trawa

Autor Wątek: Antologia "Wrzesień"  (Przeczytany 36609 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline yoxik

Antologia "Wrzesień"
« dnia: Sierpień 28, 2003, 02:11:21 pm »
Na waku są zajawki antologi warto o nich porozmawiać. Dodaje ankietę ale prosze nie głosowac do momentu wydania całego albumu :) Głosujemy na najlepszy i podajemy w poście pierwsze 3 naszym zdaniem najlepsze komiksy.
pinia jest jak dziura w d**** - każdy ma swoją  
Kompromis moje drugie imię :)
"... Gdy dorosły człowiek wkracza w świat bajek, pozostaje w nim na zawsze. Nie wiedziałeś o tym?"

Offline pookie

Antologia "Wrzesień"
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 28, 2003, 05:23:03 pm »
W nowym Przekroju PDW pisze o Wrześniu.
 for Pookie

Offline yoxik

Antologia "Wrzesień"
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 28, 2003, 06:04:43 pm »
No to mnie zmusiłeś bym wyszedł z domu i kupił ów przekrój :) . Cholerne 4 PLNy. Artykuł jeszcze bardziej wzbudził moje zniecierpliwienie antologią. Wydaje mi się, że czeka nas coś naprawdę ciekawego jedynie szkoda że bez kolorków. W artykule PDW dostało się niewiele komiksowi Piekielne Wizje.
pinia jest jak dziura w d**** - każdy ma swoją  
Kompromis moje drugie imię :)
"... Gdy dorosły człowiek wkracza w świat bajek, pozostaje w nim na zawsze. Nie wiedziałeś o tym?"

Offline graves

Antologia "Wrzesień"
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 28, 2003, 06:52:47 pm »
Według tej zajawki -to trochę dużo w tej antologii pasiaków (więźniów obozów koncentracyjnych). Spodziewałem się trochę więcej wojennych (czyt. nie obozowych) opowiadań. Może trochę czegoś czego nie było do tej pory (czyli niezafałszowanych historycznie komiksów -patrz Wróblewski i walka z bandami) o wrześniu i napaści przez Związek Radz. :roll: .
No ale poczekam z oceną do kupna. To może być nawet szybko -bo cały następny tydzień spędzę w W-wie i może będą na podpisywaniu w Empiku Meg-Jun. :)  :lol:  :D
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Anonymous

  • Gość
Antologia "Wrzesień"
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 29, 2003, 09:30:58 am »
ja tam najbardziej czekam na dagmare matuszak......
m

Offline Maciej

Antologia "Wrzesień"
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 29, 2003, 12:03:42 pm »
Ja jeden z tych komiksów już czytałem w całości(nie zdradze który :wink: ). Jeśli wszystko będzie na podobnym poziomie,to "WRZESIEŃ" będzie naprawdę świetnym zbiorkiem :wink:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Macias

Antologia "Wrzesień"
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 29, 2003, 02:21:42 pm »
zajawki prezentowaly sie gr8!!!!moi faworyci-j.kowalski i ziuto ( w.g mnie jak na razie slabo promowani rysownicy-a szkoda,bo czuc potencjal).
natomiast szkoda,ze jezowe chloapki choc raz nie wyszly poza ramy swojego stylu ( a wlasciwie czesc rysownicza duetu  :D  ).niestety niespieszno chlopakom z experymentowaniem...
pomylka rysownicza jest natomiast komiks kaczka.ja rozumiem,ze badziew mozna wcisnac wszedzie,ale po PW wyawcy powinni sie nauczyc,ze takie koszmarki raczej nie przyciagaja ( choc moze scenar bedzie lepwzy).
4 bitwa rowniez mi sie rysunkowo nie spodobala,ale zaczynam sie juz przyzwyczajac do stylu M.Skutnika,choc fanem raczej nie zostane.
tak wiec moj glos idzie na ziuta,bo koles  jeszcze zarzadzi,natomiast miejsce drugie ma j.kowalski.

