Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1064016 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adro

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #420 dnia: Sierpień 22, 2015, 05:10:14 pm »
no ja hickmana uwielbiam, nie wiem, czy ten koles stworzyl cos naprawde kiepskiego.  :razz:
btw super, ze mozna juz kupic kolejne tomy marvel now, jaram sie jak jakis malolat :lol: :biggrin: .
Ponoc marvel now sprzedaje sie bdb (takie slyszalem pogloski tu i owdzie ). Moze egmont wpusci
jeszcze na rynek pare serii z MN  :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Itachi

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #421 dnia: Sierpień 22, 2015, 08:38:11 pm »
Szczerze polecam.

Szczerze odradzam.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #422 dnia: Sierpień 22, 2015, 09:02:34 pm »
Szczerze odradzam.
Już mówiłeś.


Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #423 dnia: Sierpień 22, 2015, 10:10:36 pm »
Lokus - weź od razu z New Avengers, bo to się łączy. Naprawdę - Świat Avengers jest taki se, ale wierzę w pozytywne recenzje i Hickmana i liczę, że potem będzie tylko lepiej.

Nowe tomy zamówię sobie jutro, więc mi nie wykupcie wszystkiego.

Offline buczanova

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #424 dnia: Sierpień 23, 2015, 10:07:47 am »
A ktoś z Was czytał "Guardians of the galaxy" z Marvel Now? Kiedyś kupiłem pierwszy trejd w oryginale i szybko się go pozbyłem, w ogóle mi ta historia nie podeszła. Czy seria rozwija się wraz z kolejnymi tomami, czy można ją odpuścić?
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #425 dnia: Sierpień 23, 2015, 10:13:02 am »
@UP
Oryginalnych komiksów po angielsku nie czytałem, bo niezbyt interesowałem się przygodami GotG. Ale teraz wyszły po polsku, w dobrej cenie, to sobie zamówiłem, by przekonać "z czym to się je". I mam sytuację win-win, bo albo fabula mi się spodoba, albo będę mógł wrzucić kolejny kamyk do tematu jakim to Bendis jest złym scenarzystą. :)

Offline dudi1212

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #426 dnia: Sierpień 23, 2015, 10:15:12 am »
Rozumiem, że wygrała w tym wypadku u Ciebie cena za stronę?

Bo zamówienie tytułu w ciemno się nieco gryzie z Twoimi przekonaniami, że kupujesz tylko to, co inni rekomendują;)
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline buczanova

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #427 dnia: Sierpień 23, 2015, 10:17:06 am »
Mimo wszystko oczekuję odpowiedzi osoby która czytała to w oryginale. Wiem, że to 40 zł ale juz raz ten ton kupiłem po ang i się zawiodłem, nie będę kupował ponownje by za chwilę znowu sprzedać. Ja lubię Bendisa ale pierwsze zeszyty tej serii ewiedentnie mu nie wyszły (według mnie).
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #428 dnia: Sierpień 23, 2015, 10:18:59 am »
Akurat jeśli chodzi o Marvel NOW postanowiłem kupić wszystkie numery tej Kolekcji. Jak mi się jakaś gałąź nie spodoba, to najwyżej ją odetnę i nie będę kontynuował nabywania danego tytułu. Przeczytam i będę wiedział ile ta seria jest naprawdę warta.

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #429 dnia: Sierpień 23, 2015, 10:53:15 am »
Akurat jeśli chodzi o Marvel NOW postanowiłem kupić wszystkie numery tej Kolekcji.

Całe szczęście, że ta "kolekcja" jest bez panoramy.

Offline Archie

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #430 dnia: Sierpień 23, 2015, 10:57:33 am »
A ktoś z Was czytał "Guardians of the galaxy" z Marvel Now? Kiedyś kupiłem pierwszy trejd w oryginale i szybko się go pozbyłem, w ogóle mi ta historia nie podeszła. Czy seria rozwija się wraz z kolejnymi tomami, czy można ją odpuścić?
Odpuść. Im dalej tym robi się słabiej. Bendis nie czuje GotG i po tym jak napisał Guardians of Knowhere (tie-in do Secret Wars) to widać, że przy głównej serii GotG muszą być jakieś naciski redaktorskie, bo mini-seria jest lepsza od głównej serii. Jedyne co w głównej serii mi się podobało to historia z "naprawieniem" Venoma i zrobieniem z niego "Agenta Kosmosu".
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline Julek_

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #431 dnia: Sierpień 23, 2015, 11:16:39 am »
Mimo wszystko oczekuję odpowiedzi osoby która czytała to w oryginale. Wiem, że to 40 zł ale juz raz ten ton kupiłem po ang i się zawiodłem, nie będę kupował ponownje by za chwilę znowu sprzedać. Ja lubię Bendisa ale pierwsze zeszyty tej serii ewiedentnie mu nie wyszły (według mnie).

Kupa. Lubię i starego i nowego Bendisa, ale w tym przypadku mocno dał ciała. I w dodatku popsuł markę, którą tak pięknie Giffen, z Lanningiem i Abnettem wyciągnęli z niebytu. Jak lubisz "GotG" to warto zainwestować w, klasycznie, "Anihilację" i jak się wciągniesz to dalej leci.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #432 dnia: Sierpień 23, 2015, 01:10:53 pm »
Przy czym w Annihilacji samych strażników jeszcze nie ma. Ale pojawiają się solowo, a sam komiks jest wyśmienity.

Offline buczanova

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #433 dnia: Sierpień 23, 2015, 01:34:36 pm »
Ok, to odpuszczę, dzięki za pomoc :)
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline VooDoo79

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #434 dnia: Sierpień 23, 2015, 02:14:24 pm »
A jak ma się sytuacja z Punisherem w Marvel Now? Czytał ktoś? Czytałem tylko 1 numer "Memento Mori" i jakoś mnie nie poruszył w porównaniu z vol.5 G.Rucki który był b. dobry wg. mnie, zarówno pod względem scenariusza jak i grafiki w wykonaniu Marca Checchetto.