Autor Wątek: Hachette  (Przeczytany 496604 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Hachette
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 01, 2015, 01:59:58 pm »
@Blaskowitz
Napisałem to w swojej recenzji numeru - w jednym saloniku był, w drugim nie było. Jutro pogłębię swoje badania w kolejnych kioskach.
Nie wysilaj się już, w dziesięciu kolejnych też nie ma. To jest rzut testowy.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Hachette
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 01, 2015, 02:01:02 pm »
@Blaskowitz
Napisałem to w swojej recenzji numeru - w jednym saloniku był, w drugim nie było. Jutro pogłębię swoje badania w kolejnych kioskach.


Z całym szacunkiem ale... cóż z tego, że napisałeś coś w swojej recenzji? To już któryś post gdzie powtarza się formułka "o Twoich recenzjach" która absolutnie nie wiem po co się pojawia. Piszesz na forum i dyskutujesz to zawieraj wszystko tu, a nie odsyłasz kogoś do innego miejsca w internecie jakby był obowiązek traktować tego bloga jako przypis do każdej Twojej wypowiedzi. Męczące to cholernie, naprawdę. Masz temat do promowania swoich wpisów więc chyba tam lepiej wrzucać to a nie kupczyć tym wszędzie gdzie się da.

Tak, wiem, że offtop, nie będę miał pretensji jak mod to skasuje.
perły przed wieprze

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 01, 2015, 02:10:54 pm »
@UP
Dobra - następnym razem dodam i tu, że byłem dziś w dwóch kioskach, jutro poszukam jeszcze w kilku.
To naprawdę dziwny ten rzut testowy, jeśli najpierw jest numer dostępny tylko w dwóch północnych województwach a po 3 miesiącach w dwóch kolejnych. Z WKKM wystarczył jeden test.

@DOWN
Bo WKKM to najlepszy możliwy przykład jak to się powinno robić. :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2015, 02:15:08 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Hachette
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 01, 2015, 02:13:59 pm »
Możemy bezpiecznie przyjąć, że moment pojawienia się reklamy w telepudełkach jest momentem startu kolekcji. Tą zasadę potwierdzają wszystkie starty poprzednich kolekcji, a nie tylko jeden przypadek WKKM którego się uczepiłeś.

mgnesium

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 01, 2015, 02:16:25 pm »
@mgnesium - książka ma 18.3 cm na 11.5 cm i 385 stron w tym formacie - naprawdę poręczny jest. Zmieści ci się do torebki. :smile: Poniżej masz porównanie z normalnym wydaniem "Zbrojnych" z mojej kolekcji.
dziękuję. format niewielki ale czcionka na zdjęciach dość zbliżona, więc może się skuszę.
Jak ktoś nie może znaleźć Świata Dysku w kiosku proponuję zadzwonić i zamówić prenumeratę na takiej samej zasadzie, jak dostępne jest WKKM, przy czym miesięcznie nie będziemy płacić 80 zł, a niecałe 30.
dzięki również, zdecydowanie bardziej odpowiadałaby mi opcja ratalna.


Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 01, 2015, 02:20:53 pm »
@UP
Czcionka naprawdę jest zbliżona. Różnica wynosi najwyżej jeden numer, jeśli w ogóle. To dzięki zrezygnowaniu z górnej belki jaka jest w normalnych wydaniach. Na pewno w wydaniu Edipresse nie ma pogrubienia jak u Prószyńskiego - literki są nieco cieńsze.

Offline raskoks

Odp: Hachette
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 01, 2015, 03:24:27 pm »
dzieki za info o tym swiecie dysku
nie zamowilem tylko ze wzgledu na ta platnosc z gory a tak to zamawiam :D

Offline Holsten

Odp: Hachette
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 01, 2015, 04:01:29 pm »
Rozważam kupno kolekcji.

Offline Koalar

Odp: Hachette
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 01, 2015, 04:10:39 pm »
Gildia informuje o starcie kolekcji Lucky Luke. Tyle że podobnie informowała o starcie kolekcji Thorgala już przy 1. teście.
Niepoważne są takie niesprawdzone niusy.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 01, 2015, 04:17:40 pm »
Wszyscy chcą by już ruszyła. Trochę tych fanów francuskich komiksów jednak w Polsce jest. :)

Offline VooDoo79

Odp: Hachette
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 01, 2015, 04:45:53 pm »
Wszyscy chcą by już ruszyła. Trochę tych fanów francuskich komiksów jednak w Polsce jest. :)
Bo jak zauważyłeś oprócz komiksów z Marvela i DC są też inne, i to o wiele wiele lepsze  ;-)

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 01, 2015, 04:54:08 pm »
@UP
Nie ma. :) :D :P

ramirez82

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 01, 2015, 06:22:39 pm »
...Hachette zadecydowało. Thorgal się zaraz kończy, to ruszyło z trzecią komiksową Kolekcją i wybór padł na Lucky Luke'a. Widocznie wiosenny trial sprzedawał się lepiej niż Asterix, którym nasz rynek jest chyba bardziej nasycony. W każdym razie wszedłem dziś do saloniku Ruchu i patrzę, ze zdziwieniem, że tekturka z komiksem leży na półce. Wziąłem i zaniosłem do domu.

A tak swoją drogą, to co skłoniło Cię do sięgnięcia po LL? Myślałem, że kupujesz tylko prawdziwe komiksy z Marvela i DC...

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 01, 2015, 06:30:13 pm »
To co zawsze - CENA, CENA, CENA. Najprostsza zasada ekonomii - im tańszy produkt, tym więcej znajdzie nabywców. Jakbyś wziął 1 numer do ręki, to byś zrozumiał - duży album w twardej oprawie, plakat, grafika. Nawet gdybym nie kupił tego dla siebie, za 10 zł było warto by ewentualnie odsprzedać to wszystko na Allegro.

Offline Itachi

Odp: Hachette
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 01, 2015, 07:20:16 pm »
Pójdę do swojego Empiku, bo przecież innego w mojej okolicy nie ma @Itachi. Ty teź się weź przejdź i zbierzcie więcej informacji.

Byłem przed pracą, w inmedio nie było, w empiku nie było i w kioskach też nie było. Albo kolejny test, albo wysłali zalegającą im resztę.