trawa

Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 1064308 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline death_bird

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4050 dnia: Październik 04, 2018, 10:08:22 pm »
Nie wiem czy dobrze zapamiętałem: żeby z kolei załapać Avengers trzeba najpierw przerobić "X-Force"?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4051 dnia: Październik 04, 2018, 10:14:04 pm »
Nie wiem czy dobrze zapamiętałem: żeby z kolei załapać Avengers trzeba najpierw przerobić "X-Force"?
Tu chodzi o Uncanny Avengers i Uncanny X-Force a nie o Avengers Hickmana

Offline death_bird

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4052 dnia: Październik 04, 2018, 10:20:16 pm »
Mieszają mi się już ci Mściciele kompletnie...  :doubt: Danke.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline OokamiG

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4053 dnia: Październik 04, 2018, 10:41:57 pm »
Prędzej od X-Force, które nie wiem skąd się tu wzięło :O, wcześniej można zajrzeć do niedostępnych na polskim rynku Fantastic Force i FF napisanych przez Hickmana. To z tych serii bierze się np. skład Fantastycznej Czwórki, której liczebność się zwiększa i z którą mamy do czynienia w runie Avengers Hickmana wydanym po polsku.

Offline Gazza

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4054 dnia: Październik 05, 2018, 07:10:44 am »
Prędzej od X-Force, które nie wiem skąd się tu wzięło :O,
bo pewnie o Uncanny X-men chodzi.... :)

Offline R~Q

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4055 dnia: Październik 08, 2018, 10:00:12 am »
co byście polecali z eventów pobocznych ?
Spider-Verse

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4056 dnia: Październik 13, 2018, 09:20:25 pm »
Mocno przypadl mi do gustu Wolverine i X-men z wkkm, jak sie prezentuje ten z marvel now z tego co widze to ta sama seria tylko nie wiedziec czemu rozpoczeta od pierwszego tomu.

Offline xanar

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4057 dnia: Październik 13, 2018, 09:28:56 pm »
https://www.goodreads.com/series/86848


to jest kontynuacja tego co było w wkkm, tylko trochę brakuje (dwa tie tie-iny do AvX). Jak na początku ci się podobało to dalej też będzie, ten sam scenarzysta.

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4058 dnia: Październik 13, 2018, 09:30:41 pm »
Czyli mniej wiecej bezposrednia kontynuacja? Bo tak patrzac po numeracji to kilkanascie zeszytow jest przeskoku.

Offline OokamiG

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4059 dnia: Październik 13, 2018, 10:34:44 pm »
Bo między tym co było wydane w WKKM, a tomami z Marvel Now jest  kilka zeszytów przerwy. W WKKM wydano 1-7, a Now zaczyna się od 19. Więc jeśli chciałbyś czytać to i tak nie będzie to cała historia, ciągle brakuje jej znacznej części.

Offline Voitas

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4060 dnia: Październik 19, 2018, 10:34:40 pm »
Przeczytałem 4 tomy Time Runs Out. Boże Ty mój. Chaos, milion wątków z czego część w ogóle nie wiem po co, momentami dialogi i opisy jak z książek Hawkinga. Ja się pytam po co to wszystko? Robienie na siłę jakiegoś wiekopomnego dzieła, a wyszło moim zdaniem byle co. To jest chyba gwóźdź do trumny dla mojego superhero. Kupię jeszcze Tajne Wony, żeby zamknąć temat i kończę ze współczesnym Marvelem, a na pewno z kolejnymi eventami i Avengers. Chyba za stary już na to jestem.

Offline cro_no

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4061 dnia: Październik 20, 2018, 07:07:36 pm »
Przekartkowałem właśnie najnowszy tom Uncanny X-men i zauważyłem że w albumie brak historii o Icemanie, która w czerni i bieli pojawiła się w 600 zeszycie tej serii. W oryginale też tak jest? Jeżeli tak to głupia ta polityka Marvela. Z jednej strony dają wszystko jak leci (All new X-men i dwa zeszyty Czarnego Wiru, chociaż to zupełnie bez sensu), a z drugiej w TPB zamieszczają połowę oryginalnego zeszytu.

Offline LordDisneyland

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4062 dnia: Październik 20, 2018, 07:16:56 pm »
               Uchchch.....więc tak..... Byłem wiernym czytelnikiem serii Uncanny X-Men, chwaliłem serię, a nawet zachęcałem [!!!!] innych czytelników , aby dali tym komiksom szansę.
 Teraz po lekturze "Historii małych" chciałbym przeprosić za swoje - podyktowane najwyraźniej jakimś zaćmieniem umysłu-  zachowanie i obiecuję poprawę.

Offline cro_no

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4063 dnia: Październik 21, 2018, 07:14:13 am »
Co do Uncanny to pisałem przy okazji premiery amerykańskich zeszytów że mam mieszane uczucia co do tej serii. Bendis wprowadził fajnych nowych bohaterów, często pisał fajne dialogi, dzięki czemu łatwo można było ich polubić ALE... Obsesja Beasta na punkcie Scotta, oryginalna piątka mutantów z których zrobił wkurw******** smarkaczy, z Jean na czele (serio, wybrała na końcu tego kudłatego?) i zrobienie w ciu** czytelników tą całą rewolucją, a wcześniej mutantem omegą... Cóż...
I zapomniałem jeszcze o Icemanie... Brawo Ty Bendis.
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2018, 07:23:50 am wysłana przez cro_no »

Offline LordDisneyland

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4064 dnia: Październik 21, 2018, 04:20:44 pm »
Oj, nawet mi o Icemanie nie wspominaj...zwłaszcza w tym ostatnim tomie nie dało się tego czytać. Rzadko wstaję przy lekturze i zaczynam podniesionym głosem uzewnętrzniać zdenerwowanie wyrazami niegodnymi dżentelmena. Tym razem nie zdołałem się powstrzymać.

 

anything