Autor Wątek: Hachette  (Przeczytany 506981 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AntekSocjalny

Odp: Hachette
« Odpowiedź #510 dnia: Grudzień 29, 2016, 08:23:07 am »
Z tych dwóch kolekcji prędzej wyjdzie Transformers niż Dredd ;) W przyszłym roku nowy film :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2016, 08:27:34 am wysłana przez AntekSocjalny »

mkolek81

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #511 dnia: Grudzień 29, 2016, 08:34:48 am »
Ja to bym widział tą kolekcję u nas  :cool:
http://www.transformerscollection.com

Patrząc jak dobrze sprzedają się filmy (mimo że to totalny crap i morze fajerwerków) i cieszą popularnością kolejne animacje, to tak kolekcja ma największe szanse na start niż reszta. Ta kolekcja jest prawie dla każdego od małego po dużego, czyli większy target niż Dredd (który jest komiksem europejskim nie amerykańskim, a te lepiej schodzą, bo dwie europejskie nawet nie ruszyły).
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2016, 08:39:53 am wysłana przez mkolek81 »

Offline Mawer

Odp: Hachette
« Odpowiedź #512 dnia: Grudzień 29, 2016, 08:50:18 am »
Trzeba mieć też na uwadze fakt, że może pojawić się spadek sprzedaży WKKM po 120tomie co może mieć wpływ na kolejne kolekcje i przedłużanie obecnych. Co do kolekcji Transformersów brałbym w ciemno (sentyment z dzieciństwa pozostał).

fragsel

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #513 dnia: Grudzień 29, 2016, 09:17:49 am »
Ja tez marzyłem żeby te marvelowskie transformersy przeczytać. Dopóki nie zacząłem ich czytać. Starczyło mi zapału na 20 zeszytów...
Zdecydowanie nie dla mnie...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2016, 09:42:28 am wysłana przez fragsel »

Offline misiokles

Odp: Hachette
« Odpowiedź #514 dnia: Grudzień 29, 2016, 09:42:29 am »
Trzeba mieć też na uwadze fakt, że może pojawić się spadek sprzedaży WKKM po 120tomie co może mieć wpływ na kolejne kolekcje i przedłużanie obecnych.

Chyba nie ma wpływu. Wygląda na to, że Hachette nabywa pewne licencje na określony czas (np. trzy lata) i przez te trzy lata wciska swoje produkty, gdzie tylko może by wydusić jak najwięcej grosza :)

Offline buczanova

Odp: Hachette
« Odpowiedź #515 dnia: Grudzień 29, 2016, 09:50:43 am »
Ja to bym widział tą kolekcję u nas  8)

http://www.transformerscollection.com

Czemu nie możemy dostać tego zamiast kolejnej kolekcji Marvela? :(
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #516 dnia: Grudzień 29, 2016, 09:54:09 am »
Tu jest mało dobrych pozycji.

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #517 dnia: Grudzień 29, 2016, 12:14:14 pm »
Czemu nie możemy dostać tego zamiast kolejnej kolekcji Marvela? :sad:

It's simple - bo WKKM mimo upływu 4 lat ciągle się zadowalająco dla wydawcy sprzedaje. Ciągle z tego mają zysk. Musiałbyś przestać kupować swoje tomy i namówić tyle osób ile zdołasz, żeby też przestali to kupować.
Ja ciągle liczę na zmiany w polskich numerach 121-150. A nawet jeśli nie będzie - to tylko 9 tomów zdublowanych (bez Ms Marvel). Da się przeżyć i może przedłużą dalej do All New All Different.

Ja za czasów TM Semic kupiłem tylko jeden numer ich serii. Pewnie to są opowieści co się załapały do kolekcji Transformerów.


Offline AntekSocjalny

Odp: Hachette
« Odpowiedź #518 dnia: Grudzień 29, 2016, 12:23:57 pm »
Z tego co zauważyłem to będą historie z Marvel USA (wydał to u nas Tm-Semic), Marvel UK oraz nowsze historie z IDW
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2016, 02:20:00 pm wysłana przez AntekSocjalny »

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #519 dnia: Grudzień 29, 2016, 12:30:36 pm »
Tu chyba wszystko zmieszczą  :smile:

Offline kas1

Odp: Hachette
« Odpowiedź #520 dnia: Grudzień 29, 2016, 12:49:12 pm »
Dla mnie to co wydawał TM-Semic w serii Transformers, to był straszny chłam.

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #521 dnia: Grudzień 29, 2016, 02:15:19 pm »
To był w sumie bardzo dobry rok dla Hachette. Zakończyli Thorgala, po 15 latach przerwy wydali kolorowego Szninkiela po polsku i udało im się przygotować MMH na Nowy Rok. Znowu będą wydawać 52 komiksy rocznie. I mimo upływu 4 lat ani razu nie podnieśli ceny. Dla mnie bezapelacyjne najlepsze wydawnictwo komiksów w Polsce od startu WKKM. A gdyby jeszcze im się udało rzucić 3 podobną kolekcję, to w ogóle całkiem by rządzili. Ja życzę im dalszych sukcesów i wzrostu uwielbienia wśród klientów w nowym 2017 roku.

Offline SawiK

Odp: Hachette
« Odpowiedź #522 dnia: Grudzień 29, 2016, 02:19:59 pm »
@Up.
Warto dodac ze nie tylko utrzymali cene to jeszcze obniżyli dla prenumeratorów MMH

Offline AntekSocjalny

Odp: Hachette
« Odpowiedź #523 dnia: Grudzień 29, 2016, 02:30:43 pm »
Dla mnie bezapelacyjne najlepsze wydawnictwo komiksów w Polsce od startu WKKM

Tyle, że Hachette nie jest wydawnictwem komiksowym

Offline radef

Odp: Hachette
« Odpowiedź #524 dnia: Grudzień 29, 2016, 02:43:09 pm »
Co było podkreślane wiele razy, Kolekcja Hachette nie jest wydawnictwem komiksowym, lecz wydawnictwem wydającym kolekcję. Obecnie komiksy są na topie, więc wydają komiksy.
Egmont jest wydawnictwem książkowym z silnym działem komiksowym, natomiast Wydawnictwo Komiksowe obecnie jest (bodajże) komiksowym imprintem wydawnictwa książkowego, a Taurus, Timof, Mucha itp. to wydawnictwa komiksowe.
Czym się różnią wydawnictwa komiksowe od kolekcyjnych? Komiksowe wydają komiksy nawet jeżeli zainteresowanie jest średnie, kolekcyjne tylko gdy jest bum na komiksy.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja