trawa

Autor Wątek: SQN - "Z Archiwum X"  (Przeczytany 19228 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nocny

Odp: SQN - "Z Archiwum X"
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 25, 2015, 09:17:19 am »
Ale Chris Carter powiedział, że to będzie 6 historii, więc każdy epizod to stand alone. Co mnie bardzo dziwi przy tak małej ilości odcinków, bo faktycznie, to dużo bardziej pasuje na jedną długa historię. No i też nie rozumiem jak to się ma do wcześniejszej wypowiedzi, że nowy sezon pozamyka niezamknięte wątki z serialu.

Offline amsterdream

Odp: SQN - "Z Archiwum X"
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 25, 2015, 12:07:43 pm »
Ciekawe czy fabuła z komiksu będzie w jakikolwiek sposób uzupełniała tą z planowanych nowych odcinków.

Fabuła komiksu zapewne zostanie wyrzucona do kosza. Wielkiej straty nie będzie bo po przeczytaniu pierwszego tomu jedyne co czuję to wielkie rozczarowanie.

Offline Itachi


Offline veritius

Odp: SQN - "Z Archiwum X"
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 25, 2016, 04:14:16 pm »
Odkopuje, bo myślę że warto przypomnieć że w bonito komiks ten, dwa tomy jest w cenie około 11 złotych za jeden.
Kupiłem i i po przeczytaniu jestem bardzo zadowolony. Czuć klimat serialu a jako że widziałem tylko pierwsze dwa sezony naście lat temu na dwójce zupełnie nie przeszkodziło mi czerpać satysfakcji z komiksu. W szczególności drugi tom jest arcyciekawy, domyka odcinek serialu z żywicielami w dwóch zeszytach w kolejnych daje pojedyncze zamknięte historie. Bardzo polecam wydanie jest świetne, dobry papier forma pasuje zgrabnie do rysunków. Jako fan RPG polecam wszystkim na pomysł na sesje. Szkoda że chyba nie wyjdą kolejne tomy bo historia bardzo mnie zaciekawiła, wydaje mi się też że nie trzeba znać serialu w takim stopniu jak myślałem by dobrze się przy nim bawić. Myślę że nikt nie będzie żałować 20 złotych za świetnie wydany komiks z dobrą fabułą.

link: http://bonito.pl/szukaj/archiwum%20x/1,0,1/0

Offline vision2001

Odp: SQN - "Z Archiwum X"
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 26, 2016, 07:33:55 am »
Szkoda tylko, że już więcej tomów najprawdopodobniej nie ujrzy światła dziennego w Polsce :(
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Kris1982

Odp: SQN - "Z Archiwum X"
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 26, 2016, 11:06:18 am »
Do tego na Literackiej są po 6,66 zł za tom.

Offline kalbaro74

Odp: SQN - "Z Archiwum X"
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 26, 2016, 12:13:22 pm »
Teraz jest dobry moment na promocje komiksu, gdy w TV lecą nowe odcinki kultowego serialu.

Offline Fanatyk_2004

Odp: SQN - "Z Archiwum X"
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 26, 2016, 01:37:37 pm »
Pisałem dwa razy na profilu FB czy i kiedy będzie tom 3... olali... nie odpisali...

Offline adro

Odp: SQN - "Z Archiwum X"
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 26, 2016, 06:50:18 pm »
no niestety, a oryginaly sa drogie jak diabli. Na dodatek kolejne tomy trzymaja dobry poziom.
NIestety serial nie dorownuje komiksom. Carter nakrecil kolejna slabizne po IWTB. Pewnie beda nastepne odcinki, ale mam nadzieje, ze Carter da juz sobie spokoj. Ja i kumpel napisalismy lepszy scenar przy dobrym browarku.  :razz: Szkoda, ze nie bedzie rewitalizacji Millennium z Blackiem(IMO najlepszy serial EVER :biggrin: )
pzdr
za duzy naklad i bye bye :sad:
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline veritius

Odp: SQN - "Z Archiwum X"
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 26, 2016, 07:24:40 pm »
Do tego na Literackiej są po 6,66 zł za tom.
Kurka wodna przepłaciłem :cool: szczęście że był odbiór osobisty. Każdy wątpiący w ten komiks tym bardziej powinien go zamówić w dwupaku

Offline pshemko79

Odp: SQN - "Z Archiwum X"
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 26, 2016, 07:41:27 pm »
Pisałem dwa razy na profilu FB czy i kiedy będzie tom 3... olali... nie odpisali...
Odpisali:
Cytuj
Jak tylko będziemy posiadać konkretne informacje na temat kolejnego tomu, dowiecie się jako pierwsi!
Zawsze bądź sobą... Chyba, że możesz być Batmanem... Wtedy zawsze bądź Batmanem...

Offline cro_no

Odp: SQN - "Z Archiwum X"
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 26, 2016, 07:53:23 pm »
no niestety, a oryginaly sa drogie jak diabli. Na dodatek kolejne tomy trzymaja dobry poziom.
NIestety serial nie dorownuje komiksom. Carter nakrecil kolejna slabizne po IWTB. Pewnie beda nastepne odcinki, ale mam nadzieje, ze Carter da juz sobie spokoj.
A ja mam zupełnie odmienne zdanie. Uważam że to ten komiks nie dorównuje nowemu "sezonowi" serialu. Jasne, Carter namieszał w mitologii, ale dla mnie nadal jest to lepsze niż komiks. Szczególnie podobał mi się odcinek 5.
Swoją drogą, uważam też że wersja Tm-Semic była dużo ciekawsza...

Offline adro

Odp: SQN - "Z Archiwum X"
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 26, 2016, 08:20:00 pm »
serio podobal Ci sie ten odcinek, uwazam ze to byl jeden z najslabszych epizodow w historii tego serialu.
Ale Ty mowisz o wszystkich nowych komiksach, czy tylko tych wydanych przez sqn?Moim zdaniem Harris ma duzo lepsze rozkminy niz Carter (pomyslowe wprowadzenie Krycek'a i Gibsona praise'a, fajny pomysl na nowa konspire. Ogolnie komiksy fajnie porzadkuja ten caly mitologiczny bajzel. Carter probowal przemycic pewne pomysly z komiksu do serialu, ale niestety nie wyszlo to. Moim zdaniem odcinki MOTW troszke podnosza  ocene nowej serii X-files, ale i tak jest slabo. Poza tym nie ma tego czegos. Najciekawsza postacia nowej serii jest agentka Einstein, bo ten drugi Miller jest megadrewniany. Komiksy tm semic sa spoko i tu podzielam Twoja opinie, chociaz uwazam, ze nowa seria ma zdecydowanie lepsze rysunki, bo scenary sa podobnej, dobrej jakosci :razz: . Jesli chodzi o nowy sezon tv, to nasi agenci maja za malo ognia i pasji, niestety  :sad: (dosc przecietna gra aktorska i za duzo jaj)W serialu jest zdecydowanie za malo mroku, tajemnicy i tej gestej atmosfery
Szkoda, ze sqn zarzucila wydawanie komiksow x-files, bo pozniej robi sie naprawde ciekawie (min powrot pikokow, ciekawa sprawa z pewnymi antyaborcyjnymi ekstremistami :smile: . Mam nadzieje, ze idw da zielone swiatlo Harrisowi i beda kolejne komiksy, ponoc material juz jest.  :biggrin:
pzdr
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2016, 08:25:42 pm wysłana przez adro »
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

 

anything