trawa

Autor Wątek: Terry Pratchett Kolekcja Świat Dysku  (Przeczytany 37984 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Terry Pratchett Kolekcja Świat Dysku
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 22, 2016, 05:48:03 pm »
Otrzymałem dzisiaj tom 13 i 14. W środku jest reklama nowej kolekcji "Star Wars Przewodnik Po Galaktyce".
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2016, 05:55:04 pm wysłana przez Itachi »

Offline horror

Odp: Terry Pratchett Kolekcja Świat Dysku
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 23, 2016, 05:36:50 am »
Otrzymałem dzisiaj tom 13 i 14. W środku jest reklama nowej kolekcji "Star Wars Przewodnik Po Galaktyce".

to ma byc przewodnik po galaktyce EU czy juz nowego kanonu?

mgnesium

  • Gość
Odp: Terry Pratchett Kolekcja Świat Dysku
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 25, 2016, 10:55:08 am »
nikt tu nie pisze, więc pozwolę sobie na offtopic - zapowiedziano datę wydania ostatniej książki pratchetta:

http://www.sklep.gildia.pl/literatura/300957-terry-pratchett-swiat-dysku-41-pasterska-korona

Offline Mawer

Odp: Terry Pratchett Kolekcja Świat Dysku
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 01, 2016, 02:20:01 pm »
Dostałem dzisiaj świetną wiadomość od Edipresse Polska S.A. odnośnie tego, że kolekcja zostanie przedłużona o dwa dodatkowe tomy:

43. Zadziwiający Maurycy i jego edukowane gryzonie
44. Pasterska korona




mgnesium

  • Gość
Odp: Terry Pratchett Kolekcja Świat Dysku
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 01, 2016, 02:35:09 pm »
prenumerowałeś całość? jeżeli tak, to jak wygląda "ostatni bohater" w wydaniu kolekcji?

Offline Mawer

Odp: Terry Pratchett Kolekcja Świat Dysku
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 01, 2016, 02:40:17 pm »
Nie prenumeruje, kupuje w empiku. Na stronie kolekcji jest taka informacja: Ci, którzy zamówią prenumeratę kolekcji, z tomem 20. otrzymają audiobook „Ostatni kontynent”, zaś z tomem 42. album „Ostatni bohater”.

mgnesium

  • Gość
Odp: Terry Pratchett Kolekcja Świat Dysku
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 02, 2016, 03:35:17 pm »
dzięki za odpowiedź. nie orientuję się w tej kolekcji (dalej wychodzi? dobija do finiszu?) - całą biblioteczkę mam w miękkookładkowym wydaniu i ostatecznie nie zdecydowałem się na jego uaktualnienie. po prostu jestem ciekaw tej drugiej darmowej pozycji dla prenumeratorów - oryginalnie album wydany był w powiększonym formacie i twardej oprawie z obwolutą (ja załapałem się tylko na miękkookładkowe wznowienie z 2012 roku).

Offline Mawer

Odp: Terry Pratchett Kolekcja Świat Dysku
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 03, 2016, 08:09:23 pm »
Więcej niż połowa już została wydana, kolekcja powinna się skończyć w kwietniu. Mnie skusiła twarda oprawa no i cena, choć format jest mniejszy. Mnie również ciekawi  jak będzie wydany Ostatni bohater z kolekcji, sam posiadam wersje w miękkiej okładce.

mgnesium

  • Gość
Odp: Terry Pratchett Kolekcja Świat Dysku
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 23, 2017, 08:27:07 pm »
Mnie również ciekawi  jak będzie wydany Ostatni bohater z kolekcji, sam posiadam wersje w miękkiej okładce.

i jak, dostałeś przesyłkę z ostatnim bohaterem?

Offline Mawer

Odp: Terry Pratchett Kolekcja Świat Dysku
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 24, 2017, 08:23:21 am »
Nie prenumerowałem serii, ale z tego co się dowiedziałem to prenumeratorzy dostali w tym miesiącu Ostatniego bohatera. Szału nie ma bo dostali to samo wydanie, które jest dostępne na rynku :)

mgnesium

  • Gość
Odp: Terry Pratchett Kolekcja Świat Dysku
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 25, 2017, 10:21:32 am »
dzięki za odpowiedź. faktycznie brak rewelacji, chociaż temu miękkookładkowemu wydaniu na dobrą sprawę nie można nic zarzucić.

Offline Jaxx

Odp: Terry Pratchett Kolekcja Świat Dysku
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 25, 2017, 08:07:02 pm »
Prenumerowałem i jest dokładnie, jak pisze Mawer - miękkookładowe wydanie w dużym formacie. Jak dla mnie spoko - cena okładkowa 69 zł, więc jak na prezent to super.

Offline LordDisneyland

Odp: Terry Pratchett Kolekcja Świat Dysku
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 25, 2017, 11:23:01 pm »
To była niezła kolekcja- ponieważ nie zależało mi na spójności zbioru , dokupiłem parę tytułów po fajnej cenie... choć oczywiście wolałbym bez panoramy i w miękkich okładkach, coby lżejsze było . Przy okazji przeczytałem wszystko od nowa- i im późniejsze pozycje, tym smętniejsze myśli .

Offline Mawer

Odp: Terry Pratchett Kolekcja Świat Dysku
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 26, 2017, 02:12:24 pm »
Nie żebym krytykował miękko-okładkowe wydanie Ostatniego bohatera, sam takie posiadam i jestem z niego zadowolony. Miałem obawę, że dla prenumeratorów wydadzą w innym formacie niż dostępne na rynku np. w twardej okładce z obwolutą, albo w formacie spójnym z kolekcją, a wtedy było by szkoda  :wink:

Offline misiokles

Odp: Terry Pratchett Kolekcja Świat Dysku
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 30, 2017, 06:29:37 am »
Edipress idzie za ciosem i wydaje kolekcję mistrzów polskiej fantastyki. Nie znam się dokładnie ale wygląda to na kolekcję mistrzów polskiej fantastyki z Fabryki Słów :) http://www.kawerna.pl/aktualnosci/ksiazki/item/18098-mistrzowie-polskiej-fantastyki-nowa-kolekcja-od-edipresse-polska.html

 

anything