Autor Wątek: Hachette  (Przeczytany 498930 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Hachette
« Odpowiedź #256 dnia: Luty 17, 2016, 01:24:07 pm »
Jak zawsze miałem rację  :lol:



tak za całokształt:


"Skromność jest cnotą wypływającą ze świadomości własnej mocy"

The darkness will swallow everything

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #257 dnia: Luty 17, 2016, 01:29:11 pm »
@UP
Przecież żartuję. :)

@Mikel
Dzięki za cynk. Dla mnie już za późno bo co bym zrobił z pierwszym tomem? Ale w takim razie czemu inni narzekają, że chcą integrala, skoro już był? Na ich miejscu kupiłbym go sobie na Allegro. 65 zł to świetna cena. I jakiś realny powód, by nie kupować wydania Hachette.

http://allegro.pl/van-hamme-jean-szninkiel-i5996022921.html

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Hachette
« Odpowiedź #258 dnia: Luty 17, 2016, 01:31:27 pm »
Może dlatego, że to nie jest "powiększony" format i jest B&W?

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #259 dnia: Luty 17, 2016, 01:32:01 pm »
Żale proszę pisać do Kołodziejczaka z pytaniem czemu przez tyle czasu Szninkla nie wznowili i znowu Hachette musiało wykonać oczywistą robotę.

A jaki TY wymyślisz bzdurny argument, by nie kupić Szninkiela drogi forumowiczu? :biggrin:
Przed wszystkim zdecyduj się w koncu, czy Szninkiel był Niemcem, czy też może Żydem; mając na uwadze ostatnią scenę, ja obstawiam, że jednak Żydem, dlatego odmieniłbym raczej jako "Szninkiela", a nie "Szninkla", choć zdaje sobie sprawe, ze wiekszosc forumowiczow preferuje ten drugi sposob odmiany.

@UP
Po polsku? To przegapiłem. Masz jakieś zdjęcia tego?
Powodu Twojego przegapienia byc moze należy upatrywac w tym, że dopiero calkiem niedawno wyszedles z szafy, czego skutkiem jest rowniez pewnie to ciagle narzekanie na egmont.

Co więcej, muszę Cię zmartwić, ale "Szninkiel" jest odtwórczy i be, bo to przebrzydły frankofon jest, wiec naprawdę nie wiem, z czego tak się cieszysz.

Offline Jaxx

Odp: Hachette
« Odpowiedź #260 dnia: Luty 17, 2016, 01:46:10 pm »
Bazyl, tutaj masz ulepszony dodruk wspomnianego integrala w kolekcji GR (o której pisałem):

http://aros.pl/ksiazka/szninkiel

Całość, w twardej okładce, za 46 zł, w wydaniu cz-b (czyli klasycznym) i dużym formacie. Ulepszony, gdyż poprawiono nadruki na grzbiecie, bo wcześniej za szybko się ścierały. Dodatkowo zakładka materiałowa wszyta w grzbiet, jak w eleganckich książkach, dodatki i osobno grafika z okładki, którą można oprawić i powiesić na ścianie.

Wydanie 1000-krotnie lepsze od tego, co oferuje Hachette. Więc wyhamuj trochę swój hype i wybadaj teren, zanim zaczniesz psioczyć na ten wielki zły Egmont.

 
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2016, 01:51:37 pm wysłana przez Jaxx »

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #261 dnia: Luty 17, 2016, 01:47:42 pm »
Może dlatego, że to nie jest "powiększony" format i jest B&W?

I znowu - pretensje do Kołodziejczaka, ze tak ujowo wydał. :smile: W każdym razie to wydanie z 2013 jest 2 cm wyższe i 1.5 cm szersze niż haszetowe, wiec jak ktoś lubi B&W to może se kupić.

@Kuki
Ok, Władca Stworzyciel Światów mówi "Szninkielu", więc i ja tak będę odmieniać. :smile:
Dla mnie to nie jest taki całkowity frankofon, skoro współtwórcą jest Rosiński. Zresztą - to dobry komiks, nieważne czy frankofon, czy anglik czy polak. Jakość jest najważniejsza.

@Jaxx
To bierz. To nie ja się domagam integrala od Egmontu i nie ja narzekam. Po prostu po przedłużeniu kolekcji Thorgala o inne dzieła Rosińskiego, Szninkiela należało się spodziewać. I to jest takie same wydanie jak poprzednie tomy tej Kolekcji. Sprzedała się - to już 55 tom. Widocznie ludzie lubią i ten format i te kolory. Nie ma co się kłócić o to ktora wersja jest lepsza. Dobrze, że mnie uświadomiliście, że jest i drugie wydanie do wyboru - co kto lubi.

Ale Egmont to zło - to jest fakt niezaprzeczalny. :D
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2016, 01:58:07 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #262 dnia: Luty 17, 2016, 04:24:32 pm »
Ale to rzeczywiście jest komedia, że podobno BOK haszettowy nie wie, że wydają kolejne tomy "Kolekcji Thorgal", która teraz chyba zmieniła nazwę na "Antologię Dzieł Grzegorza Rosińskiego". :) "Nie wie lewica, co czyni prawica". :) Nic dziwnego, że nie ma kolejnej kolekcji komiksowej, skoro ta druga ciągle się nie skończyła. Jak tak dalej pójdzie to będą to wydawać do przyszłego roku, aż wyjdzie nowy główny Thorgal i to będzie ostatni, ostatni numer. :)

Offline koziorozec1979

Odp: Hachette
« Odpowiedź #263 dnia: Luty 17, 2016, 05:50:17 pm »
Przypuszczam ze jak zwykle masz racje. I faktycznie to oni wydadza w koncu te zbiki Rosinskiego.

