trawa

Autor Wątek: Gry przeglądarkowe  (Przeczytany 25252 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mzpx21

Gry przeglądarkowe
« dnia: Listopad 25, 2015, 10:47:34 pm »
Macie jakieś ciekawe gry przeglądarkowe, które możecie polecić?

Ja gram obecnie w Wichry Wojny ale szukam czegoś jeszcze.
Może niech każdy poleci grę w którą obecnie gra.

Ja zacznę :P
Wichry Wojny to gra turowa... niewiele jest obecnie gier turowych na przeglądarki ale ta jest jedna z lepszych tego typu
Gra raczej gromadzi wojskowych, sympatyków grup rekonstrukcji historycznej, militarystów itp. Raczej osoby dorosłe ze względu na rozwiązania i "trudność" gry oraz przez to że akcja rozgrywa się w czasach II wojny światowej.
To gra strategiczna stąd "młodzi gniewni" nie zawsze znajdą w niej coś nad czym można posiedzieć :) ale wszystkim gorąco polecam spróbowania swoich sił - http://www.winds-of-war.eu/

Ja poleciłem i teraz czekam na was ;)

Offline Prometeusz

Odp: Gry przeglądarkowe
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 24, 2017, 02:13:23 am »
Grało się swego czasu w "przeglądarkówki". Niestety żadnej z nich szczególnie ciepło nie wspominam. Ogromny pożeracz czasu, który w dodatku wymaga od gracza by każdego dnia znajdować czas i wenę na aktualizowanie swojego konta. Najwięcej czasu spędziłem przy "Plemionach", choć szczerze mówiąc moje efekty szczególnie imponujące nie były. Strasznie frustrowały mnie światy w których wszystko działo się pod spódnicą większych graczy, przez co żółtodzioby nie mieli odpowiedniej ilości czasu by spokojnie urosnąć do rozmiarów ich potencjalnej konkurencji. Drugim moim przeglądarkowym pożeraczem czasu byli "Wolni Farmerzy". Muszę przyznać że uprawa swojego pola była dużo przyjemniejsza niż budowanie królestwa i walka z innymi... najwyraźniej mam bardziej duszę rzemieślnika niż wojownika. Próbowałem swoich sił także w "Ikariam", "OGame", "Grepolis", ale już po czasie nie miałem serca do tego. Moim zdaniem to strata czasu, ale oczywiście co kto lubi. Dokonania w grach przeglądarkowych są dla mnie zbyt ulotne bym się nimi ekscytował.

Offline miccom

Odp: Gry przeglądarkowe
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 11, 2019, 04:46:19 pm »
Teraz gra zmieniła adres :)
Po dwóch latach powraca i dostępna jest pod adresem  [size=78%]https://www.wichry-wojny.eu[/size]


Zapraszamy do gry bo im więcej osób gra- tym lepsza rozgrywka :)

 

anything