Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > Gildia Gier Bitewnych

Star Scrappers od Hexy Workshop

(1/2) > >>

Hexy:
Chciałbym pokazać Wam czym się zajmujemy i poznać Wasze opinie - być może pomogą nam w pracy!
Kilka miesięcy temu Hexy Workshop rozpoczęły prace nad grą karcianą Star Scrappers i dopracowywaniem szczegółów uniwersum, w którym te gry są osadzone.

"Na obrzeżach Galaktyki, na planetach należących do ustronnego systemu gwiezdnego (znanych dziś jako 4LL-CR4P), jak zwykle przypadkiem odkryto niezwykle cenny surowiec – nowy pierwiastek – świecące kryształy Scrappis.
Cennymi kryształami zainteresowała się wnet Galaktyczna Gildia Handlowa i rozpoczęła poszukiwania najlepszej lokalnej ekipy górniczej, która na miejscu podjęłaby się wydobycia surowca.
Wciel się w rolę szefa kosmicznej brygady wydobywczej. Oto zdarzyła się niebywała, jedyna w swoim rodzaju okazja, by utrzeć nosa konkurencji za plecami lokalnej Policji wywalczyć sobie górniczy monopol i podpisać długoterminowy kontrakt z Gildią Handlową! Zdobądź na wyłączność prawa do wydobycia Scrappis, stań się najlepszym i najbogatszym górnikiem jakiego zna kosmos!"
...to krótki opis, w ramach wstępu - mam nadzieję, że Wam się podoba :wink:

Bardzo proszę nie traktujcie tego posta w kategoriach spamu -  mamy już działające prototypy gry karcianej (zastanawiamy się nad kampanią na Kickstarterze, więc jeśli wszystko pojdzie dobrze, w przyszłym roku będziecie mogli w nią pograć) i planszowej  (pracujemy nad graficzną oprawą), ale...
Jest też druga strona projektu Star Scrappers, które mogą być interesująca dla Was...
Chcemy stworzyć grę figurkową - kilka figurek już jest a z każdym tygodniem ich przybywa - mamy nadzieję, że wiernie oddają klimat i atmosferę naszego wszechświata.

Figurki docelowo będą wszystkie w 'klasycznej' skali 28mm; na chwilę obecną trzy z nich mamy też w 54mm). Podobają się wam?

A w najbliższych tygodniach do Waszych rąk trafią też poniższe figurki (oraz dwa nowe 'roboty', do frakcji Metanels):

...i kilka grafik koncepcyjnych kart ze Star Scrappers Card Game:


Bardzo chętnie opowiem Wam więcej, poznam Wasze opinie o projekcie i, a może przed wszystkim, zapraszam na nasze profile na fb (Hexy i Star Scrappers) oraz na naszego bloga... :wink:

Hexy:
Jedną z trzech figurek, które niedługo będziemy mieli, będzie nowy Metanel w skali 28mm - jego projekt możecie zobaczyć poniżej (a grafikę z nim znajdziecie na jednej z kart powyżej)... Podoba się Wam?


Hexy:
I kolejny z ekipy Metaneli:

Hexy:
Prace nad kolejnymi figurkami do Star Scrappers trwają cały czas - na ostatnią chwilę przed przerwą świąteczną chcieliśmy pokazać Wam coś nowego (choć jeśli zaglądacie na profil fb Star Scrappers, już pewnie go widzieliście):
Przywódca frakcji/rasy Hy'Dran - Shu'War!I projekt/grafika dla pełnego wyczucia postaci:

Figurka pojawi się w rzeczywistości za kilka tygodni. ;)

Hexy:
Na początek 2016 roku przygotowujemy się kilka nowych figurek - wśród nich będzie Mining Mech - wraz z pilotem (pilotką?) Biossów...
Figurka pojawi się już za kilka tygodni - w skali 28mm oczywiście!
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej