Autor Wątek: Egmont 2016  (Przeczytany 727968 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wyszu

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #705 dnia: Marzec 09, 2016, 12:50:15 pm »
AFAIK, zależy od sprzedaży (też mocno na to liczę).

Dołączam do grona liczących :smile:

Jestem w trakcie lektury i aż żałuję że nie mogę przeczytać jednym ciągiem - wciąga jak bagno :smile:

Świetne kryminalne historie, przemyślane, dobrze narysowane( rysunek idealnie współgra ze scenariuszem).
Ten komiks ma w sobie coś z klimatu Batman TAS.
Dla mnie, na nowo definiuje postać Catwoman - bomba ! :smile:

Offline Antari

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #706 dnia: Marzec 09, 2016, 12:59:56 pm »
Niesamowita okładka Kryzysu. Choć napis (tytuł) widziałbym inaczej :)

Offline buczanova

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #707 dnia: Marzec 09, 2016, 01:44:38 pm »
Gotham Central <3 odliczam dni :D
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #708 dnia: Marzec 09, 2016, 02:35:22 pm »
Kryzys - mniam mniam.
Tylko szkoda, że to będzie ta ...ona obwolutka i czarna tektura pod nią.
Flash też jest zachęcający ale skąd na to brać?
Thunderbolts i Avengers obowiązkowo.

Offline SawiK

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #709 dnia: Marzec 09, 2016, 04:03:02 pm »
Okładka z Kryzysu nadaje się do powieszenia na ścianę, świetna robota Alexa,mogli by dawac po dwie obwoluty na ten komiks ;]
Harley to komiks poziomu Deadpoola z MarvelNow?

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #710 dnia: Marzec 09, 2016, 05:08:59 pm »
Flash też jest zachęcający ale skąd na to brać?
No cóż, jeśli nie jesteś z tych nowobogackich pośledniego urodzenia, ani też nie płynie w Tobie, jak w autorze słów niniejszych, krew niebieska i majątku nie masz po przodkach szlachetnych żadnego odziedziczonego, to być moze powinieneś o pracy jakowejś pomyśleć. Wielkim przyjacielem ludzkości będąc, dobroc którego w przysłowiach ludziska wychwalają, na plantacji mej prace zaoferować Ci mogę. A własciwie to nawet nie praca a raczej życie w Raju, bo w calej historii co najwyzej 6 parobków obwieszono, nadzorcy chłoszcza rzadko, a jesli juz to nadzwyczaj delikatnie, a najcześciej to za karę w dybach się siedzi, ale nawet wtedy nieszczesnikowi książke czy nawet komiks sie podstawia, zeby z nudow inne czyny niecne do łba mu nie naszły.

Offline Corto Maltese

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #711 dnia: Marzec 09, 2016, 05:35:27 pm »
@8azyliszek - znam ja plantację KukiOktopusa, gdyż bryczką mam do niej jedynie godzinę drogi. I wszystko się zgadza, poza drobnymi szczegółami. Za karę się nie siedzi w dybach ale w hotbox, nie podstawiają nieszczęśnikowi komiksów lub książek ale puszczają na zmianę, latynoskie telenowele, Dlaczego Ja? i muzykę zespołu Bayer Full. Słyszałem również, że z uwagi na naturalne środowisko Kukiego, popularną karą na jego plantacji jest waterboarding.
Zgadzam się jednak, że powinieneś o pracy jakiejś pomyśleć. Sam zawsze powtarzam swoim pracownikom, że tylko praca da im miskę ryżu.

Offline graves

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #712 dnia: Marzec 09, 2016, 10:07:45 pm »
Przedstawiam... okładki kwietniowe (oprócz Tintnów, ale je raczej już znacie).
O... 3 komiksy dla mnie. Całkiem nieźle :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline radef

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #713 dnia: Marzec 09, 2016, 10:21:21 pm »
O... 3 komiksy dla mnie. Całkiem nieźle :)
Ale te 3 komiksy to Tintiny czy coś innego?
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #714 dnia: Marzec 10, 2016, 05:07:12 am »
Jasne że praca. Ale przy zarobkach ~1500 zł 300 zł które wydałem na pozycje ze stycznia i lutego to dużo. A jak tak dalej pójdzie to wydatki marzec/kwiecień skończą się na podobnym poziomie. Dla mnie to dużo jest.

Mikel

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #715 dnia: Marzec 10, 2016, 07:11:50 am »
Fajne okładki ma pakiet kwietniowy, jak dla mnie pakiet tylko trykoty, generalnie od tego dobrobytu to muszę rezygnować z niektórych serii :/
Biorąc pod uwagę jeszcze pozycje spoza E, to pakiet spory. Najgorzej ze trzeba nową szafę zamawiać lub pomyśleć o zmianie mieszkania.
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2016, 10:00:40 am wysłana przez Mikel »

Offline bosssu

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #716 dnia: Marzec 10, 2016, 10:30:17 am »
Ale kicha, nic ciekawego oprócz Cromwella, którego mam. Schylę się tylko po Thorgala, którego kupuję już tylko z przyzwyczajenia. Więcej kasy zostanie w kieszeni i miejsca na półkach :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: na wydawnictwa, które dbają o klientów (np.Ongrys) a nie lecą tylko na zysku z amerykańskiej masówy.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #717 dnia: Marzec 10, 2016, 10:37:10 am »
na wydawnictwa, które dbają o klientów (np.Ongrys) a nie lecą tylko na zysku z amerykańskiej masówy.

Zaryzykuję stwierdzenie (samemu hejtując nudną ofertę Egmontu), że ignorowanie w tym wypadku Gotham Central bo logo masówy na okładce to trochę strzał w stopę. Ten komiks to ani masówa i co jak co, ale zjada dość sporą część europejskich premier ostatnich miesięcy już w przedbiegach.
perły przed wieprze

Offline absolutnie

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #718 dnia: Marzec 10, 2016, 10:40:27 am »
Ale kicha, nic ciekawego oprócz Cromwella, którego mam. Schylę się tylko po Thorgala, którego kupuję już tylko z przyzwyczajenia. Więcej kasy zostanie w kieszeni i miejsca na półkach :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: na wydawnictwa, które dbają o klientów (np.Ongrys) a nie lecą tylko na zysku z amerykańskiej masówy.


No, nie. Nie przesadzaj. "Gotham Central" to jednak nie jest "amerykańska masówa", wydawana tylko dla zysku.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Mikel

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #719 dnia: Marzec 10, 2016, 11:44:51 am »
(...) a nie lecą tylko na zysku z amerykańskiej masówy.
No tak, w sumie to komiksy powinny być za darmo, bo wydawnictwo nie powinno czerpać zysków, a artysta dobry to głodny artysta. W sumie też nie powinno się dostawać wynagrodzenia za pracę w pieniądzu tylko za miskę ryżu, bo nie pracuje się dla zysku.
Generalnie E. ma różną ofertę plus są inne wydawnictwa.