trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8  (Przeczytany 356360 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #1260 dnia: Styczeń 31, 2016, 06:58:57 am »
No i ciągle jest kwestia tego czy po zakończeniu Thorgala, Hachette da jakąś inną komiksową kolekcję, czy zostawi nas samych tylko z WKKM i Egmontem. Kurczę nawet Asterix byłby niezły, bo oznaczałby, że konkurencja ciągle się utrzymuje, a nie że Egmont wszystkim rządzi w Polsce. Tylko znowu - wobec zawalenia rynku Asterixami, może to nie być opłacalne. Luki Lucek byłby spox dla koneserów (kurde czemu nie kupiłem numerów 2 i 3 z testu - argh!). Albo MMH, albo Dredd, albo Star Wars. Jeju - cokolwiek. Wierzę w Haszeta, że nas jeszcze czymś pozytywnie zaskoczy.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #1261 dnia: Styczeń 31, 2016, 10:11:38 am »
Największe szanse ma Star Wars (nawet bez rzutu testowego  :smile: ) dowiemy się za kilka/naście dni czy coś ruszy.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #1262 dnia: Styczeń 31, 2016, 05:58:49 pm »
Dokładna zawartość tomów Deathlok i Ultimate Comics Spider-Man: Who is Miles Morales?

113. Deathlok [Astonishing Tales #25-28, 30-36 and Marvel Spotlight #33]

114. Ultimate Comics Spider-Man: Who is Miles Morales? [Ultimate Comics Fallout #4 & Ultimate Comics Spider-Man #1-5]

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #1263 dnia: Styczeń 31, 2016, 06:03:37 pm »
@UP
Ufff - dobrze, że nie sprawdziły się zapowiedzi, że będzie to tom tylko z 4 zeszytami. Wiadomo ile dokładnie to będzie miało stron?? W każdym razie czekam - Deathlock to kolejny unikat na polskim rynku.

Offline Antari

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #1264 dnia: Luty 02, 2016, 01:43:19 pm »
Oj, Hachette chyba ma jakiś grubszy problem z tomem 82. Gildia dopiero od (orientacyjnie) 8.02 będzie w stanie wysłać bo dostawca nie chce wysłać. Czyżby czekali na zwroty z Empików itp.?

Offline 8azyliszek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #1265 dnia: Luty 02, 2016, 02:03:08 pm »
Kto kupuje na Gildi?? Przecież trzeba dopłacać za przesyłkę. Zrobiłem to raz i mi wystarczy. Ale to rzeczywiście dziwne - do kiosku przyszedł bez problemu jak zwykle. Może dziwnym trafem tym razem mniej egzemplarzy wydrukowali?

Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #1266 dnia: Luty 02, 2016, 02:13:09 pm »
Oj, Hachette chyba ma jakiś grubszy problem z tomem 82. Gildia dopiero od (orientacyjnie) 8.02 będzie w stanie wysłać bo dostawca nie chce wysłać. Czyżby czekali na zwroty z Empików itp.?

Mniej więcej w tym samym czasie powinny być wysyłki do prenumeratorów. Może Hachette zaczęło traktować sprzedaż egzemplarzy do Gildii jak prenumeratę? :)

Offline Antari

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #1267 dnia: Luty 02, 2016, 02:42:46 pm »
Mniej więcej w tym samym czasie powinny być wysyłki do prenumeratorów. Może Hachette zaczęło traktować sprzedaż egzemplarzy do Gildii jak prenumeratę? :smile:

No właśnie nie do końca, bo z tego co mi pisała Gildia problem jest z tym 1 tomem, kolejne już dostali normalnie.

