Autor Wątek: Hachette  (Przeczytany 498838 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #930 dnia: Czerwiec 14, 2017, 09:50:49 pm »
Mniej atrakcyjne wydanie IF będzie od Muchy, bo będzie droższe, mimo że bardzo podobne. Sprawiedliwość znacząco się różni od wydania WKKDC i to jest jej niezaprzeczalna wartość dodana. Tyle że po lekturze IMHO te dodatki nie były warte dodatkowych 35 zł. Gdybym mógł zmienić swoją decyzję sprzed dwóch lat, nie brałbym tego wydania, tak jak potem nie brałem Trójcy czy Nowej Granicy.

I jeśli moje prognozy na podstawie moich obserwacji się sprawdzają, tzn że moje wyliczenia, które ty ciągle krytykujesz Garf, miały sens i wynikały z logiki. Dlatego nalezy mi się uznanie - bo potrafiłem trawnie przewidzieć kierunek rozwoju rynku. A ty ciągle to samo, że moje chcenie nie ma podstaw. Właśnie że ma.

Tu się mylisz. Ja nic nie założyłem. Ja wiem, że na ten moment kolekcji nie będzie. Na tym zasadza się moja irytacja na te plotki.

Dokładnie. Tak samo ja wiem, że będzie. Szach-mat. To nie są plotki tylko wielkie objawienie. Ja daję ludziom wgląd w przyszłość i dobrze radzę, by przez to nie przepłacali za Amerykę Studia Lain. Bo potem będzie płacz i zgrzytanie zębów.

Kijanek

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #931 dnia: Czerwiec 14, 2017, 09:55:07 pm »
Jeśli ja nie słyszałem o innych tytułach ....
To tylko i wyłącznie Twój problem, jeśli ktoś się ogranicza tylko do Marvela, DC i głównie w kolekcjach oraz KD to nie jest problem rynku tylko czytelnika.
Dredd ma 2 wydawców, 2000 AD też będzie miało dwóch, ceny BM przystępne.
Jest cała masa komiksów które powinieneś znać i sprawią Ci więcej radości niż z wielkiej dwójki.
Przeczytał byś naprawdę coś innego, poszerzył horyzonty.
Kolekcje były potrzebne, rozruszały rynek. Tylko Ty się zabetonowałeś.
Ja daję ludziom wgląd w przyszłość i dobrze radzę, by przez to nie przepłacali za Amerykę Studia Lain. Bo potem będzie płacz i zgrzytanie zębów.
Co jak nie wyjdzie kolekcja, to co z własnej kiesy kupisz tym których odwiodłeś od zakupu archiwalne nr za 2 - 3 krotną okładkową?

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #932 dnia: Czerwiec 14, 2017, 10:05:07 pm »
Tak. Zaraz po tym jak SL odda różnicę między ich wydaniem a Hachette jak Megakolekcja wyjdzie. Ja po prostu dobrze radzę - tak jak wtedy gdy wychodził Azyl Arkham, Trójca itd.

A co do innych komiksów. Jak chcesz mnie uświadomić, to pożycz. Jak mi coś innego wpada w łapy (The Wake, Świetlista Brygada) to to czytam. Lucky Luke Hachette czy też nadchodzący Dredd, to przecież też nie superhero.

Moim zdaniem jak czytam i Marvela i Dc i kaczki i LL i Asterixa, to już jest całkiem nieźle. I ja nikogo na siłę na Giganty nie nawracam, jak ty ze mną próbujesz robić. Każdy czyta to co lubi Kijanek.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Hachette
« Odpowiedź #933 dnia: Czerwiec 14, 2017, 10:11:25 pm »
Tak. Zaraz po tym jak SL odda różnicę między ich wydaniem a Hachette jak Megakolekcja wyjdzie.


Jeżeli zobaczę w tym roku w jakimkolwiek kiosku Amerykę od Hatchette sam oddam Ci ten hajs. Jedynym warunkiem jest oczywiście, że kupisz komiks za który różnice miałbym Ci zwrócić.
perły przed wieprze

Kijanek

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #934 dnia: Czerwiec 14, 2017, 10:25:02 pm »
Tak. Zaraz po tym jak SL odda różnicę między ich wydaniem a Hachette jak Megakolekcja wyjdzie. Ja po prostu dobrze radzę - tak jak wtedy gdy wychodził Azyl Arkham, Trójca itd.

