Autor Wątek: Hachette  (Przeczytany 499177 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gazza

Odp: Hachette
« Odpowiedź #885 dnia: Kwiecień 24, 2017, 01:37:52 pm »
Chyba muszę wreszcie przeczytać wydanie z Mandragory ;) ale chyba jednak ta kolekcja to nie dla mnie.
Essential i Semic'ki to inny Conan. Obyś się nie zraził niepotrzebnie...
Ten z Savage Sword to fragmenty miał wydane przez AS-Editor lata temu. Z tego co pamiętam - było dobrze! (muszę udać się do piwnicy i wygrzebać te zeszyty....)

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #886 dnia: Kwiecień 24, 2017, 01:39:16 pm »
Jak zwykle nie widzisz  :smile: na końcu tych dwóch pierwszych zdań mkolek. To znaczy, że TO JEST ŻART! Po pierwsze chyba zgubiłeś okulary, po drugie usunięto ci chirurgicznie poczucie humoru i nie rozumiesz też ironii. A nawet gdybym pisał tak absurdalne zdanie na serio (jak Kijanek) to mógłbyś mnie rzetelnie obśmiać, bo ani ja ani nikt inny nie może drugiej osobie kazać kupować jakiegokolwiek komiksu lub książki. Na razie ja obśmiewam ciebie, że jesteś taki sztywny (chyba że udajesz).

mkolek81

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #887 dnia: Kwiecień 24, 2017, 01:41:13 pm »
ani ja ani nikt inny nie może drugiej osobie kazać kupować jakiegokolwiek komiksu lub książki.
ty to właśnie zrobiłeś
vision - nie ma żadnego sorry. Ty masz kupić pierwsze 4 numery i już.

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #888 dnia: Kwiecień 24, 2017, 01:46:03 pm »
W tych zeszytach też jest po kilka historii i to będą rozdzielać na różne tomy co już widać po spisie zawartości tych czterech pierwszych. Więc ciężko wyliczyć dokładną ilość stron  :smile:

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #889 dnia: Kwiecień 24, 2017, 02:00:54 pm »
Ja liczę też potem jak Kolekcja ruszy, na jakąś ciągłość fabularną. Żeby np. jak w jednym odcinku rozwalał jakichś reptilian, to przy następnym spotkaniu pamiętam o tym. Ale zobaczymy. Cztery tomiki już od końca sierpnia.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2017, 03:01:01 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline vision2001

Odp: Hachette
« Odpowiedź #890 dnia: Kwiecień 24, 2017, 02:25:34 pm »
vision - nie ma żadnego sorry. Ty masz kupić pierwsze 4 numery i już. Koniec kropka. :smile: Wszyscy mają kupić pierwsze cztery numery ze mną włącznie. Potem se możecie wybrzydzać. A na razie uzbierać mi tu do sierpnia 125 zł i bez dyskusji brać Conana.  :lol: Żeby się nie powtórzyła sytuacja z LL Hachette.
Skąd te wyliczenia odnośnie 125 pln za 4 tomy? (nie czytam tego wątku zbyt uważnie, więc się podpytuję). Poza tym możesz dać mi hajs na te pierwsze 4 numery, a potem to się zastanowię czy kupić. ;) Ja nie będę zły ;) Myślę, że tym znacznie przyczynisz się do pojawienia się tej kolekcji na naszym rynku na poważnie.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Gazza

Odp: Hachette
« Odpowiedź #891 dnia: Kwiecień 24, 2017, 02:35:41 pm »
Cztery tomiki już w sierpniu.
Przestań pisać jakby to pewne info było.
Ktoś kto nie śledzi wątku od początku może dać się nabrać na te spekulacje...
Faktem jest, że z tym sierpniem podobnie bywało, a i Tobie udawało się coś trafnie przewidzieć (strzelić), ale to wciąż myślenie życzeniowe jest.... Może równie dobrze być to koniec lipca, albo wrzesień .... A może wcale bo przekalkulują coś po swojemu....Albo koniec świata nastanie...

