trawa

Autor Wątek: Hachette  (Przeczytany 499855 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline radef

Odp: Hachette
« Odpowiedź #270 dnia: Luty 17, 2016, 08:06:13 pm »
Może 16 marca ale 2017 roku. :) Jest jeszcze Western, Zemsta hrabiego Skarbka, od Wali do Brazylii, Najdłuższa Podróż, Przybysze, KdV: Wyspa Zaginionych Dzieci, Thorgal tom 35 i dopiero wtedy koniec. :D :)  :lol: :razz:
Mogę się założyć, że 16 marca skończy się kolekcja. Akurat źródło pt. Ruch i prenumerata teczkowa bardzo rzadko się myli.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Jaxx

Odp: Hachette
« Odpowiedź #271 dnia: Luty 17, 2016, 08:11:40 pm »
Tu są użytkownicy, którzy nie wiedzą nawet ile kosztują Thorgale w kolekcji Hachette o innych rzeczach nie wspominając. Dziękuję ci za pomoc @Jaxx ale mówię - czemu nic nie napisałeś 2 tygodnie temu? Albo dziś rano zanim poszedłem do Empiku? :smile: Teraz już za późno. Trzeba się było pochwalić swoim egzemplarzem B&W.

Wciąż jeszcze taniej i lepiej wyszłoby Ci kupno integrala...

2 tygodnie temu nie pisałem nic, bo przecież robiłeś sobie jaja. Jakby to padło oficjalnie ze strony Hachette, to pewnie rozmowa potoczyłaby się inaczej. A rano jestem w pracy, więc forum przeglądam w doskoku przy śniadaniu.

Zatem, ubiegając fakty - w tej samej serii (GR) ukazały się jeszcze Western i integrale Skarbka i Skargi Utraconych Ziem. Żebyś potem nie mówił, że nie wiedziałeś. 
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2016, 08:15:24 pm wysłana przez Jaxx »

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #272 dnia: Luty 17, 2016, 08:22:54 pm »
@Kuki
Bardzo cię przepraszam za moją pomyłkę - to nie ty pisałeś, że integral dalej nie jest powiększonym formatem, tylko @gabor2. Moja wina - po prostu podniosłeś macki i go nie zauważyłem nad tobą.

@Jaxx
Wiemy, wiemy - przecież Skarga już była, Yans już był, no i Szninkiel teraz przyszedł (Logika!). Trzeba było pisać wcześniej. @JanT, @laf, @Mawer, @vision2001 itp sobie żartowali, że to już koniec. Ja twardo ogłosiłem jeszcze 3 tomy.

Offline koziorozec1979

Odp: Hachette
« Odpowiedź #273 dnia: Luty 17, 2016, 09:33:04 pm »
Nie no, Bazyl, normalnie wlasnie pakujemy sie z kuzynami i jedziemy do Zamoscia aby oklepac Ci puche za te klamstwa, co wypisujesz o mnie w necie. Gdzie napisalem, ze format egmontowskiego integra "Szninkiela" jest dla mnie za maly? No gdzie?
Ty Bazyliszek dobrze zrobiles ze przeprosiles Kukiego. Z Nim trzeba uwazac. Przypomnij sobie co osmiorniczki uczynily z PO.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #274 dnia: Luty 17, 2016, 10:10:49 pm »
@Kuki
Bardzo cię przepraszam za moją pomyłkę - to nie ty pisałeś, że integral dalej nie jest powiększonym formatem, tylko @gabor2. Moja wina - po prostu podniosłeś macki i go nie zauważyłem nad tobą.
Spox. Zartowalem tylko, bo nawet jakbysmy przyjechali z kuzynami, to i tak nie dosięgnęlibyśmy do klamki, bo slabo sie odzywiamy i mali jestesmy. Ale za to, to nawet takie zeszytowe Żbiki to dla nas jak jakies wielgachne integrale są i to jeszcze na dodatek za takie grosze.

Offline raf82

Odp: Hachette
« Odpowiedź #275 dnia: Luty 18, 2016, 10:14:03 am »
Kolorowy szninkiel z Egmontu był na all między 150-250 zł w zależności od stanu ti wychodzi 90 zł za mniejszy format ale w twardej coś za coś. Teraz nawet jak emont myślał o wydniu kolorowego szninkla to chyba odpuści w empikach u mnie były ale już brak. Ktoś wie czy są jakiś dodatki jak w thorgalu bo w yansie nie było.

