Autor Wątek: Hachette  (Przeczytany 496651 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 01, 2015, 11:47:50 am »
Czyli kolekcja pewnie nie ruszy. Wyprzedają to co im zostało.
A po Thorgalu pewnie ruszy Asteriks albo nic  :biggrin:

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 01, 2015, 11:49:05 am »
@Kuki - masz 8 nóg, to weź sam się przejdź do jakiegoś kiosku i zobacz co tam leży. Może rzeczywiście macie rację, ale ja nie pamiętam drugiego testu ani przy WKKM ani przy Thorgalu. Próbowali raz, a gdy potem ponownie komiksy pojawiły się w kioskach, to już zostały na stałe.

Pójdę do swojego Empiku, bo przecież innego w mojej okolicy nie ma @Itachi. Ty teź się weź przejdź i zbierzcie więcej informacji.

Offline Szczoch

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 769
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ani czarny, ani kwadrat, ani na białym tle.
Odp: Hachette
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 01, 2015, 12:13:37 pm »
Właśnie w ciągu ostatniej pół godziny zaglądałem do 2 kiosków i jednego saloniku prasowego i "Lucky Luke'a" nie widziałem. Można więc chyba przyjąć, że w Warszawie nie ma. Czyli, że jest to najprawdopodobniej drugi rzut testowy (coś mi świta, że przy którejś kolekcji też tak było... Czy aby nie "Thorgala"?).
Ciekawe, czy za parę dni 8azyliszek wypatrzy też "Asteriksa"?

A po kioskach chodziłem szukając pierwszego tomu kolekcji "Świata Dysku" Pratchetta ("Straż! Straż!" za 9 zeta!). Normalnie parę dni mnie nie było, a tu taka okazja się zdarzyła. I zdaje się, że zewsząd ją wymiotło :/

Przy okazji więc zadam pytanie: czy ktoś widział gdzieś jeszcze w Warszawie 1. tom kolekcji "Świata Dysku"?
Bo 3 września już nowy tom będzie i okazja na promocyjny przepadnie...
A poza tym uważam, że "Iznogud" oraz "Saga o Potworze z Bagien" powinny zostać w całości wydane po polsku.

Offline helsing

Odp: Hachette
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 01, 2015, 12:17:40 pm »
Przy okazji więc zadam pytanie: czy ktoś widział gdzieś jeszcze w Warszawie 1. tom kolekcji "Świata Dysku"?
Bo 3 września już nowy tom będzie i okazja na promocyjny przepadnie...

Ja też się nachodziłem za Pratchettem po kioskach na Ochocie i nie mieli, dopiero w Empiku (Blue City) znalazłem. Ale musiałem prosić obsługę ponieważ nie były wystawione na półki (sic!). Tylko to było w poprzedni weekend.
日本語の勉強をしながら。。。
日本語能力試験三級を合格した!!! :D
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem." Mark Twain

Offline mummu

Odp: Hachette
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 01, 2015, 12:20:56 pm »
Ja też się nachodziłem za Pratchettem po kioskach na Ochocie i nie mieli, dopiero w Empiku (Blue City) znalazłem. Ale musiałem prosić obsługę ponieważ nie były wystawione na półki (sic!). Tylko to było w poprzedni weekend.

U mnie w kiosku leżą i kuszą.

Offline Szczoch

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 769
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ani czarny, ani kwadrat, ani na białym tle.
Odp: Hachette
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 01, 2015, 12:22:29 pm »
Dzięki. Czyli trzeba się przełamać i zobaczyć w Empiku ;/ Może jutro mi się uda (oby!)

A w jakim kiosku leżą i kuszą, za pozwoleniem?
A poza tym uważam, że "Iznogud" oraz "Saga o Potworze z Bagien" powinny zostać w całości wydane po polsku.

Offline radef

Odp: Hachette
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 01, 2015, 12:29:02 pm »
Może rzeczywiście macie rację, ale ja nie pamiętam drugiego testu ani przy WKKM ani przy Thorgalu.
Żbik miał co najmniej dwa testy.

