trawa

Autor Wątek: Hachette  (Przeczytany 499029 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #75 dnia: Wrzesień 04, 2015, 10:57:43 am »
@UP
Jakie drożej, jakie drożej? Egmontowy Thorgal potaniał dopiero wtedy jak Kolekcja Hachette ruszyła porządnie. Wcześniej też po trzy dychy chodził.

Fun fakt. Szukałem Lucky Luke'a po innych kioskach w mieście i nie znalazłem. A dziś wchodzę do Lewiatana, który jest w sąsiedniej wiosce niedaleko urzędu gminy. I na półce z prasą leży jak byk. Pojedynczy egzemplarz Kolekcji Lucky Luke'a. Cud po prostu. :)

Offline bosssu

Odp: Hachette
« Odpowiedź #76 dnia: Wrzesień 04, 2015, 11:25:46 am »
@UP
Jakie drożej, jakie drożej? Egmontowy Thorgal potaniał dopiero wtedy jak Kolekcja Hachette ruszyła porządnie. Wcześniej też po trzy dychy chodził.


Po Empikach i kioskach różnicy w cenie nie widać to i to po 30zł. Za to już w sklepach internetowych wydanie Egmontu bije na głowę (do 20zł). MORAŁ?...Wydanie "Haszowate" nie kupi z takimi rabatami i dla zwykłego zjadacza chleba jest to faktycznie alternatywa dla Egmontowskiego bo i tak musi wybulić 30zł w księgarni stacjonarnej.
Wiele ludzi trudni się tzw. zbieractwem prenumeratowym...

Offline amsterdream

Odp: Hachette
« Odpowiedź #77 dnia: Wrzesień 04, 2015, 11:38:38 am »
@UP
Jakie drożej, jakie drożej? Egmontowy Thorgal potaniał dopiero wtedy jak Kolekcja Hachette ruszyła porządnie. Wcześniej też po trzy dychy chodził.
Egmontowego Thorgala można było kupić za ~20zł zanim jeszcze kolekcja ruszyła.

Offline Mawer

Odp: Hachette
« Odpowiedź #78 dnia: Wrzesień 04, 2015, 11:42:43 am »
Od dawna wiadomo, że Bazyliszek jest obrońcą Hachette, a reszta (Egmont,Mucha...) to zło bo drogie komiksy mają.  :badgrin:

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #79 dnia: Wrzesień 04, 2015, 11:46:07 am »
8azyliszku, te Twoje poszukiwania hachettowego Lucka to cała epopeja jest, opiewana w dziesiątkach wstrząsających postów, niczym jakaś wyprawa argonautów albo inne niesamowite space opery. Normalnie nie mam słów. A co dopiero będzie się działo gdy w kiosku, w którym zaopatrujesz się WKKM, zrobią - nie daj Boże i Wszyscy Święci!!! - remanent?!!! Wtedy to chyba nawet ja, Twój zagorzały fan, bez pomocy Mocarza tego nie udzwignę.

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #80 dnia: Wrzesień 04, 2015, 12:36:44 pm »
@UP
Tym razem wszedłem normalnie po chleb i wino. Ale zawsze zerkam na kącik z prasą i zobaczyłem że jest. Dlatego jakby ktoś chciał to mogę dla niego kupić bo mam naprawdę blisko. :)  Albo poczekajcie do grudnia.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Hachette
« Odpowiedź #81 dnia: Wrzesień 04, 2015, 12:44:02 pm »
Tym razem wszedłem normalnie po [...] wino.
To by sporo tłumaczyło. :wink:

Albo poczekajcie do grudnia.
Będę żałował, że zadałem to pytanie, ale... skąd wiesz, że kolekcja wystartuje w grudniu?

Offline Mawer

Odp: Hachette
« Odpowiedź #82 dnia: Wrzesień 04, 2015, 12:52:13 pm »
@UP
Pewnie zakłada, że tak jak WKKM wystartowało w grudniu to i LL będzie w grudniu...

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #83 dnia: Wrzesień 04, 2015, 01:16:04 pm »
@UP
No właśnie. A którego startował Thorgal, bo już nie pamiętam? Sam kupiłem tylko 1 numer.

Offline Mawer

Odp: Hachette
« Odpowiedź #84 dnia: Wrzesień 04, 2015, 01:28:00 pm »
Dokładnie nie pamiętam, ale chyba koniec stycznia albo początek lutego 2014.

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #85 dnia: Wrzesień 04, 2015, 01:37:23 pm »
Też mi się wydawało, że to zimą było. Hachette startuje zimą, więc jak już się zdecydują czy i jaki będzie następca Thorgala, to ruszą w grudniu lub styczniu.

@dudi
Zobaczymy kiedy wydadzą tego następcę Thorgala, jak go wydadzą. Mi grudzień wydaje się optymalny. Ale mogę się mylić - czas pokaże.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2015, 02:24:18 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline dudi1212

Odp: Hachette
« Odpowiedź #86 dnia: Wrzesień 04, 2015, 02:20:01 pm »
Ale z czym startuje zimą? Tylko z komiksami? Bo - nie wiem czy wiesz - oni nie parają się wydawaniem jedynie kolekcji komiksowych.
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline Mati29

Odp: Hachette
« Odpowiedź #87 dnia: Wrzesień 04, 2015, 02:32:33 pm »
właśnie ruszyła ciekawa kolekcja "Arcydzieła Literatury Rosyjskiej"

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Hachette
« Odpowiedź #88 dnia: Wrzesień 04, 2015, 03:23:31 pm »
właśnie ruszyła ciekawa kolekcja "Arcydzieła Literatury Rosyjskiej"

Niemożliwe, Hachette staruje zimą!

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #89 dnia: Wrzesień 04, 2015, 03:28:35 pm »
Tym razem wszedłem normalnie po [...] wino.
To by sporo tłumaczyło. :wink:
Myślę, że jednak należy odczytywać to łącznie, tak jak napisał to 8azyliszek: "wyszedłem normalnie po wino i chleb". Wszak nikt już tutaj chyba nie wątpi, że jest on z dawna  wyczekiwanym Komiksowym Mesjaszem.

 

anything