A co do innych komiksów. Jak chcesz mnie uświadomić, to pożycz. Jak mi coś innego wpada w łapy (The Wake, Świetlista Brygada) to to czytam. Lucky Luke Hachette czy też nadchodzący Dredd, to przecież też nie superhero.

Moim zdaniem jak czytam i Marvela i Dc i kaczki i LL i Asterixa, to już jest całkiem nieźle. I ja nikogo na siłę na Giganty nie nawracam, jak ty ze mną próbujesz robić. Każdy czyta to co lubi Kijanek.
Piszą Ci o innych komiksach, wchodzisz w średniaki.
Tak każdy czyta to co chce, ale nikt nie pisze że nie kupuj tytułu który i tak ma ograniczony nakład i bo może się pojawi w jakiejś kolekcji.
Sorki ale to dwie różne rzeczy.

Offline Szczoch

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 769
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ani czarny, ani kwadrat, ani na białym tle.
Odp: Hachette
« Odpowiedź #935 dnia: Czerwiec 14, 2017, 11:03:22 pm »
TMoim zdaniem jak czytam i Marvela i Dc i kaczki i LL i Asterixa, to już jest całkiem nieźle.
O, to jest dokładnie zakres, który ogarnia mój 7-latek (Marvel i DC w wyborze, ale za to jeszcze sporo Frankofonów i trochę więcej Amerykanów - ostatnio "Bone" ze świetnym skutkiem). Także też uważam, że całkiem nieźle...
A poza tym uważam, że "Iznogud" oraz "Saga o Potworze z Bagien" powinny zostać w całości wydane po polsku.

Offline Kokosz

Odp: Hachette
« Odpowiedź #936 dnia: Czerwiec 14, 2017, 11:20:27 pm »
Dokładnie. Tak samo ja wiem, że będzie. Szach-mat. To nie są plotki tylko wielkie objawienie.

Mówmy o faktach, nie o opiniach czy przeczuciach - może widziałeś umowę licencyjną? Może widziałeś jakąś zapowiedź Hachette? Może reklamę w telewizji? Podaj przykład jakiegokolwiek faktu, nie przeczucia...

Właścicielem praw do komiksów z Dreddem jest Rebellion. Rebellion na tą chwilę nic nie wie o polskiej wersji kolekcji Hachette. Nie znaczy to, że nigdy jej nie będzie, ale na tą chwilę nie ma takiego pomysłu. Jednak ty piszesz, że będzie. Wyjaśnij proszę - wiesz lepiej od właściciela praw autorskich kto z tych praw skorzysta?

Offline SawiK

Odp: Hachette
« Odpowiedź #937 dnia: Czerwiec 15, 2017, 07:32:38 am »
Dredd za 15zł jak wyjdzie to zapewne kupie, poBazyluje: Tylko czy nie odwala kichy jak to maja w zwyczaju, Pozjadane litery i puste miejsca, ,,weź cienkopis i sobie dopisz,, Może zrobią z Dredda jakiegoś krypto geja, PowerMan został wręcz zgwałcony przez Haszet, teksty z d..y i pomieszane dymki. 40zł za takie podejście do klienta, czy warto męczyć się z masówka. Anonim robi korekty a i tak je olewają i bubla do kiosku pchają. Ongrys i SL robia to z sercem i szacunkiem do czytelnka. Haszt może wciskać swoja fuszerkę ciemnej masie ;p
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2017, 08:57:23 am wysłana przez SawiK »

Offline Szczoch

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 769
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ani czarny, ani kwadrat, ani na białym tle.
Odp: Hachette
« Odpowiedź #938 dnia: Czerwiec 15, 2017, 08:02:39 am »
Ja nie znam dokładnej premiery Megakolekcji PL, ale to że będzie jest pewne.
Tak jak kolekcja Lucky Luke'a?
To jest celowa, świadoma dezinformacja. Pytanie, czemu służy i komu szkodzi.
Moim zdaniem Kijanek ma rację.
A poza tym uważam, że "Iznogud" oraz "Saga o Potworze z Bagien" powinny zostać w całości wydane po polsku.

