Autor Wątek: DOBRE zespoly grajace ciezka muzyke  (Przeczytany 12857 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zim

DOBRE zespoly grajace ciezka muzyke
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 14, 2004, 07:25:17 am »
ja jakos do Sunrise nie moge sie przkonac ...zdeycdowanie zniechecil mnie do nich wokalista na jednym z koncertow :| strasznie sie wywyzszal i twierdzil jacy to SxE nie sa zajebisci i ogolnie lepszy od innych 'normalnych' ludzi. zenujace to bylo i jako nie mam zamiaru przez to ich sluchac, moze wam sie to wydac smieszne ale mnie takie rzeczy od muzyki odstraszaja. natomiast z polskich 'rzeczy' polecam Schizme,  None, Ctrl-Alt-Del, Nation, Corroded (te ostatnie glownie na koncertach bo ich demowki sa raczej nie osiagalne w sprzedazy :( )
w ogole zazdroszcze wroclawianom ich sceny muzycznej. maja mase koncertow hc i sporo kapel. szkoda ze w krku tak preznie to sie rozwija jedynie hh :|
tak w ogole o ostatnio zrobilem maly come back do Illusion. REWELACJA!!! :)
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline zombie_dragon

DOBRE zespoly grajace ciezka muzyke
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 14, 2004, 09:19:06 am »
Cytuj
ja jakos do Sunrise nie moge sie przkonac ...zdeycdowanie zniechecil mnie do nich wokalista na jednym z koncertow  strasznie sie wywyzszal i twierdzil jacy to SxE nie sa zajebisci i ogolnie lepszy od innych 'normalnych' ludzi. zenujace to bylo i jako nie mam zamiaru przez to ich sluchac, moze wam sie to wydac smieszne ale mnie takie rzeczy od muzyki odstraszaja.


ciekawe, ja mam podobny problem. co prawda nie z sunrise bo na ich koncercie nie byłem, ale oglnie z niektórymi kapelami SxE....tzn. ja osobiście tych ludzi szanuję i absolutnie nic do nich nie mam, ale irytujące jest gdy na koncercie wokalista zamiast wziąć się za granie to pomiędzy kazdym kawałkiem przynudza jacy to oni są super i wspaniali....nie za bardzo wiem po co to właściwie jest, przecież ludzie SxE sami to wiedzą, a innych to moze tylko irytować.
quote="śmigło"]no to bede emo-true-black-boy :D[/quote]

:D

Offline papiesz

DOBRE zespoly grajace ciezka muzyke
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 14, 2004, 09:24:02 am »
Nie dziwie Ci się zupełnie. Mnie też odrzucają od niektórych zespołów poglądy głoszone przez ich członków, zachowanie itd. Akurat na koncercie Sunrise nie byłem, czytałem parę wywiadów z nimi. Faktycznie można wyczuć u nich trochę tego "sekciarstwa" charakterystycznego dla radykalnych SE (jeszcze to nie hardline ale już nieco patrzenie na nie-SE). Co nie zmienia faktu, że lubię ich posłuchać (zwł. "Generation of sleepwalkers").
Za Schizmą nie przepadam ze względu na wokal (podobnie jak za 1125 z tego samego powodu - jakoś mi nie podchodzi po prostu). A niezły wykop ma jeszcze Awake i szwedzki Final Exit.
A co do Wrocławia to prawda, jeśli chodzi o koncerty. Aż przyjemnie tam się studiuje  :)
nothing positive only negative

Offline zim

DOBRE zespoly grajace ciezka muzyke
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 14, 2004, 09:25:07 am »
huh widze ze nie ja jeden mam takie obiekcje ...cal szczescie, jush myslalem ze ze mna jest cos nie tak :P
a z kapel SxE ktore do tej pory slyszalem zdecydowanie najbardziej przypadl mi do gustu xTHROWDOWNx naprawde loja porzadne hc az milo :)
w zeszlym roku bylem na hcpunk fest w krku i byly tam dwa zespoly z Nowego Targu, niestety nie pamietam ich nazw :( moze ktos z was byl, pamieta lub poprostu zna co ciekawsze zespoly core'owe z Nowego Targu i rzucil by paroma nazwami to sobie pewnie przypomne jak zobacze...
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline zim

DOBRE zespoly grajace ciezka muzyke
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 14, 2004, 09:27:56 am »
Cytuj
Za Schizmą nie przepadam ze względu na wokal (podobnie jak za 1125 z tego samego powodu - jakoś mi nie podchodzi po prostu). A niezły wykop ma jeszcze Awake i szwedzki Final Exit.

ha! mi wlasnie podchodzi wokal Schizmy ...rewelacyjny, naprawde gosc ma sie czym pochwalic. zdecydowanie jeden z lepszych wokali hc w kraju jaki slyszalem :P natomiast 1125 slyszalem niwiele i jakos niespecjalni mi przypadli do gustu, nie wiem moze musze ich posluchac na zywo bo to zupelnie co innego. zreszta co tu duzo mowic te zespoly o ktorych teraz piszemy zdecydowanie lepiej brzmia na zywo niz na plycie...
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline papiesz