Offline jax

Antologia "Wrzesień"
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 29, 2003, 02:30:11 pm »
Macias, przecież właśnie mieliśmy nie głosować na podst. zajawek (bo jak można?).  :?
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.

Offline Macias

Antologia "Wrzesień"
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 29, 2003, 02:37:11 pm »
Cytat: "jax"
Macias, przecież właśnie mieliśmy nie głosować na podst. zajawek (bo jak można?).  :?
nie doczytalm....sorry,odbija sie kucie do pozna w nocy.... :cry:   ja usprawiedliwienie powiem,ze wrzesnia i tak nie kupie ( szczerze mowiac,to poza preacherem,straznikami i transami to malo w tym roku komiksow kupie....kasa.....),wiec  tak czy siak glosowalbym ewentualnie na podstawie przegladniecia w ksiegarnii,co nie byloby specjalnie wymierne.

Offline graves

Antologia "Wrzesień"
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 29, 2003, 02:41:49 pm »
Cytat: "Macias"
pomylka rysownicza jest natomiast komiks kaczka.ja rozumiem,ze badziew mozna wcisnac wszedzie,ale po PW wyawcy powinni sie nauczyc,ze takie koszmarki raczej nie przyciagaja ( choc moze scenar bedzie lepwzy).

Myślę, że dano ten komiks -aby dowartościować antologię -w końcu jest to tak znane i uznane dzieło i to na forum międzynarodowym.
Zresztą na tej stronie -masz cały:
http://www.gildia.pl/teksty/fras_jacek/kaczka
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Macias

Antologia "Wrzesień"
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 29, 2003, 02:43:40 pm »
Cytat: "graves"
Cytat: "Macias"
pomylka rysownicza jest natomiast komiks kaczka.ja rozumiem,ze badziew mozna wcisnac wszedzie,ale po PW wyawcy powinni sie nauczyc,ze takie koszmarki raczej nie przyciagaja ( choc moze scenar bedzie lepwzy).

Myślę, że dano ten komiks -aby dowartościować antologię -w końcu jest to tak znane i uznane dzieło i to na forum międzynarodowym.
koszmarek miedzynarodowy?suuuuuuuuuuper...... :wink:

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Antologia "Wrzesień"
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 29, 2003, 03:14:31 pm »
Mi sie Kaczka podobala, to byl pierwszy komiks jaki widzialem, gdzie bohaterowie nagle przerzucali sie na rozmowy w obcym jezyku. :)

Rewelacja. Klimat, rysunki...

Widzialem to zreszta na wystawie prac Jacka w Lodzi w Forum Fabricum...
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Błendny Komboj

Antologia "Wrzesień"
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 29, 2003, 03:47:01 pm »
"Wrzesień" jest już w katalogu empiku dorzuconym do Wyborczej. Cena 39,99.
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline wilk

Antologia "Wrzesień"
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 29, 2003, 04:31:13 pm »
Cytat: "xionc"
Mi sie Kaczka podobala, to byl pierwszy komiks jaki widzialem, gdzie bohaterowie nagle przerzucali sie na rozmowy w obcym jezyku. :)

Rewelacja. Klimat, rysunki...


Zgadzam sie w 100%. Bardzo dobry komiks :)

Duzo straci bez koloru :(

Offline Kurczaczek

Antologia "Wrzesień"
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 29, 2003, 04:46:35 pm »
Prosba prywatna- czy ktos z mieszkajacych w Wawie wybiera sie na podpisywanie albumu przez wszystkich autorow?

Podpisywanie:  
Warszawa - 3.09.2003, godz. 16:30 - EMPiK Gigastore Junior

Jesli tak, to czy moze mi ktos tez kupic wtedy ten album i zebrac podpisy?

Oczywiscie zwroce kaske. Kontakt na priva.
...