Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksowa TOP Lista

Komiksowa Top Lista za październik 2002

(1/5) > >>

CD Jack:
Ponieważ pewne problemy techniczne nie pozwalają na prowadzenie naszej listy Top20 w poprzedniej formie zdecydowaliśmy by spróbować wykorzystać mechanizm forum w tym celu.
Może w ten sposób Los chciał nam pokazać, że trzeba się rozwijać i oprócz głosowania dać wam możliwość komentowania swojego wyboru?...
Jak by nie było to zapraszam oczywiście do klikania i pisania - niech wygra
najlepszy!

Cujo:
Zdecydowanie Sen Potwora. I niech jedynym uzasadnieniem pozostanie moja recenzja tego tytulu na Gildii Komisku, bo nie wyobrazam sobie coz moge wiecej napisac. Powiem tylko jedno: to prawdopodobnie najbardziej ambitny i dojrzaly komiks, jaki mi sie zdarzylo przeczytac.
Aha, szefie, takie co miesieczne top-listy to bardzo dobry pomysl. Pochwalam :D

CD Jack:
Listy takie prowadziliśmy już od kwietnia ale chyba odpowiedzniejszą ich formą będzie ta którą tutaj wprowadziłem na forum. A co do komiksu który wybrałem z tej październikowej (wielkiej, chyba nawet za wielkiej) oferty to również "Sen potwora". Doskonały tak plastycznie jak i fabularnie. Gdybym miał jeszcze jakieś głosy to obdarowałbym i inne tytuły ale jak mawiają snajperzy: jeden pocisk = jeden zabity ;-)

Clayman_:
snu potwora nie czytalem jeszcze,w ogole z pazdziernikowych pozycji jeszcze lekkie zaleglosci mam,glos padl na kaznodzieje bo nie spodziewalem sie ze tak podskoczy poziom po pierwszym(srednio udanym moim znaniem) albumie,no i wampir jest swietny,taki wampiryczny i gotycki:))

wilk:
Ja wybralem Sen potwora. Szkoda ze u mnie jest nie do dostania jeszcze nowy Rork bo nie wiem czy bym nie oddal glosu na niego. Wiec jak narazie z tego co mam wydane w tym miesiacu to z cala pewnosci Sen potwora podoba mi sie najbardziej. Powiem krotko - swietny graficznie, w pozostalej czesci bardzo dobry :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej