Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy polskie

Antologia "Wrzesień"

(1/34) > >>

yoxik:
Na waku są zajawki antologi warto o nich porozmawiać. Dodaje ankietę ale prosze nie głosowac do momentu wydania całego albumu :) Głosujemy na najlepszy i podajemy w poście pierwsze 3 naszym zdaniem najlepsze komiksy.

pookie:
W nowym Przekroju PDW pisze o Wrześniu.

yoxik:
No to mnie zmusiłeś bym wyszedł z domu i kupił ów przekrój :) . Cholerne 4 PLNy. Artykuł jeszcze bardziej wzbudził moje zniecierpliwienie antologią. Wydaje mi się, że czeka nas coś naprawdę ciekawego jedynie szkoda że bez kolorków. W artykule PDW dostało się niewiele komiksowi Piekielne Wizje.

graves:
Według tej zajawki -to trochę dużo w tej antologii pasiaków (więźniów obozów koncentracyjnych). Spodziewałem się trochę więcej wojennych (czyt. nie obozowych) opowiadań. Może trochę czegoś czego nie było do tej pory (czyli niezafałszowanych historycznie komiksów -patrz Wróblewski i walka z bandami) o wrześniu i napaści przez Związek Radz. :roll: .
No ale poczekam z oceną do kupna. To może być nawet szybko -bo cały następny tydzień spędzę w W-wie i może będą na podpisywaniu w Empiku Meg-Jun. :)  :lol:  :D

Anonymous:
ja tam najbardziej czekam na dagmare matuszak......
m

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej