trawa

Autor Wątek: Niebieska Studnia  (Przeczytany 22849 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vision2001

Odp: Niebieska Studnia
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 03, 2016, 08:25:44 am »
Wydanie zbiorcze zostało zapowiedziane na wrzesień.
Także nie brałem z nadzieją że będzie integral i jest. :badgrin:
Dobra wiadomość. Czekam na więcej info (m.in. o cenie).
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline mibartek

Odp: Niebieska Studnia
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 22, 2016, 06:33:26 pm »
Ciekawe czy to planowany integral czy to będą "zintroligowane" zwroty niesprzedanych zeszytów (w stylu wydań kolekcjonerskich Mandragory).

Ja kupowałem serię do końca i nie żałuje nawet jak integral będzie kosztował 1/2 ceny. Jakoś z czasów TM-Semic pozostał mi duży sentyment do zeszytówek i czekałem zawsze z niecierpliwością na kolejny numer. Cieszyłbym się jakby w Polsce wychodziły np 4 różne serie Marvel/DC/Vertigo/Dark Horse z premierami np w każdą kolejną środę miesiąca (co tydzień nowy komiks, co około miesiąc z tej samej serii).

mgnesium

  • Gość
Odp: Niebieska Studnia
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 24, 2016, 03:50:01 pm »
Ciekawe czy to planowany integral czy to będą "zintroligowane" zwroty niesprzedanych zeszytów (w stylu wydań kolekcjonerskich Mandragory).

kupię niezależnie od formy, zwłaszcza że te zeszyty były naprawdę ładnie wydane (ale szczerze wątpię, że licencja pozwoli na rozwiązanie opisywane powyżej).

Offline vision2001

Odp: Niebieska Studnia
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 29, 2016, 10:33:42 am »
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Death

Odp: Niebieska Studnia
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 14, 2016, 01:14:48 pm »
Przyjmuję od 8:00 - 17:00
Masz jakiś wolny termin w tym tygodniu? :smile:
Bo sam rozumiesz:https://www.sklep.gildia.pl/komiksy/314324-chuck-palahniuk-fight-club-2-laczne-wydanie

Ładna okładkowa. Zamiast 169,10 zł dostajemy całość za 69,90 zł i to w zbiorczym w twardej oprawie.

mgnesium

  • Gość
Odp: Niebieska Studnia
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 14, 2016, 01:35:51 pm »
niech jeszcze się pojawi preorder miraclemana i do końca roku mogę nic nie zamawiać.

ciekawe czy wydanie zbiorcze będzie się składać (w jakiejś części) z rozmontowanych zeszytów.

Offline silent.bob

Odp: Niebieska Studnia
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 14, 2016, 02:00:23 pm »
Też uważam że w listopadzie i grudniu mogło by już nic nie wychodzić.

Offline chch

Odp: Niebieska Studnia
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 14, 2016, 02:04:27 pm »
niech jeszcze się pojawi preorder miraclemana i do końca roku mogę nic nie zamawiać.
Szczęściarz. A Maus w listopadzie (i sandman overture?), a Skizz i książeczka do from hell w grudniu? :roll:

EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

mgnesium

  • Gość
Odp: Niebieska Studnia
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 14, 2016, 02:21:20 pm »
lista zakupów jest trochę dłuższa, ale gdyby trzeba by się było ograniczyć do 4-5 pozycji, to na chwilę obecną tylko miracleman i fight club miałyby na niej zagwarantowane miejsce (plus prawdopodobnie codzienna walka).

sporą część nadchodzących tytułów już znam (czy to z oryginałów, czy z pierwszych wydań), co również pozwala spojrzeć trochę "chłodniejszym okiem" na następne miesiące.

JanT

  • Gość
Odp: Niebieska Studnia
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 14, 2016, 03:03:55 pm »
całość za 69,90 zł i to w zbiorczym w twardej oprawie.
Ceną to zaskoczyli  :smile:

Jak chcę dodać kolejną pozycję do koszyka to dostaję takie pytania "Jesteś pewien?" "Co ty będziesz jadł?" "Przemyślałeś to na spokojnie?" "Może obejdzie się bez tego?" "Może już wystarczy?" "Bierzesz leki?"  :biggrin:

Offline adro

Odp: Niebieska Studnia
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 16, 2016, 08:45:39 pm »
i po co kupowalem zeszyty ech jestem gupi :razz: :lol:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

JanT

  • Gość
Odp: Niebieska Studnia
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 03, 2016, 01:02:47 pm »
Kupił ktoś zbiorczy "Podziemny Krąg 2"  :biggrin: i mógłby napisać coś o wydaniu?

Offline spence

Odp: Niebieska Studnia
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 03, 2016, 03:07:46 pm »
Jak chcę dodać kolejną pozycję do koszyka to dostaję takie pytania "Jesteś pewien?" "Co ty będziesz jadł?" "Przemyślałeś to na spokojnie?" "Może obejdzie się bez tego?" "Może już wystarczy?" "Bierzesz leki?"  :biggrin:

Piękne.
https://kasetablog.wordpress.com - jak na razie, nowy adres, po przeprowadzce, zobaczymy jak dalej.

mgnesium

  • Gość

mkolek81

  • Gość
Odp: Niebieska Studnia
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 20, 2016, 10:43:31 pm »
czy ktoś ma już zbiorcze wydanie Fight Club 2? Czy jest to normalne wydanie, czy takie zbiorczy potworek jaki tworzyła Mandragora swojego czasu w postaci zwrotów opakowanych w HC?