Offline tomb

Odp: Hachette
« Odpowiedź #892 dnia: Kwiecień 24, 2017, 02:35:57 pm »
Chyba muszę wreszcie przeczytać wydanie z Mandragory
Mandragorowymi Conanami można się zniechęcić na amen do komiksów z tym bohaterem.

Cztery tomiki już w sierpniu.
To pewne?

Offline Cringer

Odp: Hachette
« Odpowiedź #893 dnia: Kwiecień 24, 2017, 02:51:42 pm »
To pewne?
nie :smile: Nawet jeśli będzie rzut testowy to:
a) data to strzał bazujący na innych rzutach testowych.
b) nie wszędzie będzie dostępny
c) dwa tomy przypadną na miesiąc, więc co najwyżej w sierpniu będą 2 tomy.

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #894 dnia: Kwiecień 24, 2017, 02:57:56 pm »
@tomb
Tak. Kolekcje ozime dojrzewają w styczniu, bądź lutym (MMH, Thorgal), zaś Kolekcje jare późnym latem, w ostatnim tygodniu sierpnia (WKKM WKKDC). :smile: Pytaniem jest natomiast w którym województwie zaowocuje. Bo takie Figurki filmowe Marvela od Eaglemoss pojawiły się w Zachodniopomorskim, ale w moim Lubelskim już nie. :sad:

@vision
15 + 30 + 40 + 40 = 125 zł za cztery pierwsze tomy Conana.

@Gazza
To nie są strzały, tylko proroctwa, które się zawsze sprawdzają, jam jest bowiem posłańcem Wielkiego Komiksowa, który nas wywiódł z ziemi Egmontowej, domu niedoli. :biggrin: :smile: :biggrin: I ono prowadzi mnie swoim światłem, abym mógł głosić wam dobrą nowinę o komiksach. :biggrin: :smile:

A temat o samej Kolekcji powstanie w wakacje, jak wypuszczą reklamę na yt.
@Cringer - źle sforumłowałem zdanie - powinno być "od końca sierpnia". Już poprawiłem.

Offline vision2001

Odp: Hachette
« Odpowiedź #895 dnia: Kwiecień 24, 2017, 03:01:05 pm »
@vision
15 + 30 + 40 + 40 = 125 zł za cztery pierwsze tomy Conana.
I tak drogo. A może wiesz czy w prenumeracie będzie taniej?
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #896 dnia: Kwiecień 24, 2017, 03:04:17 pm »
Tego jeszcze nie wiadomo, bo budżet kolekcji się dopiero tworzy. Pan Robert ma jeszcze miesiąc na skończenie tłumaczenia całości więc moze w czerwcu coś przecieknie więcej. A 125 zł za 4 tomy w twardej oprawie jakieś 600 stron razem. Nie jest aż tak źle. Przez 4 miesiące można tyle zarobić/odłożyć.

Offline Szekak

Odp: Hachette
« Odpowiedź #897 dnia: Czerwiec 06, 2017, 09:16:05 am »
Mam problem - po trzeciej już reklamacji znów dostałem uszkodzone komiksy, chodzi o numery 112 i 113. Komiksy znów nie są nowe, mają przetarte okładki, obite rogi i otwierając je pierwszy raz nie ma takich "trzaskow" jak są przy otwieraniu każdego nowego komiksu. Miał ktoś już taka sytuację?

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #898 dnia: Czerwiec 06, 2017, 09:24:03 am »
@Up
8azyliszek dobra rada radzi - weź zrezygnuj z prenumeraty Wkkm. To naprawdę nie ma sensu. Fruztrujesz się bez powodu. Poproś najbliższą kioskarkę niech ci zamawia i odkłada.

Hachette musi oszczędzać na dziale prenumeraty by tanio sprzedawać swoje komiksy.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2017, 11:40:50 am wysłana przez 8azyliszek »

Offline Cringer

Odp: Hachette
« Odpowiedź #899 dnia: Czerwiec 06, 2017, 11:08:33 am »
Szekak miałem kiedyś sytuację gdy reklamowałem kilka razy ten sam numer kolekcji. Reklamowałem do skutku. Hachette niestety to nie jest poważna firma i ma swoich prenumeratorow daleko w tyle.