Autor Wątek: komiksowe ZINY  (Przeczytany 105383 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maciej

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 22, 2003, 12:24:44 pm »
Uwaga! W Łodzi będzie gościł Roman Gładysz, autor kultowego komiksu "Nomico"! Zainteresowanych spotkaniem z tym niesamowitym (niestety bardzo ignorowanym) artystą zapraszam na Xerofurię...
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Maciej

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 29, 2003, 12:07:41 pm »
eeeeeech

Nie dotarliśmy na czas...
Xerofuria-nic o nas bez nas????
W next KGB będzie obszerna relacja i inpresje :roll:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
komiksowe ZINY
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 29, 2003, 12:51:06 pm »
Cytat: "N.N."
Rozumiem, czemu dla recenzentów z z "Produktu" album Turka jest zinem, bo ja sam często myślę o "Produkcie" jako o zinie, który trafił (jakimś cudem) do kiosków...


W pewnym sensie to jest zin. Ale zarazem najlepszy magazyn komiksowy w Polsce zdaniem glosujacych na nagrody KKK i to z duza przepascia za plecami.

Komiksowy zin, ktory dociera do ludzi, ktorzy maja w dupie nie tylko komiksowe ziny, ale takze najplytszy komiksowy mainstream.

Taki, kurde, paradoks wszechswiata.  :D
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline MaxNecro

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 29, 2003, 01:00:35 pm »
Nie paradoks świata tylko powód do refleksji.......

Offline Andrev

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 29, 2003, 03:37:58 pm »
Widze ze nieduzo mowi sie tutaj o TFORze...serce mi krwawi.

Dzieki Pookiemu w Lodzi udalo mi sie obejrzec kilka premierowych numerow zinow i roznie to wygladalo. Bardzo wystraszyl mnie WYDRuQ (chyba to bylo to). Ogolnie dosc chaotyczna kreska i strasznie kwasna tresc...pamietam ze mna wstrzasnelo.

TFUR nie pojawil sie na MFK z powodow technicznych (drukarnia jesli chodzi o scislosc).

TFUR3 najprawdopodobniej nie bedzie mial w takim razie zadnej "imprezowej" premiery ale mimo to polecam (zajawka do obejzenia w najnowszym KZ...komentarze mile widziane)

Offline Maciej

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 30, 2003, 11:55:51 am »
Cytat: "Andrev"
. Bardzo wystraszyl mnie WYDRuQ (chyba to bylo to). Ogolnie dosc chaotyczna kreska i strasznie kwasna tresc...pamietam ze mna wstrzasnelo.


 :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

A, tak... to moje dzieło :P
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Jaszcząb

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #66 dnia: Październik 30, 2003, 07:32:54 pm »
Cytat: "Andrev"
Widze ze nieduzo mowi sie tutaj o TFORze...serce mi krwawi.


Chciałbym Andrzeju powiedzieć coś o Tforze i aby się czegoś o tym zinie dowiedzieć pojechałem do Łodzi aby go nabyć, a tam...wiadomo. Mam pytanie:czy macie jeszcze poprzednie numery? Od kilku dni nie mogę wbić się na Waszą stronę. Przy okazji pozdro dla SiS za długą i ciekawą recenzję mojego komiksu, przesłanego jakiś czas temu do Ciebie :wink:

Offline Andrev

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #67 dnia: Październik 31, 2003, 12:25:13 pm »
No tak...i tu mamy problem.

Ogolnie zostaly moze ze dwa egz kazdego numeru ktore chcialbym juz zatrzymac dla siebie. T3 drukowane bedzie za jakies tydzien-dwa a nastepnie planujemy dodruk dwojki.

Co do strony, to niestety mozna praktycznie powiedziec ze zdechla (pozdr dla Claymana). Na premiere T3 planujemy nowa.

Offline Jaszcząb

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #68 dnia: Październik 31, 2003, 06:58:59 pm »
Andrev, jak już Tfur będzie dostępny w sprzedaży to daj jakiś wrzucik na forum. Bardzo chciałbym nabyć. A może pod ladę odlożysz razem z tą dwójką dodrukowaną :wink: ?

Offline Clayman_

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #69 dnia: Listopad 01, 2003, 05:57:50 pm »
Cytat: "Andrev"


Co do strony, to niestety mozna praktycznie powiedziec ze zdechla (pozdr dla Claymana).
u mnie dziala,moze kolega wchodzi przez linka podanego na stronie pro i dlatego mu nie dziala?
btw:kiedy premiera nowej strony?
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Andrev

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 01, 2003, 07:47:03 pm »
Cytuj
btw:kiedy premiera nowej strony?


Cytuj
Na premiere T3 planujemy nowa.

T3 drukowane bedzie za jakies tydzien-dwa...


Rzeczywiscie, link na stronce jest dosyc dziwny.
Ze stronka nic nie obiecuje, bo jak juz dotychczas zauwazylem, gowno sie zdaza. Wykonaniem zajal sie Tygrys.
Chyba nie bedzie problemu z zastapieniem starej (aby pozostal ten sam adres)?

Offline Clayman_

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 01, 2003, 08:05:49 pm »
spoko,powiedz tylko kiedy to zrzekne sie adresu,tylko po cichu zeby znowu jakis cweluch nie zrobil psikusa
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline yaro444

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 10, 2003, 07:49:03 pm »
Kiedyś czytałem ziny, ale wynikało to raczej z "przymusu" - brak alternatywy w księgarniach (kto wtedy marzył o komiks szopie  ;) ) a teraz to juz raczej nie, nawet te pół-profesjonalne tylko sporadycznie - ostatnio tylko KKK....a produkt to już chyba jest ful-profesjonalny

 :flash:
ilq vs PDW - Słaby wielbłąd kontratakuje

Offline konradkonrad

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 10, 2003, 08:01:43 pm »
A propos zinów, właśnie sie dowiedziałem, ze jest plan wstawienia troszkę zinów amerykańskich do jednej kafejki w Warszawie do czytania dla klientów. Nie wiem w jakiej, nie wiem kto to załatwił w Wawie, ale w Usa zajmuje się tym Matt Dembicki, ten sam, który wydał m.in. Turka i Gosienieckiego w swoim zinie. Mają się pojawić m.in. Antologie SPX z ostatnich trzech lat. Moim zdaniem zajebisty pomysł.

Offline turucorp

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #74 dnia: Listopad 11, 2003, 02:19:41 am »
taaa, znowu cos w Wa-wie, a przeciez tam prawie nikt nie czyta zinow :x ?
a swoja droga, ciekawy pomysl tylko dlaczego ja nic o tym nie wiem???!

 

anything