trawa

Autor Wątek: Hachette  (Przeczytany 499107 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline OokamiG

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1110 dnia: Czerwiec 21, 2017, 05:13:10 pm »
Może wina leży po mojej stronie, że nie wyczułem żartu.

Offline LucasCorso

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1111 dnia: Czerwiec 21, 2017, 05:19:33 pm »
Może wina leży po mojej stronie, że nie wyczułem żartu.


nawet jeśli tak było, to świadczy źle o żarcie, nie o Tobie...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline Zamorano

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1112 dnia: Czerwiec 23, 2017, 11:16:38 pm »

TAAAAAAAK! Po 3 latach dyskusji Mikel wreszcie zrozumiałeś. Było wtedy mało tytułów DC i Marvel a jak były to drogo. A WKKM to wszystko zmieniła.  I tak komiksy spoza tych wydawnictw mnie nie interesują za bardzo.
Conan będzie pod koniec sierpnia 2017, Dredd może w przyszłym roku.


@vision
Mówimy o tym, ze w 2012 roku pokolenie TM Semic dorosło i mogło kupować komiksy za swoje pieniądze. Tylko wg mnie tuż przed WKKM nie za bardzo mieli co kupować.


Tak bardzo, bardzo się ignorujesz fakty... Przecież Egmont wydawał komiksy Marvela i DC w tym okresie. Przecież były zeszyty "Dobry Komiks". Po prostu "lud komiksowy" nie czuł wtedy takiej mięty do komiksu superbohaterskiego jak teraz. I tyle.




Boom się zaczął robić po Avengers, Avengers pojawiło się przed WKKM.  Jest boom na komiksy i całą tematykę od czasu Avengers, ilość filmów, seriali, komiksów i gadżetów to potwierdza - to są fakty vs. twoje widzimisie i fantazje. Arroverse, Gotham, MCU, figurki, ta cała superhero mania to jest efekt WKKM? Nie, to WKKM jest efektem superhero manii wywoałenej przez filmy, to jest tak oczywiste, że aż oczy bolą.


Zgubiłeś fenomen TBBT w swojej wyliczance. Ten serial spowodował modę na kulturę geekowską/ nerdowską. Tak bardzo, bardzo stereotypowo rozumianą.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2017, 11:22:54 pm wysłana przez Zamorano »
Łowco. Idziesz, jak zawsze, po krawędzi. Nieunikniony jest dzień , w którym popełnisz błąd."
BLADE RUNNER
http://www.kamil78.dami.pl/books.htm

Offline graves

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1113 dnia: Czerwiec 24, 2017, 09:12:17 pm »
To jest temat o Hachette.
Jak chcecie pogadać o Tm-Semic, to zapraszam do tego tematu.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Feldkurat

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #1114 dnia: Czerwiec 27, 2017, 09:12:50 am »
Dzień dobry, przesympatyczni koledzy :) Chwilę mnie nie było, tęskniliście? :)

Mam do was uprzejme pytanie - czy znamy już oficjalną datę premiery kolekcji z Conanem? Z góry uprzejmie dziękuję za odpowiedź :*

Offline bluebeery

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1115 dnia: Czerwiec 27, 2017, 11:54:33 pm »
Dzień dobry, przesympatyczni koledzy :) Chwilę mnie nie było, tęskniliście? :)

Mam do was uprzejme pytanie - czy znamy już oficjalną datę premiery kolekcji z Conanem? Z góry uprzejmie dziękuję za odpowiedź :*
Oczywiście że tęskniłem kolego, dzięki za pytanie, właśnie chciałem też je zadać szanownym forumowiczom. Kiedy więc koledzy ten Conan?

Offline 8azyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1116 dnia: Czerwiec 28, 2017, 12:25:32 am »
Ostatnie dni sierpnia. Powinien się ukazać gdzieś po 21.

Offline Cringer

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1117 dnia: Czerwiec 28, 2017, 12:32:42 am »
Na razie to będzie najprawdopodobniej rzut testowy. Tłumacz podobno miał przetłumaczyć tylko 4 pierwsze tomy (jeśli nic tu nie przekręcam). Więc komiks nie będzie dostępny w całej Polsce. Dokładny termin nie jest znany. Wizjonerzy stawiają na lipiec/sierpień.

