Autor Wątek: komiksowe ZINY  (Przeczytany 106405 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Yogi Bear

  • Gość
komiksowe ZINY
« Odpowiedź #720 dnia: Luty 08, 2006, 10:54:51 pm »
Znajoma brała udział w konkursie Patologia i ponoć miała szanse wygrać tego tableta co to był nagrodą główną jednak nie dostała żadnej odpowiedzi,a Kintar na gg jest nieuchwytny. Tak mi coś tam ostatnio mówiła.
Cheers  ;)

Offline Maciej

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #721 dnia: Luty 09, 2006, 07:40:21 am »
Też cuśtam mu podesłałem na ten konkurs, znęcony obietnicami antologii.
Nawet żadnego potwierdzenia nie dostałem że email nie zawiódł i komiks dotarł...
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline empro

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #722 dnia: Luty 09, 2006, 08:13:54 am »
no, niestety
Agresor to bardzo wątła organizacja czegokolwiek i w dodatku niespecjalne przejmowanie się realną możliwością realizacji obietnic...

gadałem jakiś czas temu z Kintarem i mówił, że wszystko ok, że wszystko będzie jak miało być (znaczy tylko z przesunięciem prac z antologii do zwykłego Agresora), ale niestety chyba nic w tym kierunku się nie dzieję,

mi też to się nie podoba, sam wysłałem komiks tylko dlatego, że miała być publikacja a tego jak wiadomo nigdy za wiele, potem myślałem, że może chociaż w Agresorze, mimo, że tam dałem też jeden komiks i od listopada <dupa>
a ja tego strasznie nie lubię, bo w sumie przez dwa miesiące blokowali mi dwa komiksy, które mógłbym spokojnie puścić gdzie indziej....

ech tam, takie są chyba nasze realia niestety....
 :evil:

Offline Jaszcząb

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #723 dnia: Luty 09, 2006, 09:38:23 am »
Cytat: "empro"
no, niestety
Agresor to bardzo wątła organizacja czegokolwiek i w dodatku niespecjalne przejmowanie się realną możliwością realizacji obietnic...


Muszę się z tym zgodzić. Mam wrażenie, że chłopaki chieliby zawojować świat ale to jest takie działanie na HURAAAA! Pomysły rozsadzają głowę, wszystkie na raz zaczyna się realizować a potem dupa. Faktycznie Kintar, mógłby się pokusić o wyjaśnienie co i jak z tym konkursem, zinem itd. Krótkie info do serwisów chcociazby jeśli strona im padła. A tak to na jakąś kichę cały zamęt wygląda.

Offline empro

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #724 dnia: Luty 09, 2006, 09:55:16 am »
Cytat: "Jaszcząb"
Cytat: "empro"
no, niestety
Agresor to bardzo wątła organizacja czegokolwiek i w dodatku niespecjalne przejmowanie się realną możliwością realizacji obietnic...


Muszę się z tym zgodzić. Mam wrażenie, że chłopaki chieliby zawojować świat ale to jest takie działanie na HURAAAA! Pomysły rozsadzają głowę, wszystkie na raz zaczyna się realizować a potem dupa. Faktycznie Kintar, mógłby się pokusić o wyjaśnienie co i jak z tym konkursem, zinem itd. Krótkie info do serwisów chcociazby jeśli strona im padła. A tak to na jakąś kichę cały zamęt wygląda.


chcąc, nie chcąc muszę się zgodzić w całej rozciągłości,
plany wydawnicze to mieli niemal jak mała oficyna :) ale znając rzeczywistość nie dało się tego spełnić,
najgorsze jest to, że w moim odczuciu bardzo stracili w oczach czytalników,
bo wyszło z tego, że to tacy bajkopisarze, co wiele gadają a mało robią....

:)

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
komiksowe ZINY
« Odpowiedź #725 dnia: Luty 09, 2006, 10:06:12 pm »
Cytat: "empro"
zajrzyj na WRAKa tam pojawia się od czasu do czasu Kintar on powinien być najlepiej poinformowany :)


Co jakiś czas zaglądam na WRAKa i o ile dobrze pamiętam, to Kintar nie pojawiał się tam już od jakiegoś czasu. Żadnej oficjalnej informacji o upadku, żadnego wytłumaczenia. Ale skoro na pytania w shout boxie nie odpowiadał i strona zina zamknięta administracyjnie, to nie ma na co liczyć...

Offline empro

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #726 dnia: Luty 09, 2006, 10:11:19 pm »
Cytat: "Louise"
Cytat: "empro"
zajrzyj na WRAKa tam pojawia się od czasu do czasu Kintar on powinien być najlepiej poinformowany :)


Co jakiś czas zaglądam na WRAKa i o ile dobrze pamiętam, to Kintar nie pojawiał się tam już od jakiegoś czasu. Żadnej oficjalnej informacji o upadku, żadnego wytłumaczenia. Ale skoro na pytania w shout boxie nie odpowiadał i strona zina zamknięta administracyjnie, to nie ma na co liczyć...


z mojej ostatniej rozmowy z Kintarem wynika, że niby jest na co liczyć, i to że trzeba niemal liczyć na wiele, ale z doświadczenia wiem, że to za wiele i w związku z tym raczej nie liczyłbym na nic :)

chociaż wyniki konkursu ponoc są :)

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
komiksowe ZINY
« Odpowiedź #727 dnia: Luty 09, 2006, 10:22:49 pm »
Cytat: "empro"
z mojej ostatniej rozmowy z Kintarem wynika, że niby jest na co liczyć, i to że trzeba niemal liczyć na wiele, ale z doświadczenia wiem, że to za wiele i w związku z tym raczej nie liczyłbym na nic :)


No, zwłaszcza że zin miał byc w grudniu, potem w styczniu a mamy prawie połowę lutego.
A wyniki zdążyły być opublikowane na stronie nim padła ;) Ale pewnie nim wszyscy zainteresowani zdążyli je zobaczyc to już ich nie było  :lol:

Offline empro

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #728 dnia: Luty 09, 2006, 10:33:03 pm »
http://www.warlock.is.net.pl/index.php
stronkajest w sumie przeniesiona ale tam sie nic nie dzieje :)

a wyników też nie widzę :)

Offline empro

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #729 dnia: Październik 08, 2006, 04:18:15 pm »
w końcu ukazał sie nowy Agresor i niestety musze coś tutaj poprostować, bo sie chłopaki chyba trochę zagalopowali i pogubili,

w takich produktowych paseczkech, co sobie na dole każdej strony powypisywali podali, że "miał byc mój komiks, ale się nie odzywam, więc nie ma"

