Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1064239 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #930 dnia: Listopad 30, 2015, 08:43:48 am »
Wyślijmy im te tytuły  :smile:

Offline Itachi

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #931 dnia: Listopad 30, 2015, 08:46:55 am »
Wyślijmy im te tytuły  :smile:

Przecież już raz wysyłał, po co więc kolejny raz? I tak nic to nie zmieni.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #932 dnia: Listopad 30, 2015, 08:57:31 am »
Przecież już raz wysyłał, po co więc kolejny raz? I tak nic to nie zmieni.

Do Hachette wysyłane były a nie do Egmontu. Na razie niech skończy się WKKM. Egmont definitywnie  powiedział, że do tego czasu nie wkroczy w klasyki.

Kiedyś może będzie można podesłać im taką listę propozycji. Ale do tego jeszcze długa droga.

Na razie Egmont = Marvel NOW i na tym poprzestańmy

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #933 dnia: Listopad 30, 2015, 09:17:01 am »
Przecież już raz wysyłał, po co więc kolejny raz? I tak nic to nie zmieni.
To był żart  :smile:

się powtarzam ale: Niech Egmont Marvel MAX wyda np. teraz zacznie wychodzić http://www.amazon.com/Punisher-Max-Complete-Collection-Vol/dp/1302900153
 
albo tak jak Marvel NOW http://www.amazon.com/Punisher-MAX-Vol-1-Beginning/dp/0785113916
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2015, 09:25:36 am wysłana przez JanT »

Offline arczi_ancymon

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #934 dnia: Listopad 30, 2015, 09:33:17 am »
Chyba Mucha zainteresowała "Alias", więc może oni wzięliby się za Punishera? Nie wiadomo też jak potoczą się losy Sideki, niby znikali już z rynku tyle razy, ale tym razem mam złe przeczucia - jeśli rzeczywiście by padli, to tutaj też upatrywałbym szans na wydanie "Daredevila" również w Mucha Comics. Egmont odebrał im DC i wygląda na to, że teraz - oprócz Image - pójdą bardziej w Marvele.

Offline Itachi

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #935 dnia: Listopad 30, 2015, 09:36:19 am »
To był żart  :smile:

Spox, ale Pan Tomasz i tak przegląda forum, więc  nic nie trzeba wysyłać :smile:

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #936 dnia: Listopad 30, 2015, 11:35:52 am »
Huh? Poważnie?


Jak najbardziej, znam wiele osób z sentymentem do tego komiksu (choć wrzuciłem go z rozpędu żeby nie było, że ignoruje X-Men, których nie trawię  :badgrin: za wyjątkiem NM Claremonta z Sienkiewiczem, to uwielbiam ale tu do oceny składa się głównie obecność Sienkiewicza właśnie).

Chyba Mucha zainteresowała "Alias".

Na ten moment to wróżysz z fusów.
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2015, 11:41:26 am wysłana przez kuba g »
perły przed wieprze

Offline arczi_ancymon

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #937 dnia: Listopad 30, 2015, 11:47:53 am »
Wyciągam takie wnioski z ich wypowiedzi na FB - nie napisali wprost, ale coś jest na rzeczy.

ramirez82

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #938 dnia: Listopad 30, 2015, 11:54:32 am »
Też odnoszę wrażenie, że coś jest na rzeczy z Muchą i Alias, choć póki co, to rzeczywiście bardziej nasze myślenie życzeniowe, niż jakieś konkrety.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #939 dnia: Listopad 30, 2015, 11:56:40 am »
Wyciągam takie wnioski z ich wypowiedzi na FB - nie napisali wprost, ale coś jest na rzeczy.