Offline bevulf

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1118 dnia: Czerwiec 28, 2017, 08:45:20 am »
Nie kupuję w ogóle komiksów Hachette, Eaglemossa. Nic co ma związek z panoramami. Niestety ten zabieg wymusza na czytelniku kupowanie regularnie każdego tomu by wizualnie na półce się wszystko zgadzało. Nieważne czy dany komiks jest dobry czy nie w przypadku tego drugiego spora rzesza czytelników pomyśli "a dobra te 39zł to nie jest dużo to choć słaby tytuł to kupię bo przynajmniej nie będzie luki w panoramie...". Przy dużej ilości słabych tytułów w danej serii zaczyna się robić problem ze źle ulokowanymi pieniędzmi. Osobiście jestem estetą i jednocześnie nie jestem niewolnikiem więc wolę wysupłać ze skarpety trochę więcej złocisza i zakupić droższe często ładniejsze wydanie (o ile jest dostępne). Lubię różnorodność formatów i różne wydania bo to moim zdaniem o wiele lepiej prezentuje się na półkach (o treści nie dyskutuję bo jak jest lipna to nie kupię od żadnego wydawnictwa).

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Hachette
« Odpowiedź #1119 dnia: Czerwiec 28, 2017, 09:00:22 am »
Na razie to będzie najprawdopodobniej rzut testowy. Tłumacz podobno miał przetłumaczyć tylko 4 pierwsze tomy (jeśli nic tu nie przekręcam). Więc komiks nie będzie dostępny w całej Polsce. Dokładny termin nie jest znany. Wizjonerzy stawiają na lipiec/sierpień.


Nic nie pokręciłeś, choć na ten moment nie wiadomo nic co nie jest tym wpisem:

perły przed wieprze

Offline jeanvanhamme

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1120 dnia: Czerwiec 28, 2017, 03:18:49 pm »
Mój diler komiksów (wkkm i wkkdc) odmówił dzisiaj wydania towaru. Powód? Brak towaru na stanie. Od 3 lat kupowałem u niego wkkm, a wkkdc od początku i dzisiaj do niego "nie przyjechały". Też tak macie, czy mój nałóg próbuje mnie zniszczyć?

Offline Murazor

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1121 dnia: Czerwiec 28, 2017, 03:25:04 pm »
W krakowskim empiku kolekcji nie było na wystawie. Dopiero po 10 min rozmowie i szukaniu na magazynie okazało się, że przyszły 2 egzemplarze wkkm. O wkkdc nie pytałem, bo nie kupowałem. Wcześniej zazwyczaj był jakiś tomik na wystawie nawet tydzień po premierze.

Offline SawiK

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1122 dnia: Czerwiec 28, 2017, 03:28:37 pm »
UpUp
Ja miałem zonka gdy poleciałem do Imedio po Władców Losu . Pani obwieściła ze to juz do nich nie przychodzi, to samo z wkkm i ksm. Także zdziwiony podziękowałem i podreptałem  w swoja stronę. Wygląda ze niektóre kioski zaczynają sie wycofywać z tych kolekcji .

Offline Bartek Gawron

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1123 dnia: Czerwiec 28, 2017, 03:40:50 pm »
nie wiem, nie znam sie, ale do ruchu, w ktorym kupuje, wkkm od dluzszego czasu w ogole nie przychodza. pojawiaja sie za to jeszcze hachettowe marvel superheros i wkdc, i to ostatnie tam kupuje. kiedys nawet pytalem pania z kiosku o to dlaczego tak, i powiedziala mi, ze przysylaja jej tyle, ile z kiosku schodzi + ew. dodatkowy egzemplarz. to by sie nawet zgadzalo, bo zawsze sa tam dwa wkdc, i ja kupuje jeden, a drugiego - jak zauwazylem - zapewne nikt.

edit: a, i jeszcze sobie przypomnialem, ze w okolicach ww z wkdc, do kiosku przyszedl tylko jeden egzemplarz wkdc i pani z kiosku mi powiedziala, ze dzwonila (nie wiem gdzie) i powiedzieli jej, ze to specjalnie tak malo, bo chca w ten sposob wymusic na ludziach, aby przeszli na premke. a wyglada na to, ze to wymuszanie nie odnioslo skutku.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2017, 03:46:10 pm wysłana przez Bartek Gawron »
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

JanT

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #1124 dnia: Czerwiec 28, 2017, 03:46:38 pm »
Do teczek sprowadzają. Będą łowy na te pojedyncze WKKM 121-150  :smile:

 

anything