powodu, który podał wyżej Anionrodnik. Także jako 3 tom GotG nie mamy Guardians Disassembled jak to jest na tej tabelce tylko tą ''Nieskończoność''

No i Deadpoola brak w tabelce. Za to są serię, których Egmont nie wydaje bo to taka rozpiska ogólna Marvel NOW zrobiona przez Aniona.

Offline Malibu

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1079 dnia: Styczeń 27, 2016, 05:35:49 pm »
O to ci chodzi ?
http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,37713.msg1323344.html#msg1323344

Oczywiście GotG jest cięte inaczej przez Egmont z tego powodu, który podał wyżej Anionrodnik. Także jako 3 tom GotG nie mamy Guardians Disassembled jak to jest na tej tabelce tylko tą ''Nieskończoność''

No i Deadpoola brak w tabelce. Za to są serię, których Egmont nie wydaje bo to taka rozpiska ogólna Marvel NOW zrobiona przez Aniona.


Tak właśnie o to :) podzienkował

 

anything