Offline pitt

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #1268 dnia: Luty 02, 2016, 03:03:21 pm »
Kto kupuje na Gildi?? Przecież trzeba dopłacać za przesyłkę. Zrobiłem to raz i mi wystarczy. Ale to rzeczywiście dziwne - do kiosku przyszedł bez problemu jak zwykle. Może dziwnym trafem tym razem mniej egzemplarzy wydrukowali?
Nie każdemu WKKM przychodzi do kiosku. U mnie ostatni numer był "lata" temu. Poza tym, ja też nie dopłacam do przesyłki. Kumuluje zamówienie za minimum 200 złotych i też mam wysyłke za darmo.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #1269 dnia: Luty 02, 2016, 03:10:06 pm »
Nie każdemu WKKM przychodzi do kiosku. U mnie ostatni numer był "lata" temu. Poza tym, ja też nie dopłacam do przesyłki. Kumuluje zamówienie za minimum 200 złotych i też mam wysyłke za darmo.

Ale można zamówić u kioskarki i będzie regularnie ci zamawiać. O to 8azyliszkowi chodziło.

Chyba, że ktoś nie kupuje wszystkich tomów. To inna sprawa wtedy ;)


Offline laf

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #1270 dnia: Luty 02, 2016, 03:12:06 pm »
Nie każdemu WKKM przychodzi do kiosku. U mnie ostatni numer był "lata" temu. Poza tym, ja też nie dopłacam do przesyłki. Kumuluje zamówienie za minimum 200 złotych i też mam wysyłke za darmo.
To jest nas dwóch

Offline pitt

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #1271 dnia: Luty 02, 2016, 03:17:21 pm »
Ale można zamówić u kioskarki i będzie regularnie ci zamawiać. O to 8azyliszkowi chodziło.

Chyba, że ktoś nie kupuje wszystkich tomów. To inna sprawa wtedy :wink:
Jeszcze inna sprawa, gdy zamawiasz u kioskarki dwa egzemplarze a przychodzi ci jeden. ;)

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #1272 dnia: Luty 02, 2016, 03:20:31 pm »
Jeszcze inna sprawa, gdy zamawiasz u kioskarki dwa egzemplarze a przychodzi ci jeden. :wink:

Ja od początku kolekcji zadeklarowałam się, że będę u swojej kupował kolekcje i co 2 tygodnie mam nowy tomik w pobliskim kiosku. Żadnego problemu jeszcze nie miałem (chyba, że liczyć tą sprawę, że jeden Ruch koło mnie zamknęli i musiałem zwerbować nową kioskarkę  :lol: :cool: :lol: )

No ale ci, którzy kupują wybrane tomy a nie mają np. Empika u siebie to dopiero mają przerąbane. Zostaje im ta opcja dyskutowana wyżej czyli zamawianie na gildii lub jakoś prosto od Hachette

Offline Antari

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #1273 dnia: Luty 02, 2016, 04:08:04 pm »
Dobra hehe Panowie to uprośćmy sprawę bo nie widzę sensu kontynuowania tej dyskusji - dopłacam do wysyłki na Gildii bo taki mam kaprys. Nie ma logicznego uzasadnienia dla mojego bezmyślnego działania, lubię płacić moje ciężko zarobione pieniądze do Gildii, która zarabia na mnie ogromne pieniądze. Przez powyższe nieekonomiczne działanie popadam w ubóstwo, gdyż tracę olaboga całe 8 zł, które nie spożytkuję już na lepiej przemyślane wydatki pokroju 2 paczek Chipsów Lays w pobliskim Tesco przez co ucierpi moja sylwetka.

Bardziej ciekawi mnie co sprawiło, że tom 82 jest w takim deficycie. Być może tytuł (pajączek) cieszył się o wiele większą popularnością i po prostu im zabrakło przez co czekają na zwroty z kiosków i Empików?

Offline absolutnie

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.8
« Odpowiedź #1274 dnia: Luty 02, 2016, 04:50:57 pm »
Kto kupuje na Gildi?? Przecież trzeba dopłacać za przesyłkę. Zrobiłem to raz i mi wystarczy.


Ja kupuję na Gildii. I chyba jeszcze ani razu nie dopłacałem za wysyłkę.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.