Autor Wątek: Komiksowa Top Lista - Rok 2015 - Komentarze  (Przeczytany 76160 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fragsel

  • Gość
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2015 - Komentarze
« Odpowiedź #180 dnia: Luty 15, 2016, 05:51:34 pm »
Już tylko nieco ponad 5 godzin do zamknięcia plebiscytów. Nie przegapcie....

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2015 - Komentarze
« Odpowiedź #181 dnia: Luty 15, 2016, 08:01:14 pm »
  Wyszu napisał:
,,Biorąc pod uwagę małą liczbę głosów, podjąłem decyzję, że nie będzie podsumowania tego rankingu.
Natomiast dyskusje i oceny tego typu plebiscytu, mocno mnie zaskoczyły, a finalnie rozczarowały.
Zabrakło mi w tym wszystkim dystansu do tego typu zabawy (...).

Popisuję się .
Ja miałem trzech kandydatów do tytułu ,, rozczarowanie roku 2015,, . Miałem zamiar oddać swój głos.   Tak się jednak  złożyło , że wszyscy moi kandydaci  znaleźli się na listach innych urzytkowników w rankingu  ,, najlepszy komiks 2015,, . Dla świętego spokoju odpuściłem .
W przyszłym roku proponuję  ranking pt. " JAKIE KOMIKSY SPRZEDAŁEM W CHOLERĘ NA ALLEGRO I NIE ŻAŁUJĘ "



"Jesteś podwójnym sobą."

Offline koziorozec1979

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2015 - Komentarze
« Odpowiedź #182 dnia: Luty 15, 2016, 09:15:43 pm »
  Wyszu napisał:
,,Biorąc pod uwagę małą liczbę głosów, podjąłem decyzję, że nie będzie podsumowania tego rankingu.
Natomiast dyskusje i oceny tego typu plebiscytu, mocno mnie zaskoczyły, a finalnie rozczarowały.
Zabrakło mi w tym wszystkim dystansu do tego typu zabawy (...).

Popisuję się .
Ja miałem trzech kandydatów do tytułu ,, rozczarowanie roku 2015,, . Miałem zamiar oddać swój głos.   Tak się jednak  złożyło , że wszyscy moi kandydaci  znaleźli się na listach innych urzytkowników w rankingu  ,, najlepszy komiks 2015,, . Dla świętego spokoju odpuściłem .

Widzisz a ja naprawde chcialem zaglosowac i zaluje ze temat zostal przedwczesnie zamkniety wbrew poczatkowo ustalonym zasadom. I moje propozycje tez pojawiaja sie u pewnych Innych na listach najlepszych. W zwiazku z ostra selekcja na liscie najlepszych komiksow roku 2015 chcialem przynajmniej na tej dodatkowej liscie rozczarowan dac wyraz temu ze zdarza mi sie niestety czasem jednak sprawdzic jakiegos Marvela :p

fragsel

  • Gość
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2015 - Komentarze
« Odpowiedź #183 dnia: Luty 15, 2016, 09:25:29 pm »

5 Scream Comics m.in.za Bunkier




Świetna argumentacja....







NA TOP 2016!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Offline milos3

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2015 - Komentarze
« Odpowiedź #184 dnia: Luty 15, 2016, 09:32:26 pm »
ee tam , decyzję pewnie podjęli jeszcze w 2015 ;)

fragsel

  • Gość
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2015 - Komentarze
« Odpowiedź #185 dnia: Luty 15, 2016, 11:13:14 pm »
Zamknelismy wszystkie linie. Głosowanie zakończone...

Niestety rok temu 15 był w ferie a teraz to (ciężkiego) fragment pracowitego tygodnia...
Więc może jakiś jeden plebiscyt podsumowanie jutro (czyli już dzisiaj) ale główne wyniki w środę... Cierpliwości!!!!

