trawa

Autor Wątek: Kwapiszon i tajemnicza szkatułka - reprint  (Przeczytany 12234 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Błendny Komboj

Kwapiszon i tajemnicza szkatułka - reprint
« dnia: Sierpień 27, 2003, 03:52:51 pm »
Widzieliście? Właśnie do księgarń trafiła reedycja wszystkich odcinków "Kwapiszona" Butenki, 150 stron powalającego komiksu. Tak nagle i bez zapowiedzi, ciekawe co jeszcze planuje wznowić wydawnictwo Rzecz Kultowa.
Ja się na Kwapiszona piszę bo to opus magnum Butenki i naprawdę pojechany komiks.
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Kwapiszon i tajemnicza szkatułka - reprint
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 27, 2003, 04:14:30 pm »
Juz pisalem o Kwapiszonie w nowosciach sierpnia. Ja go w Wawie dzisiaj nie znalazlem. :(
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Jaszcząb

Kwapiszon i tajemnicza szkatułka - reprint
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 27, 2003, 06:05:11 pm »
Ile złociszy to cudo kosztuje? Mówisz, że w Waie nigdzie nie ma? A obskoczyłeś komiksowy sklepy?

Offline graves

Kwapiszon i tajemnicza szkatułka - reprint
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 27, 2003, 06:11:36 pm »
Cytat: "Tenaka Kan"
Ile złociszy to cudo kosztuje? Mówisz, że w Waie nigdzie nie ma? A obskoczyłeś komiksowy sklepy?

WEDŁUG WRAKA KOSZTUJE TO CUDO 18,90 (W 100% -kupię) :D
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Jaszcząb

Kwapiszon i tajemnicza szkatułka - reprint
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 27, 2003, 06:59:55 pm »
Rany, ja też koniecznie muszę to mieć. Dzieciństwo mi się wczesne przypomina. Harcerzyk biegający z kopertą, w tle pomniki, budynki, mosty. To takie zza mgły obrazy. Ostatni raz widziałem to conajmniej 15 lat temu.

Offline Błendny Komboj

Kwapiszon i tajemnicza szkatułka - reprint
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 27, 2003, 07:13:21 pm »
Dla mnie to była magia - prościutko narysowane postacie pomykające po fotograficznym tle. I ta dynamiczna akcja, ciągła gonitwa tych dwóch zbirów za Kwapiszonem. Nigdy nie czytałem ostatniego zeszytu i nie dowiedziałem się co też cennego zawierała szkatułka. Teraz się dowiem. :)
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline JANKE'S

Kwapiszon i tajemnicza szkatułka - reprint
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 27, 2003, 07:46:42 pm »
Miła niespodzianka!
Jeśli Rzecz Kultowa nie jest wydawnictwem jednego komiksu to zastanawiam się co jeszcze ta oficyna może reanimować?
Żbiki? Podziemny front? Pilot śmigłowca?...    Doman?  :lol:

Nie ma zbyt wielu pozycji na których łapy nie połozył juz Egmont

Offline graves

Kwapiszon i tajemnicza szkatułka - reprint
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 27, 2003, 09:06:30 pm »
Ciekawe jak to wygląda w albumie. Zeszyty miały spory sens. Cała opowieść zamyka się w kółko (z tego co pamiętam) i po ostatnim zeszycie należało sięgnąć pierwszy :D.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Inszy

Kwapiszon i tajemnicza szkatułka - reprint
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 27, 2003, 11:35:34 pm »
Też chcę :D
Też niewidziałem :cry:
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline jax

Kwapiszon i tajemnicza szkatułka - reprint
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 28, 2003, 07:00:10 am »
też się chętnie temu przyjrzę, bo pamiętam tę magię itd. z dzieciństwa
tylko boję się czy ten wspomnień czar nie pryśnie jak już to zobaczę bogatszy o lekturę setek komiksów w międzyczasie i parenaście lat więcej na karku
oby nie
(w każdym razie dowiem się wreszcie co było w tej przeklętej szkatułce  :) - bo nie miałem nie tylko ostatniego zeszytu, ale nawet chyba kilku od końca)
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.

Offline nori

Kwapiszon i tajemnicza szkatułka - reprint
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 28, 2003, 08:23:27 am »
Jak to co moga jeszcze reanimowac ?
Pozostale tytuly Butenki !!!
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Offline yoxik

Kwapiszon i tajemnicza szkatułka - reprint
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 28, 2003, 08:37:12 am »
Czy ktoś tą ksiązke widział już na oczy, Jak ona będzie dystrybuowana może kioski?

Oczywiście że to nabędę, z lat młodosci został mi tylko jeden zeszyci mocno zmordowany i ładnie osobiscie pokolorowany  :)
pinia jest jak dziura w d**** - każdy ma swoją  
Kompromis moje drugie imię :)
"... Gdy dorosły człowiek wkracza w świat bajek, pozostaje w nim na zawsze. Nie wiedziałeś o tym?"

Offline Błendny Komboj

Kwapiszon i tajemnicza szkatułka - reprint
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 28, 2003, 11:42:05 am »
Dystrybucja: księgarnie.
Choć możliwe że trafi do kiosków, jak Tytusy w TPB
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline Voytek

Kwapiszon i tajemnicza szkatułka - reprint
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 28, 2003, 11:51:32 am »
A ja w ogole nie wiem co to jest!!!Tak czytam wasze posty i o co chodzi????W dziecinstwie tez czytalem komiksy ale tego czegos nie pamietam!Moze jestem za mlody ? (rocznik '80 - "Najlepsze roczniki to pelne roczniki!!!" 8) )Jak bede w ksiegarni to rzuce okiemi zobacze czy warto!
Ale watpie - ostatnio bardzo wybrzydzam!!!
ex, Drugs & CS!

Offline Błendny Komboj

Kwapiszon i tajemnicza szkatułka - reprint
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 28, 2003, 11:59:51 am »
Ja jestem tylko rok od Ciebie starszy ale Kwapiszony leżały u mnie w domu, i co najzabawniejsze nie wiem skąd się tam wzięły. Ale to komiks jedyny w swoim rodzaju, nie jak "Tytusy", "KiKi" etc., ale zupełnie inne zlewkowe podejście do medium. Warto.
Lord of the Rings" is a piece of crap.