jest to bzdura okrutna, ponieważ Kintar dostał ode mnie materiał już w okolicach wakacji zeszłego roku, że wtedy też nic nie wrózyło rychłego ukazani sie drukiem Agresora, spokojnie postanowiłem wrzucic sobie tenze komiks do pierwotnej wersji emproFactora, a potem za namową CDJacka na Gildię,
że Kintar go juz potem (po blisko pół roku) nie chciał, rozumie, żadna radocha wydrukowac coś, co jest w necie i było juz publikowane,
ale, że po drodze był konkurs na komiks o patologii, postanowiłem cos zmajstrowac nowego, pomysł był gotowy a taki konkurs, i to, że prace maja byc opublikowane motywuje, więc gdzies w pażdzierniku Kintar dostał ode mnie znów kilka stron, że drukiem nie poszło to wedle zapewnień, trudno, dogadalismy się, że pójdzie w nastepnym Agreosrze, który welde zapewnień miał pojawić się najpóxniej na WueSKę, ale jak było wszysscy wiedzą,
ostatni mój kontakt z Kintarem miał miejsce gdzieś w marcu i mowa była, że niebawem nowy Agresor bedzie dostepny w szerokiej dystrybucji i mój komiks też się tam znajdzie, i tutaj znów wiemy jak było :)
ja sobie spokój dałem, ponieważ tyle miesięcy to troszkę za długo i przygotowując reedycję emproFactora wrzuciłem i do niej komiks, który wcześniej (przeszło poł roku) dałem Kintarowi, bo po co miał gdzieś się kurzyć,
że Agresor jest w druku i że niby mam w nim byc dowiedziałem sie przypadkiem z zajawki na jednej ze stron komiksowych, w której to na projekcie okladki była informacja, że ja również przyłozyłem swoja łapę do zawartości numeru piątego,
ok, nic nie mówiłem,
ale wyszło, jak wyszło,
gadanie o braku kontaktu to bzdura bo po piewrsze Kintar mój komiks dostał już rok prawie temu i powienien go mieć, ale jesli gdzieś przepadł to skontaktować się ze mną raczej trudno nie jest, bo nie ukrywam się, mój mail jest ogólnie dostępny w sieci, nawet chyba gg gdzieś jest więc dla chcacego nic trudnego,
po co więc wypisywać takie bradnie ??
chyba komuś, coś sie pomyliło, ale w takim wyapdku, raczej nie powinno się tego całemu światu obwieszczać :)

tyle słowem wyjaśnienia, bo przyznam sam zaskoczony jestem taką informacją
ech....

Offline kintar

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #730 dnia: Październik 17, 2006, 05:19:32 pm »
konkurs byl roztrzygniety i byl rozeslany newsletter. A ze strona padla bo nam zjebali hosting to juz nie moja wina
estem dupkiem

Offline Maciej

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #731 dnia: Październik 17, 2006, 05:54:03 pm »
Tak? Serio?  :shock:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline lucek

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #732 dnia: Marzec 01, 2007, 11:42:06 am »
Będzie Ziniol na WSK...
dużo archiwalnego Ziniola...

gdyby ktoś był zainteresowany konkretami,
zapraszam tu: szmyndek@poczta.onet.pl

Offline Jaszcząb

Odp: komiksowe ZINY
« Odpowiedź #733 dnia: Kwiecień 14, 2008, 03:33:12 pm »
Korzystając z reaktywacji jakże przydatnej funkcji "szukaj", odkopuję truposza, bo ciekaw jestem opinii osób udzielających się na forum na temat ukazujących się u nas obecnie zinów. Czy uważacie, że jest sens wydawania takich pozycji jak "Maszin", "Jeju", "Hardkorporacja", "Kolektyw" czy "B5"? Z tego co wiem to te niewielkie nakłady w jakich ukazują się dziś ziny, sprzedają się ale wiadomo, że sporą część wykupują sklepy komiksowe. Ciekaw jestem realnego zainteresowania tymi inicjatywami ze strony czytelników komiksów. Czy są to dla Was jedynie miejsca gdzie można znaleźć nieudolne próby tworzenia komiksów przez tffórców, którym nie chce się pracować, oczekujących owacji i gigantycznych nakładów, czy może substytuty profesjonalnych magazynów komiksowych, których jak wiadomo obecnie u nas nie ma? Jakiś czas temu kilka zdań o zinach na swoich blogach napisali:

turu - http://turucorp.belowradars.com/post/162/index.html
kmh - http://motywdrogi.pl/2008/03/28/ziny-i-co-dalej/
          http://motywdrogi.pl/2008/04/07/internet-killed-the-zineo-star/

Wiedząc jednak, że są osoby, które mają awersję do zaglądania na blogi, podejmuję próbę przeniesienia dyskusji na ten temat na gildiowe forum.

Maciejaszek

  • Gość
Odp: komiksowe ZINY
« Odpowiedź #734 dnia: Kwiecień 14, 2008, 04:08:46 pm »
Kolejny głos w dyskusji zabrał też Janek Kłosowski na swoim blogu:
http://klosart.com/comics/ziny/pl

 

anything