trawa

Autor Wątek: Wasz najcenniejszy komiks  (Przeczytany 5819 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lokus

  • Gość
Odp: Wasz najcenniejszy komiks
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 09, 2015, 04:57:27 pm »
Z racji tego, że całe mrowie moich TM-Semiców przepadło, właściwie nie mam czym się chwalić.  Ale taką małą dumą napawa mnie posiadanie dwóch pierwszych odsłon "48 Stron" w stanie igła oraz wszystkich dotychczasowych tomów "Żywych Trupów" od Taurusa w pierwszych wydaniach i również bardzo dobrym stanie.

Oczywiście nadal posiadam swój autentycznie pierwszy komiks w życiu, którym był Spider-Man 7/94 z TM-Semica, lecz jest stan jest przerażający :)

Deg

  • Gość
Odp: Wasz najcenniejszy komiks
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 09, 2015, 08:17:10 pm »
Ten najcenniejszy materialnie to, jak podejrzewam, Kajtek i Koko w kosmosie, wydanie z 1974. Tym cenniejszy, że kupiony za 2 zł :)
Najcenniejszy ze względów sentymentalnych? Nie podam dokładnego tytułu, musiałbym mocno poszperać, ale to komiks z Myszką Miki, wycięty i poskładany ze Świata Młodych laaaataaa temu  :cool:

Offline Havana

Odp: Wasz najcenniejszy komiks
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 09, 2015, 08:23:45 pm »
Najcenniejsze - cokolwiek to określenie znaczy - są chyba dla mnie zbiorcze "Morfołaki"
Ale jest też coś czego nie oddam za żadne skarby - to nie jest komiks, raczej rzecz zbliżona, tzn. opowieść ilustrowana nieziemskimi rysunkami Luisa Royo - "Dead Moon" + dedykacja

Offline Funny

Odp: Wasz najcenniejszy komiks
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 09, 2015, 08:44:46 pm »
Komiks....
Moje plansze będą smutne....  :biggrin:


Tytus z rysunkiem Tytka
Thorgal z rysunkiem Rosińskiego
Komiksy KAS-a z rysunkami


Tych dwóch ostatnich autorów to mam prawdziwe cuda.....


Offline lsr

Odp: Wasz najcenniejszy komiks
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 01, 2016, 03:58:31 pm »
Z finansowego punktu widzenia: Journey Into Mystery 83 (1szy Thor).
A sentymentalnie to chyba dowolny Kajko i Kokosz, od tego się wszystko zaczęło.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2016, 07:56:36 pm wysłana przez lsr »

Offline rzem

Odp: Wasz najcenniejszy komiks
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 01, 2016, 06:40:32 pm »
Sentymentalnie, u mnie niezmiennie żółto-czarny "Wywiadowca XX wieku", na którym nauczyłem się sztuki czytania i który zaszczepił we mnie nieskończone uwielbienie dla mistrza Wróblewskiego.


W aspekcie finansowym - ciężka sprawa, gdyż nie licytuję białych kruków. To chyba byłby Dallas Barr, ale nie jestem pewny, bo nie śledzę cen.

 

anything