Offline flagranta

Odp: Hachette
« Odpowiedź #276 dnia: Luty 18, 2016, 10:52:11 am »
nie ma żadnych dodatków. ta sama identyczna wersja co w wersji egmontowskiej sprzed x lat. tylko format mniejszy. Myślę że egmont się kolekcją hachette nie przejmuje zbutnio, ale raczej bym się nie spodziewał Szninkiela w najbliższym czasie od Egmontu.

Ciekawe co dalej zrobi Hachette, ja bym chciał po Szninkielu Zemstę Hrabiego Skarbka i Western.
Potem pozostałe 4 Skargi Utraconych Ziem, pozostałe 7 Yansów. a Potem resztę Thorgali: Wyspa Zaginionych Dzieci, Skald, Runa. Berserkowie, i to co wyjdzie do tej pory.

A potem Lucky Luke.

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #277 dnia: Luty 18, 2016, 11:00:11 am »
Myślę że egmont się kolekcją hachette nie przejmuje zbutnio
Przecież ta kolekcja jest z Egmontowych materiałów  :smile:

Offline mack3

Odp: Hachette
« Odpowiedź #278 dnia: Luty 18, 2016, 11:04:52 am »
Kolorowy szninkiel z Egmontu był na all między 150-250 zł w zależności od stanu ti wychodzi 90 zł za mniejszy format ale w twardej coś za coś. Teraz nawet jak emont myślał o wydniu kolorowego szninkla to chyba odpuści w empikach u mnie były ale już brak. Ktoś wie czy są jakiś dodatki jak w thorgalu bo w yansie nie było.
Na pewno widywałem i za 90-100 zł (sam taki kupiłem z ok. rok temu), natomiast nie widywałem wyżej niż za 190 zł (mówię oczywiście o sprzedanych egz, a nie cenach wystawionych) - ale ostatnio jakoś rzeczywiście nie śledziłem tych aukcji, więc może się coś zmieniło.


EDIT: z ciekowości looknałem jeszcze do google - i okazuje się, że nie dokońca miałem rację, bo trafił sie i taki strzał: http://raportzaukcji.pl/aukcja/5800190231/szninkiel_rosinski_van_hamme_kolor_ideal_unikat  (!!). Oczywiście o ile mozna wierzyć temu portalowi...
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2016, 11:51:00 am wysłana przez mack3 »

Offline vision2001

Odp: Hachette
« Odpowiedź #279 dnia: Luty 18, 2016, 11:41:40 am »
A potem Lucky Luke.
Ludzki Lucek już powinien wychodzić w kolekcji, a nie się obijają!
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #280 dnia: Luty 18, 2016, 12:00:17 pm »
Ludzki Lucek już powinien wychodzić w kolekcji, a nie się obijają!

4 numery już były. :) Coś pewnie wyjdzie 30 marca. Albo Zemsta Hrabiego Skarbka, albo LL, albo MMH, albo coś czego się nie spodziewamy. :)

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #281 dnia: Luty 18, 2016, 12:11:49 pm »
Było mówione że LL nie będzie.

Największe szanse ma Star Wars  :smile:

Offline radef

Odp: Hachette
« Odpowiedź #282 dnia: Luty 18, 2016, 12:13:27 pm »
Było mówione że LL nie będzie.
Kołodziejczak tylko pisał, że raczej nie będzie. Ale wiecie - to może być zawsze zagrywka ala "Mucha", by albumy z LL sprzedawały się jak najlepiej aż do samego końca.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #283 dnia: Luty 18, 2016, 12:25:03 pm »
Kołodziejczak jest wiarygodny jak rosyjskie gazety. Nie można mu wierzyć, skoro jest stroną zainteresowaną. Dawno powinien ogłosić, że Egmont nie będzie dodrukowywał Szninkla bo konkurencja wyda swojego, skoro był taki dobrze poinformowany. Znowu musimy poczekać kolejny miesiąc i zobaczyć jaką kolejną Kolekcję (po Art Terapi i  Szekspirze) Hachette wyda na wiosnę.

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #284 dnia: Luty 18, 2016, 12:26:45 pm »
Drugi rzut testowy/sprzedaż resztek był pół roku temu. Wydaje mi się że jakby mieli zadowalające wyniki to by ruszyli w grudniu przed świętami jak z WKKM.

Ja chcę Dredd'a  :biggrin: