trawa

Autor Wątek: NŻK 2016  (Przeczytany 2186 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline freshmaker

NŻK 2016
« dnia: Grudzień 03, 2016, 03:52:08 pm »
zapraszam do dyskusji o tej imprezie. wpadłem na nią dosłownie na 2h, ale od razu poczułem klimat jak na wsk w domu kultury łowicka.


organizacja bardzo dobra. strefa targowa, miejsca spotkań z kanapami dla widzów i warsztaty. do tego miejsce dla małych dzieci. frekwencja była dla mnie na prawdę dużym zaskoczeniem, szczególnie że o imprezie nie było szczególnie dużo informacji a program pojawił się dosłownie kilka dni temu. do tego cała masa dzieci.


byłem na spotkaniu z sorenenem mosdalem, rozmawiałem chwilę z łukaszem kowalczukiem, kupiłem kilka komiksów, dostałem autografy. gdyby nir to że byłem z dziecmi zabawiłbym zapewne do wieczora.


mam nadzieję że impreza się rozwinie.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline starcek

Odp: NŻK 2016
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 03, 2016, 05:21:43 pm »
Było tak, swojsko.  :lol: Sala targowa tłoczna (przynajmniej po 14.oo), ale był w tym właśnie pewien urok.
Mnóstwo znanych twarzy, od groma dzieci (dla mnie ogromne zaskoczenie) i przy odrobinie cierpliwości spokojnie można było dostać od wszystkich wpisy do komiksów. O ile nie przemieszały się godziny obecności - ja byłem późno i np. Lutczyna już nie było.
Gdyby tylko nie było zajmowania miejsc w kolejce byłoby odrobinę szybciej.  :cool:
Trzymam kciuki za powtórkę!
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: NŻK 2016
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 03, 2016, 08:03:27 pm »
W sumie nie mam co się rozpisywać bo czas mnie dojechał i pojawiłem się tylko na chwilę. Ot tyle żeby zaliczyć spotkanie z Łukaszem, odebrać od niego okładkę TMNT i zrobić zakupy z KG dla dzieciaków w rodzinie mojej dziewczyny bo trzeba je komiksowo zindoktrynować. Było z kim przybić piątkę, było co kupić i obejrzeć. Czego oczekiwać więcej?

Osobiście mam nadzieję, że z tego zrobi się impreza cykliczna ale niekoniecznie większa.
perły przed wieprze

 

anything