trawa

Autor Wątek: RagNaRok  (Przeczytany 6544 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BeRsErK

RagNaRok
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 12, 2003, 12:57:13 am »
Wstyd mi(Wam Vallar i Shango tyż powinno być ;) ) bo jak było małe spotkanko w Wawie to Robert nam to mówił ale zapomnieliśmy o tym napisać, chwała tobie Alchemiku:D
Najbardziej mnie cieszą te impakt hitu - acha niech Wilczy gracze nie obawiają się, że zniszczy ich przy szarży banda gobosów - wielkość, jak to w życiu;), i tu będzie miała znaczenie :D

Offline Alchemik

RagNaRok
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 12, 2003, 11:30:46 am »
Oddziały mogą się przemieszczać w różnych szykach podobno - nie muszą to być kwadraty i prostokąty:)
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline BeRsErK

RagNaRok
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 12, 2003, 01:07:47 pm »
Znaczy się będzie szyk zwarty ale to będzie szyk gdzie odległość wynosić będzie , z tego co pamiętam, do 2 cm pomiędzy figsami - bonus do impakt hitów i uwaga bohater może znajdywać się pośrodku oddziału co by wszyscy mogli korzystać z jego dyscypliny(skaveńskie sztuczki ;) ).
Nie wiem co za bonusy ma szyk rozbity - może minusy dla strzelajacych?? ale to takie moje warhammerowskie rozważania :D

Offline Alchemik

RagNaRok
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 07, 2003, 06:54:30 pm »
Choroba no i zapeszyliśmy:) właśnie przeczytałem na forum angielskim, że przełożono premierę RagNaRok na kwiecień 2004:(
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline war2bone

RagNaRok
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 07, 2003, 06:56:32 pm »
kurde to a polsce bedzie za  2 lata jaki nie lepiej :D
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline BeRsErK

RagNaRok
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 07, 2003, 07:03:29 pm »
Eeeee tam i tak kupię angielską wersję a te kilka miesięcy za nim to nastąpi poswięcę doskonaleniu się w mniejszych bitwach :D

Offline Alchemik

RagNaRok
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 10, 2003, 12:50:29 pm »
Jak tak dalej pójdzie to kupię wersję francuską jak bedzie dostepna w francuskim sklepie internetowym:)
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

 

anything