trawa

Autor Wątek: Planeta Komiksów  (Przeczytany 183858 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mawer

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #270 dnia: Wrzesień 02, 2016, 07:55:18 am »
Akurat w tych dwóch pozycjach jakość wydania bardzo mi odpowiada.
Dzięki za info.

Offline Damballa

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #271 dnia: Wrzesień 19, 2016, 03:24:48 pm »
Pisałem już na facebooku Planety, ale tutaj na forum, chyba będzie lepszym pomysłem. Zastanawiam się czy na fali popularności serialu Ash vs Evil Dead, nie dałoby rady wydać coś z tego uniwersum. Np. taki Army of Darkness, najlepiej w wersji omnibusa. Jeśli nie wyda się go teraz, to kiedy? Stacja Starz w październiku wypuszcza drugi sezon. W Polsce wypuscili go w Cinemax i w HBO GO. Film mają już status kultowy, więc na co czekać?

Narazie nie mam jeszcze żadnego tytułu od Planety Komiksu, ale do końca roku nadrobię tą zaległość. Na pierwszy ogień idzie The Boys, bo to jest w Top Five pazdziernika. Następnie Słodka Szarlotka i The Shadow. W listopadzie Black Kiss, a pozostałe na grudzień.

Bardzo się cieszę, że w końcu jakieś wydawnictwo ruszyło ofertę Dynamite, bo tam wiele ciekawych pozycji jest, mnie już Planeta Komiksów kupiła.

JanT

  • Gość
Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #272 dnia: Wrzesień 19, 2016, 03:45:42 pm »
Komiksy Army Of Darkness są słabiutkie lepiej niech wydadzą coś innego.

Offline rbo

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #273 dnia: Wrzesień 19, 2016, 08:25:42 pm »
Komiksy Army Of Darkness są słabiutkie lepiej niech wydadzą coś innego.

Niestety, muszę się z tym zgodzić. Mam 3 tomy omniaka i na razie dałem radę przebrnąć przez 1,5 i dalej już pewnie nie dotrę. Bolesne doświadczenie. Jedyny plus, że rysunki (momentami) dają radę.

Offline kas1

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #274 dnia: Wrzesień 20, 2016, 09:39:15 am »
I dobrze, że nie czytałeś. W zasadzie im dalej, tym gorzej. Dobrnąłem do końca tylko dlatego, że jak już coś mam to muszę przeczytać do końca. To taki film typu C wśród komiksów. Oczywiście i w tej kategorii można znaleźć coś ciekawego ale nie w tym przypadku.

Offline adam and arluk

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #275 dnia: Październik 03, 2016, 10:10:42 pm »
Przeczytałem Opowieści frontowe i jestem bardzo zadowolony, bo to stary dobry Ennis. Jest akcja, dramat, nieludzki klimat, zezwierzęcenie i nieoczekiwane zakończenie. Kiedy następne części??

mkolek81

  • Gość
Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #276 dnia: Październik 03, 2016, 10:28:27 pm »
Jestem po przeczytaniu "Chłopaków", myślałem że wiem czego się spodziewać, ale ten komiks mnie tak pozytywnie zaskoczył. Ennis jedzie ostro po bandzie po superhero, świetna historia, choć zatwardzili puryści superhero mogą mieć problem z tym komiksem. Aż dziwię się że nikt do tej pory tego komiksu u nas nie wydał, dzięki Planeto, czekam na kolejne tomy.

Offline Itachi

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #277 dnia: Październik 03, 2016, 10:33:03 pm »
Niech się Chłopaki pojawiają w sklepach bo muszę ich mieć na półce! :wink:

JanT

  • Gość
Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #278 dnia: Październik 03, 2016, 10:36:31 pm »

Offline pawelcd

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #279 dnia: Październik 10, 2016, 01:13:56 pm »
Chłopaki 1. Doskonała rzecz. Dawno nie przeczytałem komiksu na jeden raz. Opisywany klimat jak w Kaznodzieja, to nie przesada. Jestem zdecydowanie na tak i czekam na kolejne tomy.

Offline Damballa

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #280 dnia: Październik 11, 2016, 06:47:56 pm »
Przeczytałem tom 1 Chłopaków i chcę następny, a później następny, aż do ostatniego!
Gdyby supki istniały naprawdę, to pewnie świat byłby bliższy wizji Ennisa, niż tego przedstawionego w Marvelu, czy DC.
Większość szuka tylko większego szmalu, władzy i jak największych doznań wszelakiej maści.
Mam nadzieję, że przy dobrej sprzedaży Planeta Komiksów przyśpieszy wydawanie i te minimum 4 tomy rocznie dostaniemy.

JanT

  • Gość
Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #281 dnia: Październik 11, 2016, 06:59:46 pm »
Wydawca został zaskoczony sukcesem The Boys na MFKiG  :smile:   

JanT

  • Gość
Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #282 dnia: Październik 13, 2016, 08:21:06 am »
Kurczę Chłopaki też mają wyblakłe strony  :sad: Ostatnio każdy komiks w tym formacie z drukarni JW Projekt tak wygląda (Lazarus 4 to już masakra) Komiksów wychodzi mnóstwo a dobrze wydanych malutko  :doubt:

Offline kas1

Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #283 dnia: Październik 14, 2016, 11:57:28 am »
Wydawca został zaskoczony sukcesem The Boys na MFKiG  :smile:   

Wcale się nie dziwię. Kupiłem pierwszy definitive lekko z przypadku a później, to tylko patrzyłem kiedy premiera następnego i leciał już w pre-orderze. Nawet w pewnym momencie chciałem się przerzucić na TPB ale na szczęście wytrzymałem  :)

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Planeta Komiksów
« Odpowiedź #284 dnia: Październik 14, 2016, 07:57:48 pm »
Bardzo, bardzo podobają się mi "Chłopaki". Podziwiam "pokręconą", w pozytywnym sensie, wyobraźnię scenarzysty. Z niecierpliwością czekam na kolejne tomy. Mam nadzieję, że sprzedaż będzie bardzo dobra i kolejna część pojawi się szybciej niż wydawca planował.
Dziękuję Planecie Komiksów i proszę o podobne stylistycznie tytuły.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

 

anything