Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1064127 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline radef

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #600 dnia: Sierpień 28, 2015, 02:17:51 pm »
Drugi tom strażników ma aż 7 zeszytów to nawet jak fabularnie będzie gorszy to wyjdziesz na swoje  :badgrin:
2. tom "Strażników" ma 5 zeszytów - od 4. do 8.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #601 dnia: Sierpień 28, 2015, 02:18:52 pm »
nawet jak fabularnie będzie gorszy


No niestety jest gorszy. Cała ta formuła, że GOTG to w sumie team-up z różnymi bohaterami z różnych zakątków uniwersum szybko zaczyna męczyć (i nie zmienia nic tu ciekawość co np. wykminić chcą z wciśnięcia do Marvela Angeli). Owszem, są momenty ale... Cóż, grunt, że po Polska edycja ma/będzie miała cenę adekwatną do jakości i płynącej z tego rozrywki.
perły przed wieprze

Offline rzem

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #602 dnia: Sierpień 28, 2015, 02:42:35 pm »
Pytanie z innej beczki: Czy były gdzieś na polskich portalach podane przykładowe plansze z New Avengers; wszystko umiera?

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #603 dnia: Sierpień 28, 2015, 02:50:58 pm »
Pytanie z innej beczki: Czy były gdzieś na polskich portalach podane przykładowe plansze z New Avengers; wszystko umiera?
Zdaje się, że nie (a przynajmniej ja nic nie widziałem). Przykładowe plansze oryginału prezentują się tak:
https://scans-daily.dreamwidth.org/4175474.html

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #604 dnia: Sierpień 28, 2015, 02:56:41 pm »
2. tom "Strażników" ma 5 zeszytów - od 4. do 8.
Prawda leży po środku:


edit: ale chyba jednak 7 zeszytów 4-10:



 
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2015, 06:40:43 pm wysłana przez JanT »

Offline adro

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #605 dnia: Sierpień 28, 2015, 03:09:52 pm »
NIech egmont niczego nie wycina i nie ingeruje w tresc wydawanych komiksow.  :razz:
pzdr
ps licze na szybsze tempo i nowe serie  :biggrin:
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline rzem

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #606 dnia: Sierpień 28, 2015, 03:17:38 pm »
Dzięki, Blaskowitz. Dobre i to.

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #607 dnia: Sierpień 28, 2015, 03:32:46 pm »
Pytanie z innej beczki: Czy były gdzieś na polskich portalach podane przykładowe plansze z New Avengers; wszystko umiera?

Poszukaj na Hataku - tam chyba były. A jak nie znajdziesz, to ja ci mogę wrzucić ze trzy skany przykładowych stron. Krótko - dalej jest ciemno.

Ale ogólnie drugi rzut Marvel NOW jest minimum równie dobry co pierwszy a może nawet lepszy. Poza tymi originami.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2015, 03:41:37 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline radef

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #608 dnia: Sierpień 28, 2015, 03:35:56 pm »
Krótko - dalej jest ciemno.
Nie miałem z tym problemów. Raziło to mnie w oczy tylko w "All-New X-Men".
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #609 dnia: Sierpień 28, 2015, 03:38:17 pm »
Bo ogólnie tomy jaśniejsze, ale jest ciemniej.

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #610 dnia: Sierpień 28, 2015, 04:55:39 pm »
Zastanawiałem się nad tym jak powinien wyglądać plan wydań Marvel NOW! żeby crossovery między seriami były ze sobą skoordynowane i... wyszło mi, że Egmont narobił trochę bałaganu i teraz będzię musiał się trochę nagimnastykować, żeby wszystko wyrównać. W skrócie: Avengers teraz powinni nadal wychodzić co trzy miesiące, a drugie tomy New Avengers i Guardiansów, które są tie-inami do Infinity, powinny ukazać się dopiero za rok jak wyjdzie Avengers Tom 4: Infinity...


Rozpiska jak powinno być, a nie jest (tabelka w budowie): http://i.imgur.com/ZYlbd2p.png


« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2015, 05:10:35 pm wysłana przez Anionorodnik »

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #611 dnia: Sierpień 28, 2015, 06:32:18 pm »
@UP
Anion - jak zwykle świetna robota i dzięki za info.
Ale wiadomo, że Egmont nic nie musi (w swoim własnym mniemaniu). :) Wyda co chce (jeśli w ogóle) i kiedy chce. :) Nie wiem czy atak na skrzynkę mailową Egmontu Polska mógłby wpłynąć w jakikolwiek sposób na ich plany wydawnicze.

Offline Gre

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #612 dnia: Sierpień 28, 2015, 07:42:51 pm »
jedynym sposobem jaki mozna wpłynac na egmont ...zreszta na kazde wydawnictwo to SPRZEDAZ

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #613 dnia: Sierpień 29, 2015, 01:06:59 pm »
Świat Avengers i Wszystko umiera
widać w tym zamysł czegoś większego, ale nastój budowany jest z małych elementów bardzo powoli. czyta się płynnie, historia wciąga tak, że czekam z niecierpliwością na kolejne tomy (choć czytałem już w orygianle). widać, że Hickman to sprawny pisarz, co udowodnił już w genialnej Fantastic Four i FF. świetnie zostali dobrani rysownicy - Opena hipnotyzuje swoimi chłodnymi, wycelezownymi rysunkami, ale największą gwiazdą jest dla mnie Epting, którego mroczne kadry idealnie współgrają z przedstawianą historią. jego styl podoba mi się chyba nawet bardziej niż w Fantastic Four. Hickman/Opena/Epting - wg mnie tak mógłby wyglądać każdy tom :-)

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #614 dnia: Sierpień 29, 2015, 01:13:45 pm »
Rysunki Eptinga w New Avengers bardziej mi się podobały niż jego farbowane pracy w Kapitanie Ameryce Brubakera.