Spytali co takiego podoba się czytelnikom w tej serii, nic ponad to. Można wróżyć z fusów i czytać to jako zapowiedź, można też odebrać jako zwykłe budowanie rekacji z klientem przez fanpage i podbijaniem statystyk. Każda Wasza odpowiedź wyświetli się na FB dalej i reklama się kręci. Entuzjazm spoko i fajnie jakby cokolwiek to znaczyło dla przyszłej oferty wydawnictwa, ale powtarzanie ciągle "że Mucha jakieś tam zainteresowanie wyraziła" na podstawie tego komentarza to dalej spore nadużycie.

Mucha może wydać Alias i wyda przypadkiem dobry komiks, a może też wydać następny zbędny komiks z Wolverine bo... Wolverine i Marvel gwarantuje minimum sprzedaży niezależnie od jakości opowieści.
perły przed wieprze

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #940 dnia: Listopad 30, 2015, 12:02:07 pm »
I możliwe że świetny Alias miałby gorszą sprzedaż od słabego Wolverine - Origin II.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #941 dnia: Listopad 30, 2015, 12:07:41 pm »
I możliwe że świetny Alias miałby gorszą sprzedaż od słabego Wolverine - Origin II.


Ja też patrzę na fakt, że Alias to zabawa w cykl,  nie wypuszczenie jednej zamkniętej historii w jednym tomie. Jednorazowy strzał to zawsze mniejsze ryzyko.
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2015, 12:13:58 pm wysłana przez kuba g »
perły przed wieprze

Offline winckler

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 460
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #942 dnia: Listopad 30, 2015, 12:27:35 pm »

 żeby nie było, że ignoruje X-Men, których nie trawię  :badgrin: za wyjątkiem NM Claremonta z Sienkiewiczem


Można zapytać, czemu są tak niestrawni? Mdli zbyt? Pikanterii za wiele? Naprawdę nic od a do z poza Sienkiewiczem?
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2015, 12:33:09 pm wysłana przez winckler »
„Wszelkie zbieranie jest konserwatywne".

„I absolutnie nie piszę tego złośliwie, tylko tak to obiektywnie wygląda z mojego puntu widzenia".

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #943 dnia: Listopad 30, 2015, 12:38:33 pm »

Ja też patrzę na fakt, że Alias to zabawa w cykl,  nie wypuszczenie jednej zamkniętej historii w jednym tomie. Jednorazowy strzał to zawsze mniejsze ryzyko.
Zawsze można wydać Omnibusa http://www.amazon.com/Alias-Omnibus-Printing-Marvel-Comics/dp/0785190910  :biggrin: ale na to jest jakieś 6.9% szans.

Jakby ktoś miał puścić u nas Alias to nowe wydanie z "Jessica Jones" na okładce http://www.amazon.com/Jessica-Jones-Alias-Vol-AKA/dp/0785198555

Jessica Jones alias Alias  :lol:
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2015, 12:44:05 pm wysłana przez JanT »

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #944 dnia: Listopad 30, 2015, 12:46:15 pm »
Można zapytać, czemu są tak niestrawni? Mdli zbyt? Pikanterii za wiele? Naprawdę nic od a do z poza Sienkiewiczem?


Mnie X-Men nudzi od lat ale nie wiem jak to wytłumaczyć. Śledziłem za czasów TM-Semic i było ok, śledziłem gdy przesiadłem się na oryginały do czasu Schism trochę z obowiązku i wyhodowałem w sobie absolutną niechęć do franszyzy. Czasem odświeżam sobie pewne Claremontowe ramoty, Longshota, NYX, po części z sentymentu, po części dla obecności rysowników, których lubię, ale zupełnie straciło to całą magię dla mnie (do tego stopnia, że nawet X-Factor, który jest dobrym komiksem też porzuciłem bez większych oporów).

Jak z Armadą, czy nawet lepszy przykład - Batman, sprzedałem praktycznie każdy komiks z nim jaki posiadałem, zostawiłem kilka "naj" i zupełnie nie mogę czytać ani nowych ani większości starych rzeczy z nim.
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2015, 01:13:15 pm wysłana przez kuba g »
perły przed wieprze