Autor Wątek: Hachette  (Przeczytany 496706 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marvelek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1830 dnia: Styczeń 20, 2019, 08:16:01 pm »

Daredevil: Back In Black: Chinatown

Warto - początek bardzo dobrego runu w DD, do tego naprawdę świetne rysunki.

Offline rzem

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1831 dnia: Styczeń 20, 2019, 09:27:48 pm »
Punisher On the Road - nie polecam, idiotyczne i totalnie out of character. Jeden z najslabszych runow ever. Nie warto.


Intrygujące. Napisz coś więcej, jeśli możesz. Szczególnie o tym out of character.

Offline CG-GNZ

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1832 dnia: Styczeń 21, 2019, 10:57:45 am »
Jak długo oczekuje się na przesyłkę zamawiajac bezposrednio z Hachette (archiwalne numery)? 2 tygodnie już mijają i nic mi nie przysłali i teraz nie wiem czy zamawiać drugi raz czy czekać?

Offline laf

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1833 dnia: Styczeń 21, 2019, 11:13:24 am »
Zadzwoń do nich i podpytaj.
Ja kiedyś w zamierzchłych czasach zamawiałem coś tam od nich i już nie pamiętam ile trwała wysyłka, ale na pewno nie 2 tygodnie.

Offline donTomaszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1834 dnia: Styczeń 21, 2019, 04:46:20 pm »
Intrygujące. Napisz coś więcej, jeśli możesz. Szczególnie o tym out of character.

To moze wypunktuje, zeby bylo latwiej:

1. Calkowicie wtorna, absolutnie nie wciagajaca fabula.
2. Nieciekawe postacie drugoplanowe, ktore pojawiaja sie, znikaja i szybko ma sie je gdzies.
3. Kolejny, sadystyczny arcy-wrog - kopia kopii, ktora byla kopia, ktory obrywa i za moment wraca... silniejszy niz wczesniej!
4. Ciag przyczynowo - skutkowy, czesto na zasadzie - its a magic! Deal with it!
5. Frank jest dziwny. Dziwnie wyglada i zachowuje sie jak nie on. Np. podczas jazdy samochodem oddaje strzal do tylu, nie odwracajac glowy, do biegnacaego daleko goscia  i zalicza headshota. Bez jaj.
6. Frank nie jest narratorem opowiesci. Brak jego wewnetrznych monologow jest bardzo odczuwalny.
7. Co chwila WTF? Przeciez Punisher by tak nigdy nie zrobil / nie powiedzial...
8. Bardzo slabe rysunki, po Dillonie (RIP), za ktorym nigdy nie przepadalem, jest jeszcze slabiej.

Strasznie cieniutki run, a im dalej tym gorzej.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2019, 08:15:04 pm wysłana przez donTomaszek »
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline rzem

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1835 dnia: Styczeń 21, 2019, 06:10:24 pm »
To moze wypunktuje, zeby bylo latwiej:

1. Calkowicie, wtorna absolutnie nie wciagajaca fabula.
2. Nieciekawe postacie drugoplanowe, ktore pojawiaja sie, znikaja i szybko ma sie je gdzies.
3. Kolejny, sadystyczny arcy-wrog - kopia kopii, ktora byla kopia, ktory obrywa i za moment wraca... silniejszy niz wczesniej!
4. Ciag przyczynowo - skutkowy, czesto na zasadzie - its a magic! Deal with it!
5. Frank jest dziwny. Dziwnie wyglada i zachowuje sie - jak nie on. Np. podczas jazdy samochodem oddaje strzal do tylu, nie odwracajac glowy, do biegnacaego daleko goscia  i zalicza headshota. Bez jaj.
6. Frank nie jest narratorem opowiesci. Brak jego wewnetrznych monologow jest bardzo odczuwalny.
7. Co chwila WTF? Przeciez Punisher by tak nigdy nie zrobil / nie powiedzial...
8. Bardzo slabe rysunki, po Dillonie (RIP), za ktorym nigdy nie przepadalem, jest jeszcze slabiej.

Strasznie cieniutki run, a im dalej tym gorzej.


Dzięki za poświęcenie chwili czasu i przybliżenie, co miałeś na myśli.
Oglądam przykładowe plansze , no i taki Dillon, co go miałem dość już pod koniec Welcome back.
Mam dzień do namysłu. Bardzo dziękuje.

Offline sum41

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1836 dnia: Styczeń 21, 2019, 08:05:58 pm »

Dzięki za poświęcenie chwili czasu i przybliżenie, co miałeś na myśli.
Oglądam przykładowe plansze , no i taki Dillon, co go miałem dość już pod koniec Welcome back.
Mam dzień do namysłu. Bardzo dziękuje.


Rysunki Dillions w tym komiksie jakies wyjatkowo ciekawsze niz zazwyczaj ta nudna plaska kreska.
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Rudiok

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1837 dnia: Styczeń 23, 2019, 02:20:40 pm »
Jak długo oczekuje się na przesyłkę zamawiajac bezposrednio z Hachette (archiwalne numery)? 2 tygodnie już mijają i nic mi nie przysłali i teraz nie wiem czy zamawiać drugi raz czy czekać?

Ja czekałem ponad 3, cierpliwości.

Offline Motyl

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1838 dnia: Kwiecień 10, 2019, 06:41:05 pm »
Kolejna kolekcja od Hachette, na razie testowo - https://paradoks.net.pl/read/37548-kolekcja-spider-man-kultowe-komiksy

 

anything