I jeżeli już ten temat ma pozostać to proszę zmienić nazwę na Kolekcja Hachette, ponieważ Kolekcja Hachette nie równa się Hachette.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

mgnesium

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 01, 2015, 12:30:25 pm »
Ja też się nachodziłem za Pratchettem po kioskach na Ochocie i nie mieli, dopiero w Empiku (Blue City) znalazłem. Ale musiałem prosić obsługę ponieważ nie były wystawione na półki (sic!). Tylko to było w poprzedni weekend.

jaki jest wymiar samej książki (w centymetrach, że "poręczny" wiem) i czcionki wewnątrz?
kusi mnie ta kolekcja ale jestem uczulony na kieszonkowe wydania (i generalnie wolę większe litery).

Offline mummu

Odp: Hachette
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 01, 2015, 12:41:50 pm »
Dzięki. Czyli trzeba się przełamać i zobaczyć w Empiku ;/ Może jutro mi się uda (oby!)

A w jakim kiosku leżą i kuszą, za pozwoleniem?

na ulicy Postępu 3

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 01, 2015, 12:42:43 pm »
Jeśli to drugi test, to będę zdziwiony i to bardzo. Zobaczymy z czasem - w końcu środa dopiero jutro. Recenzję wrzuciłem na swój blog.

http://8azyliszkoweroznosci.blogspot.com/2015/09/lucky-luke-dalton-city-hachette.html

A u mnie Kolekcja Świata Dysku zalega na półkach - można 1 numer dalej kupić bez problemu. Ludzie po prostu za mało czytają w moim regionie. :smile:

@mgnesium - książka ma 18.3 cm na 11.5 cm i 385 stron w tym formacie - naprawdę poręczny jest. Zmieści ci się do torebki. :smile: Poniżej masz porównanie z normalnym wydaniem "Zbrojnych" z mojej kolekcji.

Offline radef

Odp: Hachette
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 01, 2015, 12:53:43 pm »
A u mnie Kolekcja Świata Dysku zalega na półkach - można 1 numer dalej kupić bez problemu. Ludzie po prostu za mało czytają w moim regionie. :smile:
To dlatego u ciebie testują LL. Bo u mnie (w Rybniku) "Świat dysku" przynajmniej w Empiku tak dobrze poszedł, że w czwartek jak wyszła kolekcja, widziałem, że było kilka (może do 10) egz, ale nie kupiłem. Gdy byłem w sobotę (poprzednią, czyli 3 dni po premierze) kupiłem już przedostatni egzemplarz.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline kyms

Odp: Hachette
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 01, 2015, 12:58:23 pm »
W okolicach Pruszkowa nie było Asterixa (niestety), a LL też nie ma. Jeszcze poszukam, może trafię, bo wydanie zachęca
http://uniwersumdccomics.com.pl/ - Uniwersum DC Comics

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Hachette
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 01, 2015, 01:45:17 pm »
@8azyliszek
Nawet w Zamościu LL jest tylko w kilku miejscach o czym byś wiedział jakbyś ruszył cztery litery i się przeszedł po mieście, co tylu osobom doradzasz.

Offline jolan13

Odp: Hachette
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 01, 2015, 01:56:01 pm »
Jak ktoś nie może znaleźć Świata Dysku w kiosku proponuję zadzwonić i zamówić prenumeratę na takiej samej zasadzie, jak dostępne jest WKKM, przy czym miesięcznie nie będziemy płacić 80 zł, a niecałe 30. Na stronie nie ma opisanej takiej możliwości prenumeraty kolekcji, ale Pani z infolinii bez problemu zapisała mi prenumeratę płatną co miesiąc, po otrzymaniu przesyłki dwóch tomów. A numer macie tu:
http://hitsalonik.pl/produkt/swiat-dysku

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 01, 2015, 01:57:54 pm »
@Blaskowitz
Napisałem to w swojej recenzji numeru - w jednym saloniku był, w drugim nie było. Jutro pogłębię swoje badania w kolejnych kioskach.

 

anything