Gildia Horroru (www.horror.gildia.pl) > Forum Horroru

Funny Horror

(1/2) > >>

Skarga:
Interesują mnie różnego rodzaju miksy horroru z komedią. Głównie animacje i komiksy. Poniżej znane mi pozycje. Będę wdzięczny, jeśli komuś uda się dopisać do listy ciekawą pozycję. Najlepiej, jeśli są to produkcje występujące w języku polskim:

* [size=78%]Rodzina Addamsów (serial, filmy, pierwowzór Charlesa Addamsa)[/size]
* [size=78%]Opowieści z Krypty (komiks, serial)[/size]
* [size=78%]Beetlejuice, Corpse Bride, Nightmare Before Christmas (animacje Burtona i powstałe na ich bazie animacje)[/size]
* [size=78%]Hotel Transylwania, Paranorman (animacje)[/size]
* [size=78%]Hrabia Kaczula (świetna brytyjska kreskówka)[/size]
* [size=78%]Mroczne przygody Billy'ego i Mandy ( kreskówka bez podjary, ale żniwiarz kultowy)[/size]
* [size=78%]Lenore, the Cute Little Dead Girl (komiks, animacja)[/size]
* [size=78%]Over the Garden Wall (mini serial animowany, klimat (!) )[/size]Dodatkowo świetne, animowane gry:


* [size=78%]Don't Starve[/size]
* [size=78%]Knock Knock[/size]

olaa:
Witam, ja polecam Hotel Transylwania II, jeszcze lepsze od pierwszej części.  :biggrin:

LordDisneyland:
Koniecznie muszą być po polsku?
Dodałbym do listy komiks Gross Point

Wszelakie "Creepy Archives" też warto przejrzeć- część historii jest po prostu znakomita. No i komiksy z cyklu "Eerie" , rzecz jasna.
Zastanawiam się, czy na liście nie powinny znaleźć się "Pora na przygodę /Adventure Time" oraz "Niezwykłe przypadki Flapjacka" - w obu animacjach sporo horroru...

jago.wita:
Obejrzyjcie drugą część Blair Witch Project, a będziecie płakać ze śmiechu. Nie ma gorszego gniota niż to, niezapomniane emocje.  :lol:

LordDisneyland:
Zapomniałem- na liście powinny znaleźć się animowane Hellboye. Jak nic pasują- a sceny z tsukumogami prześmieszne.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej