trawa

Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 636365 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tysonek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4050 dnia: Październik 04, 2018, 04:30:57 pm »
Mam małe pytanko, co trzeba przeczytać przed secret wars żeby ogarnąć event i co byście polecali z eventów pobocznych ?

Offline OokamiG

« Odpowiedź #4051 dnia: Październik 04, 2018, 04:32:37 pm »
Avengers i New Avengers Hickmana wraz z Nieskończonością.

Offline death_bird

« Odpowiedź #4052 dnia: Październik 04, 2018, 10:08:22 pm »
Nie wiem czy dobrze zapamiętałem: żeby z kolei załapać Avengers trzeba najpierw przerobić "X-Force"?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline bogi1

• Stolnik bracki
  • Total likes: 0
  • The Best in the World
« Odpowiedź #4053 dnia: Październik 04, 2018, 10:14:04 pm »
Nie wiem czy dobrze zapamiętałem: żeby z kolei załapać Avengers trzeba najpierw przerobić "X-Force"?
Tu chodzi o Uncanny Avengers i Uncanny X-Force a nie o Avengers Hickmana

Offline death_bird

« Odpowiedź #4054 dnia: Październik 04, 2018, 10:20:16 pm »
Mieszają mi się już ci Mściciele kompletnie...  :doubt: Danke.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline OokamiG

« Odpowiedź #4055 dnia: Październik 04, 2018, 10:41:57 pm »
Prędzej od X-Force, które nie wiem skąd się tu wzięło :O, wcześniej można zajrzeć do niedostępnych na polskim rynku Fantastic Force i FF napisanych przez Hickmana. To z tych serii bierze się np. skład Fantastycznej Czwórki, której liczebność się zwiększa i z którą mamy do czynienia w runie Avengers Hickmana wydanym po polsku.

Offline Gazza

« Odpowiedź #4056 dnia: Październik 05, 2018, 07:10:44 am »
Prędzej od X-Force, które nie wiem skąd się tu wzięło :O,
bo pewnie o Uncanny X-men chodzi.... :)

Offline R~Q

« Odpowiedź #4057 dnia: Październik 08, 2018, 10:00:12 am »
co byście polecali z eventów pobocznych ?
Spider-Verse

Offline SkandalistaLarryFlynt

« Odpowiedź #4058 dnia: Październik 13, 2018, 09:20:25 pm »
Mocno przypadl mi do gustu Wolverine i X-men z wkkm, jak sie prezentuje ten z marvel now z tego co widze to ta sama seria tylko nie wiedziec czemu rozpoczeta od pierwszego tomu.

Offline xanar

« Odpowiedź #4059 dnia: Październik 13, 2018, 09:28:56 pm »
https://www.goodreads.com/series/86848

to jest kontynuacja tego co było w wkkm, tylko trochę brakuje (dwa tie tie-iny do AvX). Jak na początku ci się podobało to dalej też będzie, ten sam scenarzysta.

Offline SkandalistaLarryFlynt

« Odpowiedź #4060 dnia: Październik 13, 2018, 09:30:41 pm »
Czyli mniej wiecej bezposrednia kontynuacja? Bo tak patrzac po numeracji to kilkanascie zeszytow jest przeskoku.

Offline OokamiG

« Odpowiedź #4061 dnia: Październik 13, 2018, 10:34:44 pm »
Bo między tym co było wydane w WKKM, a tomami z Marvel Now jest  kilka zeszytów przerwy. W WKKM wydano 1-7, a Now zaczyna się od 19. Więc jeśli chciałbyś czytać to i tak nie będzie to cała historia, ciągle brakuje jej znacznej części.

Offline Voitas

« Odpowiedź #4062 dnia: Październik 19, 2018, 10:34:40 pm »
Przeczytałem 4 tomy Time Runs Out. Boże Ty mój. Chaos, milion wątków z czego część w ogóle nie wiem po co, momentami dialogi i opisy jak z książek Hawkinga. Ja się pytam po co to wszystko? Robienie na siłę jakiegoś wiekopomnego dzieła, a wyszło moim zdaniem byle co. To jest chyba gwóźdź do trumny dla mojego superhero. Kupię jeszcze Tajne Wony, żeby zamknąć temat i kończę ze współczesnym Marvelem, a na pewno z kolejnymi eventami i Avengers. Chyba za stary już na to jestem.

Offline cro_no

« Odpowiedź #4063 dnia: Październik 20, 2018, 07:07:36 pm »
Przekartkowałem właśnie najnowszy tom Uncanny X-men i zauważyłem że w albumie brak historii o Icemanie, która w czerni i bieli pojawiła się w 600 zeszycie tej serii. W oryginale też tak jest? Jeżeli tak to głupia ta polityka Marvela. Z jednej strony dają wszystko jak leci (All new X-men i dwa zeszyty Czarnego Wiru, chociaż to zupełnie bez sensu), a z drugiej w TPB zamieszczają połowę oryginalnego zeszytu.

Offline LordDisneyland

« Odpowiedź #4064 dnia: Październik 20, 2018, 07:16:56 pm »
               Uchchch.....więc tak..... Byłem wiernym czytelnikiem serii Uncanny X-Men, chwaliłem serię, a nawet zachęcałem [!!!!] innych czytelników , aby dali tym komiksom szansę.
 Teraz po lekturze "Historii małych" chciałbym przeprosić za swoje - podyktowane najwyraźniej jakimś zaćmieniem umysłu-  zachowanie i obiecuję poprawę.

anything