trawa

Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1064045 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline brzon

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #675 dnia: Wrzesień 15, 2015, 07:46:44 am »
No cóż... wychodzi na to, że z obecnych osób wypowiadających się na forum jestem jedynym, który ma pozytywne zdanie o Superiorze, choć pewnie są osoby, które w milczeniu przeglądają forum i wolą nie włączać się do dyskusji w obawie przed ofensywą.
Ja też mam dobre zdanie o Superiorze...., ale do połowy :biggrin:
Ale od początku - jako stary TM-Semicowiec oczywiście czytałem pajączka, lubiłem go ale nie był to mój ulubiony komiks. Od kilku lat pajączka za bardzo nie trawię (co nie zmienia faktu, że Spider - Man Blue i OStatnie Łowy Kravena to moje ulubione pozycje w WKKM), no może w wydaniu Bendisa w New Avengers jest ok, ale spróbowałem nowej serii od Marvela. No i pierwsze 2 zeszyty są naprawdę świetne, pomysł oczywiście typowo marvelowski, ale dobrze poprowadzony, z humorem jaki lubię. Natomiast # 700 to już w całości nawalanka, z nieszczęsnymi ilustracjami Ramosa :cry:
Ale ogólnie 6,5/10, myślałem że będzie to jedyny numer, a tu będe czytał kolejne tomy.

Offline Motyl

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #676 dnia: Wrzesień 15, 2015, 08:23:38 am »
No cóż... wychodzi na to, że z obecnych osób wypowiadających się na forum jestem jedynym, który ma pozytywne zdanie o Superiorze, choć pewnie są osoby, które w milczeniu przeglądają forum i wolą nie włączać się do dyskusji w obawie przed ofensywą.
Ja mam wręcz entuzjastyczne zdanie o Superiorze, którego w Polsce jeszcze nie ma! Pojawi się wraz z kolejnym tomem, bo na razie to dostaliśmy końcóweczkę TASM.

Offline misiokles

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #677 dnia: Wrzesień 15, 2015, 08:24:54 am »
W końcu Marvel Now znowu w Polsce :)
A kiedy Marvel Now był w Polsce?

Offline Fanatyk_2004

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #678 dnia: Wrzesień 15, 2015, 08:58:54 am »
A kiedy Marvel Now był w Polsce?

Chodziło mi o regularne serie ze stajni Marvela :P Z Now się rozpędziłem ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2015, 09:23:47 am wysłana przez Fanatyk_2004 »

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #679 dnia: Wrzesień 15, 2015, 09:15:41 am »
Ja mam wręcz entuzjastyczne zdanie o Superiorze, którego w Polsce jeszcze nie ma!


I nie czujesz się zaszczuty?  :wink: Bo jak czytam, że "milcząca" grupa czytelników boi się wyrazić opinię o jakimś komiksie przez możliwość ataków..
perły przed wieprze

Offline kyms

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #680 dnia: Wrzesień 15, 2015, 09:19:13 am »
Końcówka TSA zdobyła moja serce i nie mogę doczekać się Superiora ;)
http://uniwersumdccomics.com.pl/ - Uniwersum DC Comics

Offline Motyl

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #681 dnia: Wrzesień 15, 2015, 10:19:33 am »

I nie czujesz się zaszczuty?  :wink: Bo jak czytam, że "milcząca" grupa czytelników boi się wyrazić opinię o jakimś komiksie przez możliwość ataków..
Lubię dobre komiksy, lubię wyrażać o nich swoją opinię. Wychodzę z założenia, że każdy ma prawo do własnego zdania, tak jak jeden preferuje gofry z dżemem i bitą śmietaną, zaś drugi jest entuzjastą kiszonych ogórków popijanych mlekiem.

Offline Antari

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #682 dnia: Wrzesień 15, 2015, 10:34:16 am »

I nie czujesz się zaszczuty?  :wink: Bo jak czytam, że "milcząca" grupa czytelników boi się wyrazić opinię o jakimś komiksie przez możliwość ataków..

No i jak widać miałem rację, bo po tej prowokującej wypowiedzi pojawiło się w temacie kilka osób, które wcześniej ani słowa o serii nie wyraziły. Kto wie jaki był tego powód? Pewnie jakoś to sobie uzasadnisz :)

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #683 dnia: Wrzesień 15, 2015, 10:47:03 am »
No i jak widać miałem rację, bo po tej prowokującej wypowiedzi pojawiło się w temacie kilka osób, które wcześniej ani słowa o serii nie wyraziły. Kto wie jaki był tego powód? Pewnie jakoś to sobie uzasadnisz :smile:


Nie muszę, zadałem pytanie, dostałem odpowiedź.


Ale spoko, był terror w temacie, następny w kolejce będzie doxxing względem każdego komu śmie się SS podobać.
perły przed wieprze

Offline Julek_

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #684 dnia: Wrzesień 15, 2015, 11:26:03 am »
Chodziło mi o regularne serie ze stajni Marvela :P Z Now się rozpędziłem :wink:

Za Muchy "New Avengers" całkiem regularnie wychodzili.

Offline VooDoo79

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #685 dnia: Wrzesień 15, 2015, 03:52:35 pm »

I nie czujesz się zaszczuty?  :wink: Bo jak czytam, że "milcząca" grupa czytelników boi się wyrazić opinię o jakimś komiksie przez możliwość ataków..

Nie ma się co dziwić, jak tylko się odezwiesz że jakiś komiks się tobie nie podoba albo że kicha itp. to nagle wpada fala "FACHOWCÓW" na forum i tyra cię na maxa w stylu że się nie znasz, jak może się tobie nie podobać itp. więc czasem najlepiej poczytać co inni bazgrzą, pośmiać się, za dużo nie udzielać bo po co  :roll: sam coś wiesz Kuba na ten temat  ;-)

Offline misiokles

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #686 dnia: Wrzesień 15, 2015, 04:39:51 pm »
Napisać, że komiks się nie podoba to jedno. Napisać, że komiks to totalne gówno (bo się nie podoba) to drugie. Ja wiem, że dla współczesnej młodzieży ten niuans jest nie do uchwycenia, ale stare ramole, dopóki będą żyli, będą na to zwracać uwagę  :badgrin:

Offline postie

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #687 dnia: Wrzesień 15, 2015, 04:45:14 pm »
A tymczasem na liście bestsellerów bonito: Spider-man o którym ludzie mówili, że się nie sprzedaje jest już tylko za całym mnóstwem podręczników i lektur :) Jedyny komiks na liście aktualnie.

Offline amsterdream

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #688 dnia: Wrzesień 15, 2015, 04:53:21 pm »

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #689 dnia: Wrzesień 15, 2015, 05:00:10 pm »
Bo Doc Ock jako Criminal Mastermind to dobry komiks jest  :wink:

 

anything