Offline radef

Odp: Hachette
« Odpowiedź #264 dnia: Luty 17, 2016, 07:04:55 pm »
Powiem tak.
Jakiś miesiąc temu pisałem o informacji z Ruchu, która mówi, że w lutym kolekcja Thorgal będzie dalej wydawana.
Dziś mogę napisać - według Ruchu - kolekcja kończy się za 2 numery, 16 marca.
https://prenumerata.ruch.com.pl/system/rich/rich_files/rich_files/000/000/212/original/oferta-203-20-partnerzy-20z-20pt.pdf
Więc praktycznie na pewno można stwierdzić, że "Szninkiel" to koniec.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Jaxx

Odp: Hachette
« Odpowiedź #265 dnia: Luty 17, 2016, 07:32:38 pm »
@Jaxx
To bierz. To nie ja się domagam integrala od Egmontu i nie ja narzekam. Po prostu po przedłużeniu kolekcji Thorgala o inne dzieła Rosińskiego, Szninkiela należało się spodziewać. I to jest takie same wydanie jak poprzednie tomy tej Kolekcji. Sprzedała się - to już 55 tom. Widocznie ludzie lubią i ten format i te kolory. Nie ma co się kłócić o to ktora wersja jest lepsza. Dobrze, że mnie uświadomiliście, że jest i drugie wydanie do wyboru - co kto lubi.

Ale Egmont to zło - to jest fakt niezaprzeczalny. :biggrin:

Podałem Ci tego linka nie żeby przekonać do zakupu, ale żeby uświadomić, jakie głupoty wypisujesz twierdząc, że to "pierwsze wydanie od 15 lat", albo że "powiększony format podniósłby cenę" i "o co marudzicie". Ponieważ w powyższym integralu masz całość, a u Hachette za to samo w treści zapłacisz 90 zł, czyli prawie dwa razy tyle. A zyskujesz jedynie kolor, natomiast tracisz format. I to taki cud Twoim zdaniem? To jest dopiero złodziejstwo! :smile:

Acha, a fakty to coś, co jest potwierdzone. Natomiast "Zły Egmont" to tylko Twoje urojenie :smile:
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2016, 07:37:14 pm wysłana przez Jaxx »

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #266 dnia: Luty 17, 2016, 07:44:38 pm »
@UP
Dlatego po słowach "fakt niezaprzeczalny" jest buźka. Jak gadam w takim bufoniastym tonie to jasne że żartuję.

I się zerwałeś dopiero teraz. Co mi po tej wiadomości, jak już zdążyłem kupić "Misję"? Nigdy specjalnie nie zgłębiałem się w twórczość Rosińskiego, ani tym bardziej w portfolio Egmontu, więc nie wiedziałem, że oni wydali integrala B&W. Jakbyś to napisał 2 tygodnie temu, jak ogłosiłem że Szninkiel będzie wydany także przez Hachette w Kolekcji Thorgala, to może bym się zastanowił nad egzemplarzem arosowym. A teraz już za późno - wlazłem w bagno i się pogrążę, dopłacając 40 zł za kolor. BTW - wymiary tego integrala to dla @Kukiego ciągle za mały format. :)

@radef
Może 16 marca ale 2017 roku. :) Jest jeszcze Western, Zemsta hrabiego Skarbka, od Wali do Brazylii, Najdłuższa Podróż, Przybysze, KdV: Wyspa Zaginionych Dzieci, Thorgal tom 35 i dopiero wtedy koniec. :D :)  :lol: :razz:

Offline Jaxx

Odp: Hachette
« Odpowiedź #267 dnia: Luty 17, 2016, 07:53:22 pm »
I się zerwałeś dopiero teraz. Co mi po tej wiadomości, jak już zdążyłem kupić "Misję"? Nigdy specjalnie nie zgłębiałem się w twórczość Rosińskiego, ani tym bardziej w portfolio Egmontu, więc nie wiedziałem, że oni wydali integrala B&W. Jakbyś to napisał 2 tygodnie temu, jak ogłosiłem że Szninkiel będzie wydany także przez Hachette w Kolekcji Thorgala, to może bym się zastanowił nad egzemplarzem arosowym.

Tego to nawet nie wiem jak skomentować... To moja wina, że się nie orientujesz na rynku i coś wydane trzy lata temu dla Ciebie nie istnieje? O tym integralu wie każdy jeden użytkownik tego forum :) A napisałem o nim teraz, bo zacząłeś szaleć z wydaniem Hachette, więc w poczuciu koleżeństwa (jakie by ono nie było) chciałem Cię trochę doinformować, żebyś nie szerzył tej propagandy gdzie indziej.

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #268 dnia: Luty 17, 2016, 07:59:52 pm »
Tu są użytkownicy, którzy nie wiedzą nawet ile kosztują Thorgale w kolekcji Hachette o innych rzeczach nie wspominając. Dziękuję ci za pomoc @Jaxx ale mówię - czemu nic nie napisałeś 2 tygodnie temu? Albo dziś rano zanim poszedłem do Empiku? :) Teraz już za późno. Trzeba się było pochwalić swoim egzemplarzem B&W.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #269 dnia: Luty 17, 2016, 08:01:22 pm »
BTW - wymiary tego integrala to dla @Kukiego ciągle za mały format.
Nie no, Bazyl, normalnie wlasnie pakujemy sie z kuzynami i jedziemy do Zamoscia aby oklepac Ci puche za te klamstwa, co wypisujesz o mnie w necie. Gdzie napisalem, ze format egmontowskiego integra "Szninkiela" jest dla mnie za maly? No gdzie?

 

anything