Autor Wątek: Hachette  (Przeczytany 498610 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline radef

Odp: Hachette
« Odpowiedź #210 dnia: Luty 04, 2016, 08:14:28 pm »
Jak zwykle w kolekcjach książkowych, biorą przekłady z domeny publicznej, żeby przyciąć koszty. No i absolutne zero przypisów w obu wersjach językowych.
Tak samo mógłbym opisać kolekcję Verne'a. PTJV (Polskie Towarzystwo Juliusza Verne'a) chciało sprzedać prawa do kilkunastu przekładów i ilustracji do wszystkich książek. Ale Hachette nie chciało, taniej wziąć przekład z domeny publicznej i dać 6 ilustracji na książkę (z 100-150) i reklamować jako "ekskluzywne wydanie".
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #211 dnia: Luty 04, 2016, 09:45:21 pm »
Verne'a kupiłem pierwszy numer ale na Szekspira już mi tych 15 zł szkoda było. Zwłaszcza że muszę jeszcze trzy stówy spuścić w Empiku a w marcu są kolejne komiksy.

Pytam jeszcze raz - nie było żadnego info w ostatnim numerze kolekcji Thorgala?

@DOWN
Chamsko. :)
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2016, 07:54:50 am wysłana przez 8azyliszek »

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #212 dnia: Luty 04, 2016, 10:34:04 pm »
Pytam jeszcze raz - nie było żadnego info w ostatnim numerze kolekcji Thorgala?
Umówiliśmy się wszyscy że ci nie powiemy  :smile:

Offline vision2001

Odp: Hachette
« Odpowiedź #213 dnia: Luty 05, 2016, 08:56:10 am »

Pytam jeszcze raz - nie było żadnego info w ostatnim numerze kolekcji Thorgala?

Kup. Sprawdź. I nam o tym napisz :)
Z góry dziękujemy z informację :)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #214 dnia: Luty 05, 2016, 10:21:29 am »
Kup. Sprawdź. I nam o tym napisz :smile:
Z góry dziękujemy z informację :smile:

OK. Poszedłem dzisiaj do kiosku. Kupiłem ten numer z Yansem. W środku jest karteczka, że wydadzą jeszcze trzy tomy z Szninklem.

Offline laf

Odp: Hachette
« Odpowiedź #215 dnia: Luty 05, 2016, 10:38:02 am »
OK. Poszedłem dzisiaj do kiosku. Kupiłem ten numer z Yansem. W środku jest karteczka, że wydadzą jeszcze trzy tomy z Szninklem.
Marna prowokacja

Offline Mawer

Odp: Hachette
« Odpowiedź #216 dnia: Luty 05, 2016, 11:45:44 am »
Po zakończeniu Thorgalla, Hachette nie planuje obecnie nowej kolekcji komiksowej.

Offline laf

Odp: Hachette
« Odpowiedź #217 dnia: Luty 05, 2016, 01:18:54 pm »
Po zakończeniu Thorgalla, Hachette nie planuje obecnie nowej kolekcji komiksowej.

Marna prowokacja
:wink:

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #218 dnia: Luty 10, 2016, 10:21:47 am »
Wchodzę do mojego ulubionego saloniku Ruchu, bierę Krucjatę Dziecięcą, płacę, rozglądam się po półkach a tu leży coś takiego...
http://www.artterapia-kolekcja.pl/?gclid=CJi19eL57MoCFUTjcgodt1oGDA

Noż kurde - to moje ulubione wydawnictwo naprawdę nie ma już na co przeznaczać swoich mocy przerobowych, tylko jakieś badziewie... W sumie niby powinienem się cieszyć, że nic mnie dodatkowo nie kusi, w związku z napływem Marvel Now. Ale drugiej komiksowej Kolekcji Hachette szkoda. :/

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #219 dnia: Luty 10, 2016, 10:44:13 am »
8azyliszek, marna prowokacja. Nie marudź, tylko bierz się za kolorowanie. Taka Art-Terepia na pewno Ci się przyda, a już na pewno nie zaszkodzi. Oczekuję rychłych wyników Twojej działalności terapeutycznej w postaci fotek w dziale Zdjęcia Waszych Komiksów. 

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #220 dnia: Luty 10, 2016, 10:57:23 am »
Jeju - to chyba logiczne, że Hachette PL nie może wydawać nieskończonej liczby Kolekcji. Ma jakąś górną liczbę tytułów puszczanych na raz. Skoro więc teraz wyszedł Szekspir i ta ArtTerapia, to przez jakiś czas wstrzymają się z kolejnymi pozycjami.

No i Kuki - ty masz 8 odnóży, ja tylko 6. Z pewnością stworzysz lepsze rysunki. ;)

Offline starcek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #221 dnia: Luty 10, 2016, 11:02:06 am »
To jest moda z Zachodu na te kolorowanki, więc Hachette chce iść z tryndem, a nie dawać jakieś kolejne opowieści dla dzieci o ludziach w trykotach.

A swoją drogą kupno WKKM przez infolinię to ruletka - dostałe tomy archiwalne, które rzeczywiście od razu wyglądają jak archiwalne: zadrapania na okładce, walnięty róg. Ręce opadają.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline flagranta

Odp: Hachette
« Odpowiedź #222 dnia: Luty 17, 2016, 06:03:46 am »
czyli jednak Szninkiel

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Hachette
« Odpowiedź #223 dnia: Luty 17, 2016, 07:12:06 am »
Oh f**k(tycznie)! Istotnie strona Kolportera podaje, że dzisiaj wyszedł 55 tom kolekcji Thorgal. Czyli to "Szninkiel"?

http://dostawa.kolporter.com.pl/dostepne.xml

Offline flagranta

Odp: Hachette
« Odpowiedź #224 dnia: Luty 17, 2016, 07:14:02 am »
no ja już mam zakupiony, Szninkiel - Misja. Ciekawe co będzie potem