trawa

Autor Wątek: Hachette  (Przeczytany 496670 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 8azyliszek

Hachette
« dnia: Wrzesień 01, 2015, 09:13:48 am »
Panowie, panowie, panowie Hachette zadecydowało. Thorgal się zaraz kończy, to ruszyło z trzecią komiksową Kolekcją i wybór padł na Lucky Luke'a. Widocznie wiosenny trial sprzedawał się lepiej niż Asterix, którym nasz rynek jest chyba bardziej nasycony. W każdym razie wszedłem dziś do saloniku Ruchu i patrzę, ze zdziwieniem, że tekturka z komiksem leży na półce. Wziąłem i zaniosłem do domu. W środku mamy wszystko - komiks, grafikę, opis postaci, zachętę do prenumeraty i ankietę. Rozglądajcie się po swojej okolicy.

Dzisiaj przeczytam i powinienem wrzucić recenzję na swojego bloga.


Offline Death

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 01, 2015, 09:35:20 am »
A jaka będzie cena? Pierwszy 10, a drugi i kolejne ile?

Offline blackwaterpark

Odp: Hachette
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 01, 2015, 10:25:16 am »
Skoro wyszło takie fajne wydanie, które pociągnie tłumy szczęśliwych nabywców, to może znajdzie się osoba, która odsprzeda mi trzy pierwsze tomy zbiorcze z tej małej kolekcji Egmontu? (brakują mi!)  :roll:

Offline Itachi

Odp: Hachette
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 01, 2015, 10:30:34 am »
A nie jest to kolejny test, tyle że w kolejnych województwach? Zachęta do prenumeraty to nie jest żaden dowód...

Offline pa3ck

Odp: Hachette
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 01, 2015, 10:33:33 am »
No właśnie. W jakich województwach ? Czy wszystkich ? Bo jak nie to kolejny test lub wyprzedaż tego co zostało. Na stronie wydawnictwa nie ma żadnego info o tej kolekcji, nie ma reklam więc chyba jednak kolejny test.

Offline szuwarek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 01, 2015, 10:34:23 am »
Na jaki format się ostatecznie zdecydowali? Bo pamiętam, że były jakieś informacje o A4, A4+...

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 01, 2015, 10:55:17 am »
Przecież WKKM miała tylko jeden test, a potem ruszyła w całym kraju. Pytanie - czy byliście już dzisiaj w Kiosku Ruchu/Saloniku Kolportera Empiku czy czymś podobnym? Weźcie się przejdźcie i przekonajcie. W każdym razie na lubelszczyźnie jest.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Hachette
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 01, 2015, 10:59:24 am »
Póki nie zawiśnie na stronie kolekcja-hatchette to nie ma się czym pałować, a tam jak wół jedyna nowość to "Arcydzieła literatury rosyjskiej" sprzed niecałych dwóch tygodni.
perły przed wieprze

Offline Death

Odp: Hachette
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 01, 2015, 11:15:11 am »
No dobra, ale co tam napisali? Że kolejne numery ile?

Offline weiter

Odp: Hachette
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 01, 2015, 11:20:59 am »
Pytanie - czy byliście już dzisiaj w Kiosku Ruchu/Saloniku Kolportera Empiku czy czymś podobnym? Weźcie się przejdźcie i przekonajcie.
Byłem w czterech salonikach . Akurat wszystkie mam na ryneczku.
W żadnym nie było LL i sprzedawcy nic o kolekcji nie wiedzieli.
A w  jednym do tej pory cały czas był dostępny Thorgal z Hachette.
Skoro nie ma info na ich stronie też obstawiam na wyprzedaż pozostałości.

Edit:
Łódź
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2015, 11:26:20 am wysłana przez weiter »

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 01, 2015, 11:22:53 am »
@UP
To ciekawe. A w jakim mieście to było? Juto sam wybiorę się do Empiku i sprawdzę.

@Death - tak jak z Asterixem - 10, 20, 30 zł.

celtic

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 01, 2015, 11:25:32 am »
Na moje jest to drugi rzut testowy.
Żadnych reklam w tv nie widziałem, na stronie Hatchette nie ma żadnego info o kolekcji. Thorgal też miał 2 rzuty testowe.
Kupujcie i wystawiajcie na allegro, nawet za cenę okładkową, bo w naszym interesie jest to żeby tak kolekcja wyszła, a im więcej sprzedanych egzemplarzy tym szansa na to będzie większa.

Offline Itachi

Odp: Hachette
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 01, 2015, 11:25:43 am »
@UP
To ciekawe. A w jakim mieście to było? Juto sam wybiorę się do Empiku i sprawdzę.

Ale do swojego empiku czy do tego w miejscowości, której mieszka weiter? Bo do Twojego w Twoim mieście to bez sensu, nie?

Offline Itachi

Odp: Hachette
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 01, 2015, 11:28:39 am »
Jak oficjalnie startowała WKKM i Thorgal to przez kilka dni co kilkanaście minut była reklama i to w godzinach największej oglądalności 18-19 miedzy dziennikami.

Sorki za posta pod postem, zagapiłem się.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 01, 2015, 11:33:19 am »
Proponuje powyzsze posty wrzucic do watku LL, bo w wyniku tego nadmiarowego zalozenia tematu o Hachette trudno jest sie w czymkolwiek zorientowac, bo jedni pisza tu, a inni tam, a jeszcze inni (a wlasciwie ci sami) nawet w WKKM.