Autor Wątek: komiksowe ZINY  (Przeczytany 106397 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline turucorp

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #90 dnia: Grudzień 15, 2003, 05:01:20 pm »
ja sie smieje wspolczujaco, szczegolnie jak sobie pomysle, ze my sie tu odreagowujemy a ty tu musisz na powaznie :wall:

Offline pookie

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #91 dnia: Grudzień 15, 2003, 05:10:50 pm »
Na poważnie? Ludzie podchodzący do komiksów "na poważnie" są przeze mnie klasyfikowani jako lekko zdziwaczali, a co dopiero do jakiegoś forum... A zresztą moderatorem jestem "pookie co", więc... :)
 for Pookie

Offline mykupyku

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #92 dnia: Grudzień 15, 2003, 06:07:06 pm »
Cytat: "pookie"
Ludzie podchodzący do komiksów "na poważnie" są przeze mnie klasyfikowani jako lekko zdziwaczali :)


ty weteran, chyba rzeczywiście jesteś przepracowany :)

gro komiksów służy rozrywce, a rozrywka jest jedną z najpoważniejszych rzeczy w życiu rozumnego człowieka, bez niej kończy źle lub idiotycznie

są też, i to nie tak mało, jakby się mogło wydawać, komiksy poważne, przy których zaduma panie i wzruszenie podstepnie zdobywają serce czytelnika
opyright by mykupyku

Offline turucorp

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #93 dnia: Grudzień 15, 2003, 07:19:36 pm »
zaraz, zaraz, przeciez temat brzmi "komiksowe ziny" a nie "przepracowani moderatorzy" :giggle:

Offline Maciej

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #94 dnia: Grudzień 16, 2003, 09:29:24 am »
ONI wszędzie muszą trąbić o swoim przepracowaniu ;) .
Co ja mam powiedzieć? Cały dzień siedzę w szkole, nawet nie mam czasu się uczyć.(sic!) O nieszczęsnej magisterce nie wspominając :o
W dodatku skończyła mi się taśma klejąca (taka 2stronna ) więc nie oczekujcie do piątku... na przed świętami będzie na100% :bored:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Anonymous

  • Gość
komiksowe ZINY
« Odpowiedź #95 dnia: Grudzień 16, 2003, 09:34:12 am »
Cytat: "Maciej"
W dodatku skończyła mi się taśma klejąca (taka 2stronna ) więc nie oczekujcie do piątku... na przed świętami będzie na100% :bored:

amator  :P
w naszych czasach (vormkfasa, zinio) nie było na świecie taśmy dwustronnej.
m

Offline Maciej

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #96 dnia: Grudzień 16, 2003, 04:14:28 pm »
Narkomani- wąchacze kleju :P

Spoko! Dalem radę! Jeśli poczta polska nie nawali to może w piątek dojdzie :giggle:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline turucorp

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #97 dnia: Grudzień 16, 2003, 05:14:43 pm »
spox, w zamian "Fast 2"  :) bedzie przed swietami :oops: bedzie w piatek/sobote :twisted:

Anonymous

  • Gość
komiksowe ZINY
« Odpowiedź #98 dnia: Grudzień 17, 2003, 07:28:51 am »
Cytuj
Narkomani- wąchacze kleju

wyższe stany zinowości.
m

Anonymous

  • Gość
komiksowe ZINY
« Odpowiedź #99 dnia: Grudzień 17, 2003, 07:31:28 am »
Cytuj
Jeśli poczta polska nie nawali to może w piątek dojdzie

poczta polska zawsze nawali, jak tylko będzie taka okazja.
chociaż może nie powinienem tego mówić, bo zawierzyłem jej przedwczoraj kilka oryginałów, że dostarczą na miejsce przeznaczenia.  :wall:
m

Gilbaert

  • Gość
komiksowe ZINY
« Odpowiedź #100 dnia: Grudzień 17, 2003, 09:26:33 am »
i różne gadżety z "Fastem" związane...
 :D  :D  :D
śląski wrotkowiec
pzdr

Offline Maciej

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #101 dnia: Grudzień 17, 2003, 10:53:33 am »
Cytat: "turucorp"
spox, w zamian "Fast 2"  :) bedzie przed swietami :oops: bedzie w piatek/sobote :twisted:


AAAAAAACH! DZIĘKI! Czekam na to dzieło! Napisalem reckę jedynki do znakomiksu.... ;)  
  ale w ostateczności doKGB poszło-taki podlizzzz :roll:


A co do 200postów to pan Skutnik ma na forum już trzy swoje lanserskie topiki,a ja tylko jeden i to zakamuflowany komiksowymi zinami... :wall:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline lucek

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #102 dnia: Grudzień 22, 2003, 07:17:27 pm »
...

Offline turucorp

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #103 dnia: Grudzień 22, 2003, 10:04:11 pm »
kwiatki jak to kwiatki cwaniaczku, ty lepiej zobacz jaki masz tutaj status :) (matrix wita),
dobra, dostalem Wdruq nr 6 (dzieki Maciej), podziekowalem a teraz ci sie oberwie :twisted:  po pierwsze za ksero (nie tlumacz sie tylko znajdz jakies miejsce gdzie nie oszczedzaja na proszku do tonera i maja nowy walek, to wcale nie musi byc laser), po drugie (co za tym idzie) za zniszczenie jakosciowe takich fajnych morfow (bo ci Mateusz juz nic wiecej nie da :wall:  :cry: ) i po trzecie; ja wiem, ze potrafisz rysowac ale kiedy zaczniesz to robic we wlasnym stylu zamiast podpierac sie tym co cie wlasnie zainspirowalo?
po tej (wbrew pozorom) pozytywnej recenzji Wdruq nr 6, chcialem jeszcze podziekowac recenzentom ze Znakomiksu (Maciej ostro poslodzil, pewnie cos chce :twisted: ? a Andy niech sie nie cieszy, w drugim Fastnachtspiel jest jeszcze wiecej roznych komputerowych fontow :P ) (fast 2 dostaniecie chyba dopiero w styczniu, sorry, wiem, obiecalem wczesniej :oops: ) i zyczyc wszystkim zinowcom i nie zinowcom Wesolych Swiat! (dzisiaj i jutro zycze w kazdym poscie :) )

Offline pookie

komiksowe ZINY
« Odpowiedź #104 dnia: Grudzień 22, 2003, 10:52:58 pm »
Przepraszam wszystkich zainteresowanych, ale w numerze grudniowym KZ nie będzie przeglądu zinowego - po prostu nie dałem rady. Będzie w styczniu. Obiecuję. Słowo.
 for Pookie

 

anything