Autor Wątek: Egmont 2016  (Przeczytany 736192 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gobender

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #930 dnia: Marzec 19, 2016, 04:11:33 pm »
Z missprintami jest zawsze więcej szumu niż w rzeczywtistości to warte. To samo jest z action figures cards, z trading cards czy nawet płytami etc... Sa kupcy, ale ogólnie wiecej jest krzyku i napinania się co to nie za skarb, niz faktycznych kupujących. Już kolekcjonerów bootlegów jest więcej.

Mikel

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #931 dnia: Marzec 19, 2016, 07:01:38 pm »
@UP
Egmont wydaje komiksy od 17 lat = A ja studiuję prawo. :)
Jeśli rzeczywiście studiujesz prawo, to radzę zmiany kierunku, bo ignorantia legis non exculpat ;)
Generalnie to błędy drukarskie są zwykłymi pomyłkami ludzkimi, część może spowodować wzrost wartości komiksu, jak choćby błędny Thorgal polski, komiksy chodzą po 10 krotność okładkowej.
Wracając do wątku głównego czy E wspominał coś na temat wznowienia ALL STAR BATMAN I ROBIN, CUDOWNY CHŁOPIEC i ewentualnego uzupełnienia brakujących zeszytów (nie kojarzę ilu brakowało w wydaniu PL) ?

Offline adro

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #932 dnia: Marzec 19, 2016, 10:55:45 pm »
fajnie, ze bedzie corto, szkoda ze w kolorze :sad:
Btw ciekawe czy bedzie powtorka postowych tomow, czy jedziemy z kolejnymi tomami, a moze e walnie integrala :razz:
pzdr
ps bardzo licze na kolejne komiksy Dru :biggrin:
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #933 dnia: Marzec 19, 2016, 11:51:50 pm »
Ja z chęcią kupię Corto w kolorze.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline adro

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #934 dnia: Marzec 20, 2016, 02:05:15 pm »
BTW czy Kryzys z egmontu bedzie zawieral tzw kompendium i History of dc. Ilosc stron w oryginalnym wydaniu i egmontowej edycji jest prawie taka sama. W sklepie gildii ktos napisal, ze w polskiej edycji Kryzysu zabraknie History, oby nie  :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Night wolf

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #935 dnia: Marzec 20, 2016, 02:12:03 pm »

@UpW czasie konferencji TK powiedział że nie będzie dodatku a cena przez to spadnie jakieś 20-30zł

Offline adro

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #936 dnia: Marzec 20, 2016, 02:22:35 pm »
Dzieki za odp, szkoda :sad: .(w sumie dwie dychy nie majatek)
W ogole sa chyba 3 rozne edycje Kryzysu. Jest ta wersja podstawowa(2001r), potem ukazala sie wersja absolute (w slipcasie bylo jeszcze compendium), no i niedawno pojawila sie wersja deluxe z history of dc. Szczerze mowiac nie wiem, jak te wszystkie wersje maja sie do siebie. Jezeli cos poknocilem to sorki. Ciekawe co wrzuci do swojej edycji egmont, skoro nie bedzie history, to pewnie e walnie sporo grafik i dodatkow :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline isteklistek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #937 dnia: Marzec 20, 2016, 02:49:58 pm »
Dzieki za odp, szkoda :sad: .(w sumie dwie dychy nie majatek)
W ogole sa chyba 3 rozne edycje Kryzysu. Jest ta wersja podstawowa(2001r), potem ukazala sie wersja absolute (w slipcasie bylo jeszcze compendium), no i niedawno pojawila sie wersja deluxe z history of dc. Szczerze mowiac nie wiem, jak te wszystkie wersje maja sie do siebie. Jezeli cos poknocilem to sorki. Ciekawe co wrzuci do swojej edycji egmont, skoro nie bedzie history, to pewnie e walnie sporo grafik i dodatkow :razz:
pzdr

Kilka stron reklam i długie posłowie.

Offline Night wolf

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #938 dnia: Marzec 20, 2016, 02:53:15 pm »
Hmm, żeby nie było że wprowadzam w błąd, ale teraz jak to przeglądam to chyba materiałów dodatkowych z opisem świata nie miało być więc nie wiem czy to się będzie tyczyć tych 2 dodatkowych zeszytów HoDC.

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #939 dnia: Marzec 20, 2016, 03:15:15 pm »
Mi będzie wystarczyć, jak ten Kryzys nie będzie wydrukowany do góry nogami. :) Choć wtedy najwyżej znowu odwrócę obwolutkę. :) I dalej nie mam pomysłu co będzie 1000 komiksem, skoro Kryzys nie i Szninkiel nie.

Offline Epekeina

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #940 dnia: Marzec 20, 2016, 03:41:03 pm »
Mi będzie wystarczyć, jak ten Kryzys nie będzie wydrukowany do góry nogami. :smile: Choć wtedy najwyżej znowu odwrócę obwolutkę. :smile: I dalej nie mam pomysłu co będzie 1000 komiksem, skoro Kryzys nie i Szninkiel nie.


Bo świat się kończy na DC i Rosińskim...

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #941 dnia: Marzec 20, 2016, 03:43:43 pm »
@UP
Bo Marvela w twardej nie wydają. Mam nadzieję więc, że 1000 komiks będzie jakąś dobrą pozycją z DC. Inne rzeczy są dla mnie za słabe. Ale zobaczymy czym nas zaskoczy Kołodziejczak.

Offline Garf

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #942 dnia: Marzec 20, 2016, 03:46:36 pm »
Uważam, że integral komiksów z Relaksu jest obecnie najbardziej prawdopodobną opcją. Ciekawa jest też odpowiedź Tomasza Kołodziejczaka z ostatniej sesji:
Cytuj
zbiorcze wydanie opowiadań G. Rosińskiego wydawanych w magazynach Relax?
 
 Wiele problemów z prawami, brakiem oryginałów do obróbki.

Ja tu "nie" nie dostrzegam :)
 
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #943 dnia: Marzec 21, 2016, 10:12:24 am »
Ja jestem pewien, że 1000 komiks nie będzie superbohaterski.
Chociaż, podobnie jak 8azyliszek, kupuję GŁÓWNIE Marvela i DC, to jednak nie dostrzegam tam "arcydzieł" godnych jubileuszowego numeru takiej inicjatywy jak KŚK.

BTW, czy ktoś się orientuje, czemu w Superman/Batman pomiędzy 1 a 2 tomem pominięto 7 zeszyt? Co tam było?


Offline isteklistek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #944 dnia: Marzec 21, 2016, 10:26:23 am »
Numer z postaciami Superboy i Robin

 

anything