Kijanek

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #939 dnia: Czerwiec 15, 2017, 08:48:12 am »

Tak jak kolekcja Lucky Luke'a?
To jest celowa, świadoma dezinformacja. Pytanie, czemu służy i komu szkodzi.
Moim zdaniem Kijanek ma rację.
Czytelnikowi nowemu, ktoś nowy wjedzie na forum i przeczyta, Dredd Ameryka za 15 pln od H., zasugeruje sie tymi słowami, poczeka pół roku, rok i wkurzony kupi na allegro za 150-200 pln, bo komiks od września będzie wyprzedany. A kretyn będzie miał to w pompie. Admini nic nie zrobią z nim, bo taki konstruktywny uzytkownik.

Offline Bartek Gawron

Odp: Hachette
« Odpowiedź #940 dnia: Czerwiec 15, 2017, 09:13:01 am »
Nowy użytkownik a już podłapał złe nawyki oskarżania 8azyliszka o wszystko. (chyba że to multikonto mgnesiuma :smile: )
ty zalozyles konto 14 maja 2015, podczas gdy ja 4 wrzesnia 2014. jesli zatem ja jestem nowym uzytkownikiem, jakim uzytkownikiem jestes ty? to oczywiscie jest kolejnym przykladem wiarygodnosci wyrazanych przez ciebie twierdzen.

W każdym razie ja tylko przypominam, że to nie ja piszę te komentarze na Sklepie Gildii, żeby jak ten podszywacz zacznie bluzgać czy obrażać kogoś, to nie było na mnie.
poniewaz jestes calkowicie niewiarygodny, przez domnieniamnie przyjmuje, iz rowniez to wyrazone przez ciebie wyzej stwierdzenie jest nieprawdziwe dopóty, dopóki nie dowiedziesz, ze jest inaczej. oczywiscie nie zmienia to faktu, ze i tak nie ma to zadnego znaczenia, bo jestes ucielesnieniem bzdury, wiec autorstwo kazdej wypowiedzanej bzdury moze byc przypisane tobie bez zadnego uszczerbku dla prawdziwosci twoich wypowiedzi.   
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline rzem

Odp: Hachette
« Odpowiedź #941 dnia: Czerwiec 15, 2017, 09:34:02 am »
8azyliszek, plis wyluzuj. Dawno nie rozkręciłeś takiego GS'u na forum.
Znowu jakiś nędzny Skrull w Ciebie wstąpił.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Hachette
« Odpowiedź #942 dnia: Czerwiec 15, 2017, 10:00:46 am »
A jak wyjdzie w przyszłym, to mi już nie oddasz? Eeee to podziękuję. W 2014 jak wyszło niemieckie WKKDC też było wiadomo, że wyjdzie polska edycja (ja wiedziałem), tyle że trzeba było poczekać 2 lata. Ja nie znam dokładnej premiery Megakolekcji PL, ale to że będzie jest pewne.


Dziwne. Sam na tym forum pisałeś (możesz sprawdzić w archiwum swoich postów), że a) kolekcja ta wyjdzie po WKKM a przed tą obecną kolekcją marvela co jej nazwy nie pamietam b) wyjdzie w sierpniu tego roku. Zdecyduj się wreszcie co wiesz bo to odwracanie kota ogonem, byle Twoje było na wierzchu, trochę źle o Tobie świadczy
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2017, 10:04:09 am wysłana przez kuba g »
perły przed wieprze

Offline Szekak

Odp: Hachette
« Odpowiedź #943 dnia: Czerwiec 15, 2017, 10:18:35 am »
O co się spinacie? Bazyliszek jest pewny, że wyjdzie, to niech se będzie, jak będzie pewny, że pewnego dnia przyjdzie do niego blond bogini z milionami na koncie i się mu oświadczy, to też będziecie go ścigać na forum by mu przetłumaczyć do zdrowego rozsądku? :roll:

Kijanek

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #944 dnia: Czerwiec 15, 2017, 10:55:02 am »

O co się spinacie? Bazyliszek jest pewny, że wyjdzie, to niech se będzie, jak będzie pewny, że pewnego dnia przyjdzie do niego blond bogini z milionami na koncie i się mu oświadczy, to też będziecie go ścigać na forum by mu przetłumaczyć do zdrowego rozsądku? :roll:
To niech przestanie wypisywać głupoty i wprowadzać w błąd.
Mamy informację ze kolekcja Dredda poza rynkiem anglosaskim nie jest planowana, o czym informuje SL i O.
W najbliższym czasie jak ktoś chce kupić Amerykę to ma wydanie SL. Nie ma alternatywy.
Każdy z nas kupuje komiksy które chce, ale nikt nie stawia argumentów bo kolekcja lepsza bo panorama, ect.

 

anything