DOBRE zespoly grajace ciezka muzyke
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 14, 2004, 09:28:16 am »
Z Nowego Targu to przypominam sobie tylko Huge. Ale jest tam podobno niezła hc załoga i dużo rzeczy robią. W każdym razie kapel jest na pewno więcej. No i mają wydawcę na miejscu (NNNW)  :)
nothing positive only negative

Offline zim

DOBRE zespoly grajace ciezka muzyke
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 14, 2004, 09:29:55 am »
tak wlasnie slyszalem ze w NT maja mocna ekipe hc. jakis czas temu byl u nich koncert Walls of Jericho.
maja wydawce?? moze jakas stronka www?? :)

ps.
zadna z tych kapel to nie byla HUGE
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline papiesz

DOBRE zespoly grajace ciezka muzyke
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 14, 2004, 09:36:22 am »
O, jeszcze mi się End of Silence z NT przypomniał.
A wydawcę mają blisko, bo dystrybucja Nikt Nic Nie Wie jest właśnie z Nowego Targu i pewnie wydałaby swych ziomków bez problemu (jak np. właśnie Huge).
nothing positive only negative

Offline zim

DOBRE zespoly grajace ciezka muzyke
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 14, 2004, 09:47:06 am »
wlasnie End of Silence i jeszcze cos ze scissors czy razors bylo ...nie pamietam. ale wlasnie EoS zrobilo pamietam wtedy na mnie najwieksze wrazenie z kapel ktorych nie znalem. rewelacja! polecam jak tylko bedzie ich gig gdzies niedaleko to obowiazkowo trzeba jechac :)
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline burberry

DOBRE zespoly grajace ciezka muzyke
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 14, 2004, 10:54:23 am »
Z polskich, dobrych, klimatycznych kapel napomknę jeszcze o zespole Pogromcy Wdów i Sieriot. :) Mają swoją www, jak coś.
Bóg Cię kocha

Offline zim

DOBRE zespoly grajace ciezka muzyke
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 14, 2004, 12:03:00 pm »
aa wlasnie mi sie przypomnialo :) zna ktos zespol 100 TVarzy Grzybiarzy?? swego czasu na koncercie podczas juwenaliow na miasteczku studenckim AGH reklamowali sie jako 'jedyny zespol na swiecie rozdajacy make za darmo' :lol:
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline Raymond Luxury-Yacht

DOBRE zespoly grajace ciezka muzyke
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 14, 2004, 04:31:44 pm »
Nie jestem fanem muzyki ciezkiej, ale ostatnio moj kolega zachwyca sie zepsolem: http://www.eaglesofdeathmetal.net/ jednak nazwa jest troszke mylaca :)

A ze swojej storny moge polecic Khanate. To chyba najwolniejsza muzyka jaka znam.
y name is spelt 'Luxury Yacht' but it's pronounced Throatwobbler Mangrove.

Offline Raymond Luxury-Yacht

DOBRE zespoly grajace ciezka muzyke
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 14, 2004, 04:35:58 pm »
Aha, no i dodam recenzje zeby moze zachecic do przesluchania
http://www.pitchforkmedia.com/record-reviews/k/khanate/things-viral.shtm

wlasciwie ze wszystkim co tam napisano na temat tej muzyki zgadzam sie.

a tu frgamnecik: http://www.loadrecords.com/sound/khanate_tooclose.mp3
y name is spelt 'Luxury Yacht' but it's pronounced Throatwobbler Mangrove.

Offline Mano Solo

DOBRE zespoly grajace ciezka muzyke
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 14, 2004, 10:24:44 pm »
Cytat: "zim"
aa wlasnie mi sie przypomnialo :) zna ktos zespol 100 TVarzy Grzybiarzy?? swego czasu na koncercie podczas juwenaliow na miasteczku studenckim AGH reklamowali sie jako 'jedyny zespol na swiecie rozdajacy make za darmo' :lol:


Ja znam. Miałem nawet przyjemność poznać osobiście :)

Offline Raymond Luxury-Yacht

DOBRE zespoly grajace ciezka muzyke
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 19, 2004, 10:58:27 am »
Mysle ze Neurosis to wiekszosc osob tutaj zna, ale ostatnio wpadla mi w rece plyta Neurosis & Jarboe... polecam, to jest dopeiro cos.
Jarboe to wokalistka Swans, jakby ktos pytal :>
Na jej oficjalnej stronie jest jeden kawalek w mp3: http://www.thelivingjarboe.com/music/downloads/neurosis_hislastwords.mp3
y name is spelt 'Luxury Yacht' but it's pronounced Throatwobbler Mangrove.

 

anything