Offline koziorozec1979

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2015 - Komentarze
« Odpowiedź #186 dnia: Luty 16, 2016, 01:05:20 am »
Jasna sprawa ze ranking rozczarowan czy slabizn roku to kiepska sprawa. Przy obecnej nadpodazy tytulow wiekszosc kupujacych zapewne poprzedza zakupy ostra selekcja tytulow. Zatem jako slabizne roku wskaza( zakladajac ze podejda na powaznie i beda wskazywac tytuly ktore faktycznie czytali) komiksy ktore przeszly te wstepna selekcje, pozostaly po odsianiu tych potencjalnie gorszych. Czyli nie bedzie ro zestawienie slabych komiksow tylko tych ktore nie byly az tak dobre jak sie zapowiadaly. Czyli de facto na tak tworzonej liscie rzekomo slabych i rozczarowujacych komiksow moglyby byc komiksy srednie, faktycznie slabe ale i calkiem dobre (tyle ze nie rewelacyjne).

fragsel

  • Gość
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2015 - Komentarze
« Odpowiedź #187 dnia: Luty 16, 2016, 05:43:27 pm »
są już wyniki plebiscytu Wydawców. I to będzie tyle na dzisiaj. jutro więcej...

aha, przy okazji:

@pioma10
zagłosowałeś dwa razy... pozwoliłem sobie uznać, że to pomyłka, a nie celowe działanie i policzyłem drugi wpis (jako ten świeższy)

Offline kenji

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2015 - Komentarze
« Odpowiedź #188 dnia: Luty 16, 2016, 06:42:04 pm »
Fragsel- brawo. Jak zwykle dobra robota. !
Wyniki , chyba nie są zaskoczeniem.chyba Scream moze sie bardzo cieszyć z takiego wyniku. Dopiero co wkroczyli na rynek - a juz tylu zadowolonych klientów.

Fragsel - a moze na koniec - dodaj jeszcze ilosc głosujących. Taka sugestia

fragsel

  • Gość
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2015 - Komentarze
« Odpowiedź #189 dnia: Luty 16, 2016, 06:47:21 pm »

Fragsel - a moze na koniec - dodaj jeszcze ilosc głosujących. Taka sugestia

dobry pomysł. zrobione.
dzięki!

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2015 - Komentarze
« Odpowiedź #190 dnia: Luty 16, 2016, 06:49:43 pm »
GRATULACJE DLA WYDAWNICTWA EGMONT POLSKA !!!
Gratulacje dla wszystkich wydawców!!!
....
 Ja też mam osobistą satysfakcję - wszyscy moi kandydaci trafili do pierwszej dziesìątki !  :doubt:




"Jesteś podwójnym sobą."

Offline koziorozec1979

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2015 - Komentarze
« Odpowiedź #191 dnia: Luty 16, 2016, 07:38:48 pm »
Brawo Scream Comics! Swietny wynik w pierwszym roku! Widac jest zapotrzebowanie i odzew czytelnikow na ich oferte. Gratulacje dla laureatow!
Swoja droge wydawnictwa od japonszczyzny zarzucajace rynek kolejnymi tomikami swoich serii zebraly w sumie 8 pkt. A az 6 pkt mial Bum ktory wydal w 2015 tylko 3 komiksy. Nie wspominajac o swietnym wyniku Studia Lain.
Jakosc ponad ilosc.

Offline misiokles

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2015 - Komentarze
« Odpowiedź #192 dnia: Luty 16, 2016, 07:48:50 pm »
Jakosc ponad ilosc.
Z drugiej strony - to tylko ranking/zabawa użytkowników forum gildii. Nie wyciągałbym z tego daleko idących wniosków.

Offline koziorozec1979

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2015 - Komentarze
« Odpowiedź #193 dnia: Luty 16, 2016, 08:18:40 pm »
Jasne, to sprzedaz jest miernikiem sukcesu. Ale nie jedynym. Dostrzezenie przez czytelnikow w rocznym podsumowaniu wydawnictwa ktore wydalo 2 czy 3 komiksy ..Mysle ze to dobra zacheta do dalszej pracy dla  tych malych niszowych przedsięwzięć.

Offline pioma10

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2015 - Komentarze
« Odpowiedź #194 dnia: Luty 16, 2016, 10:06:41 pm »
są już wyniki plebiscytu Wydawców. I to będzie tyle na dzisiaj. jutro więcej...

aha, przy okazji:

@pioma10
zagłosowałeś dwa razy... pozwoliłem sobie uznać, że to pomyłka, a nie celowe działanie i policzyłem drugi wpis (jako ten świeższy)

Ja cię... Najwidoczniej z moją pamięcią jest coś nie tak :sad: . Przepraszam za zamieszanie.
EDIT: znalazłem moją listę z 14 stycznia, drugiej nie. Kiedy ją podałem?
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2016, 10:10:30 pm wysłana przez pioma10 »

 

anything