trawa

Autor Wątek: Komiksowa Top Lista - Rok 2015 - Komentarze  (Przeczytany 74693 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2015 - Komentarze
« Odpowiedź #120 dnia: Styczeń 06, 2016, 04:43:06 pm »
Dobra, macie rację, głosowanie które ma służyć temu, żeby jakiś ....... wrzucił kilka komiksów, których nawet nie czytał, nie ma najmniejszego sensu.


Dokładnie. Podany przykład świadczy o bezsensowności takiego typu głosowania. Przyznaję, że rację miał Kuki. Jednak miał też farta w formie potwierdzenia własnych wywodów "genialnym" przykładem głosowania.

« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2016, 04:47:22 pm wysłana przez Archelon »
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2015 - Komentarze
« Odpowiedź #121 dnia: Styczeń 06, 2016, 05:57:11 pm »
Dobra, macie rację, głosowanie które ma służyć temu, żeby jakiś ....... wrzucił kilka komiksów, których nawet nie czytał, nie ma najmniejszego sensu.


A ja powiem Ci szczerze, że to jest na ten moment najbardziej pozytywna rzecz z tego wątku, ktoś w końcu otwarcie się przyznał, że jest na tym konkretnym forum tylko po to żeby prowokować pewną grupę użytkowników :)
perły przed wieprze

ramirez82

  • Gość
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2015 - Komentarze
« Odpowiedź #122 dnia: Styczeń 06, 2016, 06:02:48 pm »
ktoś w końcu otwarcie się przyznał, że jest na tym konkretnym forum tylko po to żeby prowokować pewną grupę użytkowników :)

To on już dawno tego otwarcie nie przyznał swoimi wypowiedziami, jakoby komiks zaczynał się i kończył na Marvelu? A Plansze Europy, czy w ogóle komiks europejski, to kolekcja kioskowa?

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2015 - Komentarze
« Odpowiedź #123 dnia: Styczeń 06, 2016, 06:56:02 pm »
To on już dawno tego otwarcie nie przyznał swoimi wypowiedziami, jakoby komiks zaczynał się i kończył na Marvelu?


No akurat takich ludzi znam na tyle sporo, że trudno mi brać to jako wyznacznik dla ideowego trolla  :wink:
perły przed wieprze

Offline Corto Maltese

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2015 - Komentarze
« Odpowiedź #124 dnia: Styczeń 06, 2016, 07:27:12 pm »
Można też przyjąć, że lista jaką dodał Gr8responsibility w tamtym temacie, jest odpowiedzią na to co napisał chwilę wcześniej skil ("Gdybym miał wskazać najsłabsze komiksy, prawdopodobnie bez czytania umieściłbym na liście spokojnie większość tytułów WKKM") i typową reakcją fanboy'a WKKM, świadczącą o jego poziomie.

fragsel

  • Gość
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2015 - Komentarze
« Odpowiedź #125 dnia: Styczeń 06, 2016, 08:32:44 pm »
Czy takie święte oburzenie na listę tych "najsłabszych" komiksów, nie jest lekką przesadą?

Znów spędzę dwa wieczory, żeby nas bronić jak się będą z nas śmiali w Internetach {emotikon z facepalmem, którego widziałem, ale teraz nie mogę znaleźć}

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2015 - Komentarze
« Odpowiedź #126 dnia: Styczeń 06, 2016, 09:24:28 pm »
Znów spędzę dwa wieczory, żeby nas bronić jak się będą z nas śmiali w Internetach.
Ciągle pracuje ( moderacja) ! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni , niektórzy , wtykają mu szpilki . To nie ludzie  - to wilki !                       
    To pisałem ja greg0.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2016, 09:52:42 pm wysłana przez greg0 »
"Jesteś podwójnym sobą."

Offline Kris1982

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2015 - Komentarze
« Odpowiedź #127 dnia: Styczeń 07, 2016, 12:09:24 am »
Musicie nauczyć się lekceważyć takich trolli bo czym więcej się spinacie tym większą radochę mają.

Offline Julek_

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2015 - Komentarze
« Odpowiedź #128 dnia: Styczeń 07, 2016, 12:21:50 am »
Czy takie święte oburzenie na listę tych "najsłabszych" komiksów, nie jest lekką przesadą?

Ja się tam nie oburzam. I w sumie niewiele tego oburzenia widzę. Ale głosować nie będę.

Offline skil

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2015 - Komentarze
« Odpowiedź #129 dnia: Styczeń 07, 2016, 09:50:16 am »
A ja, tak jak lubię rankingi i zestawienia najlepszych tytułów roku, tak lubię sobie poczytać o rozczarowaniach i o tym, co komu nie podeszło w minionym roku. Wiadomo, że nie chodzi tu o żaden wybór "obiektywnie" najsłabszego tytułu (nawet nie bawiłbym się w punktowanie), więc nie rozumiem spiny.
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

fragsel

  • Gość
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2015 - Komentarze
« Odpowiedź #130 dnia: Styczeń 07, 2016, 10:07:48 am »
(nawet nie bawiłbym się w punktowanie), więc nie rozumiem spiny.

no własnie jakby nie to całe punktowanie, jakby to nie był ranking, to by żadnej spiny nie było...

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2015 - Komentarze
« Odpowiedź #131 dnia: Styczeń 07, 2016, 11:14:10 am »
no własnie jakby nie to całe punktowanie, jakby to nie był ranking, to by żadnej spiny nie było...
Otóż to. Indywidualne rozczarowania i subiektywnie najgorsze komiksy jak najbardziej i mnie też to ciekawi. Jednakze akumulacja wyników w postaci plebiscytu zawsze jest dążeniem do ich zobiektywizowania, a to w przypadku plebiscytu the worst jest imo bez sensu, co próbowałem dowiesc powyzej (jak widac, jak zwykle nieudolnie, o czym świadczy choćby powyzsza wypowiedz Skila).

Niemniej jednak i tak nie ma tutaj żadnej spiny, przynajmniej z mojej strony, nawet jesli taki plebiscyt the worst zostanie przeprowadzony, bo w istocie rzeczy, z pewnym zażenowaniem muszę przyznac, że zwisa to mi, a nawet od czasu do czasu powiewa jak mało co. Fakty sa bowiem takie, ze choc z przyjemnoscia czytam i cenię sobie opinie niektorych użytkownikow niniejszego forum (przede wszystkim tych, ktorzy nie eliminuja zadnego z gatunkow i stad maja szerokie spojrzenie na komiks), to tylko po to, aby porównac je ze swoimi odczuciami lekturowymi, zas nigdy, i niezalezenie o tego jak cenię sobie forumowicza, po to, aby w opinii negatywnej szukac podstawy dla rezygnacji z lektury tytulu; wrecz przeciwnie, opinie negatywne wzmagaja u mnie ciekawosc danym tytułem.

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2015 - Komentarze
« Odpowiedź #132 dnia: Styczeń 07, 2016, 11:30:48 am »
wrecz przeciwnie, opinie negatywne wzmagaja u mnie ciekawosc danym tytułem.
.....no widzisz, a nie mówiłem, że cel ten sam?
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline starcek

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2015 - Komentarze
« Odpowiedź #133 dnia: Styczeń 07, 2016, 07:52:02 pm »
A w zasadzie dlaczego wliczane są wznowienia?
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Itachi

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2015 - Komentarze
« Odpowiedź #134 dnia: Styczeń 07, 2016, 07:53:29 pm »
A w zasadzie dlaczego wliczane są wznowienia?

Bo zostały wznowione? Bo ktoś czyta np. taki Rok pierwszy po raz pierwszy w życiu i chce oddać na niego głos?