Autor Wątek: Egmont 2016  (Przeczytany 726250 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gobender

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1575 dnia: Maj 22, 2016, 07:04:40 pm »
Smutna wiadomość to nadal bardzo słaba szansa na Swamp Thinga...

Z drugiej strony powiedzmy sobie szczerze. Klasyk klasykiem, ale to naprawde się zestarzało. Moore jak zwykle - trochę za duży słowotok jak na taką serię, ale to jego styl jeszcze bym to przeżył. Ale rysynek jest naprawdę tragiczny. Nie obraziłbym się gdyby ktoś na bazie tego samego scenariusza zrobił remake i całość przerysował.

Offline kalbaro74

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1576 dnia: Maj 22, 2016, 07:05:57 pm »
Nie tępie a tempie 8azyliszku.

Offline Nick Jackolson

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1577 dnia: Maj 22, 2016, 07:07:23 pm »
Ale będzie Man Thing w Marvels Horror. :wink:
Poza tym jak w takim tępie jak do tej pory będziemy kupować od Egmontu KAŻDY niemal tytuł superhero, to wydadzą nawet Squirel Girl. :smile: Oby ta bańka popytowa nigdy nie pękła. :smile:

Swamp Thing a Man Thing to przepaść, no weź już przestań...

mgnesium

  • Gość
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1578 dnia: Maj 22, 2016, 07:09:31 pm »
Nie tępie a tempie 8azyliszku.

zanim wyedytował było zabawnie.

Offline gobender

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1579 dnia: Maj 22, 2016, 07:13:54 pm »
zanim wyedytował było zabawnie.

ortogriafia ale i pełna kultura, nie ma co

Offline Jaxx

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1580 dnia: Maj 22, 2016, 07:47:23 pm »
Jeżeli Egmont chce wchodzić w Marvela sprzed MarvelNOW, to może im należy podesłać katalog Aniona przygotowany dla Hachette? :D Pewnie by wyciągnęli z niego dużo więcej niż nasze H, a i jakiś dialog by się pewnie dało nawiązać.

Offline 8azyliszek

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1581 dnia: Maj 22, 2016, 07:58:10 pm »
E tam - jeśli Hachette PL wyda naszą wersję MMH to z katalogu @Aniona zostanie niewiele - Annihilation, eventy z mutantami (Messaiah i Second Comming), Marvel project, X-Force, New Mutants, Thor Surtur Saga i trochę innych starszych klasyków. Raczej wątpię by aż tak wiekowe tytuły były w zainteresowaniu Egmontu.

Offline arczi_ancymon

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1582 dnia: Maj 22, 2016, 07:58:34 pm »
Jaki katalog? Co, gdzie?

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1583 dnia: Maj 22, 2016, 09:30:17 pm »
Arczi_ancymonie, jakiś czas temu Hachette w prywatnej rozmowie z kimś z naszego forum (sorry, nie pamiętam już z kim) stwierdziło, że w drugiej sześćdziesiątce WKKM mogą wydać dowolny komiks Marvela i chętnie zapoznają się z propozycjami czytelników.

Przygotowałem wtedy roboczą listę tomów, które powinny zostać w rozszerzeniu kolekcji bez zmian względem wydania edycji brytyjskiej i tomów, które do tego rodzaju kolekcji warto byłoby wprowadzić. Przedstawiłem ją na tu na forum. Przedyskutowaliśmy ją i wspólnymi siłami  dopracowaliśmy.

Następnie napisałem obszerne opisy tych albumów, skleciłem wizualizacje okładek tomów WKKM, wrzuciłem to wszystko w pdfa i wysłałem do Hachette. Odpowiedź wyglądała mniej więcej tak: "Dziękujemy za katalog z propozycjami. Na pewno się nie zmarnują."

Ale jednak nic z tego nie wyszło i się zmarnowały.

Jeszcze raz wrzucam linki do plików, jakby ktoś chciał sobie obejrzeć i poczytać. (Panie Tomku Kołodziejczaku, zachęcam do lektury.  :smile: )

Katalog z propozycjami: http://www5.zippyshare.com/v/Q9GgkEvS/file.html
Same okładki w większej rozdzielczości: http://www5.zippyshare.com/v/qDhwLQeh/file.html

Offline Wolf85

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1584 dnia: Maj 22, 2016, 09:44:25 pm »
Możecie się przenieść z tą dyskusją do odpowiedniego działu i tematu? Święty Krzysztofie czy naprawdę każdy temat na tym forum musi się ostatecznie zakończyć "ceny komiksów wg B" lub "WKKM i rewolucja w Polsce"?
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Offline Antari

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1585 dnia: Maj 22, 2016, 10:38:57 pm »
Z taką listą lepiej by było uderzyć do Egmontu. Hachette rzuci to, co zechce i raczej nie sugeruje się opinią fanów.

Offline buczanova

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1586 dnia: Maj 22, 2016, 10:41:07 pm »
Z taką listą lepiej by było uderzyć do Egmontu. Hachette rzuci to, co zechce i raczej nie sugeruje się opinią fanów.

Świetny pomysł, możnaby podrzucić w pytaniach na Alei, albo w mailu do Egmontu, jeśli ktoś takowy posiada.
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline Jaxx

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1587 dnia: Maj 23, 2016, 07:36:11 am »
Możecie się przenieść z tą dyskusją do odpowiedniego działu i tematu? Święty Krzysztofie czy naprawdę każdy temat na tym forum musi się ostatecznie zakończyć "ceny komiksów wg B" lub "WKKM i rewolucja w Polsce"?

Ale to jest dyskusja o tym, że Egmont mógłby wziąć propozycje Aniona do Hachette i samemu je rozważyć. Więc dział jak najbardziej prawidłowy.


Następnie napisałem obszerne opisy tych albumów, skleciłem wizualizacje okładek tomów WKKM, wrzuciłem to wszystko w pdfa i wysłałem do Hachette. Odpowiedź wyglądała mniej więcej tak: "Dziękujemy za katalog z propozycjami. Na pewno się nie zmarnują."

Ale jednak nic z tego nie wyszło i się zmarnowały.


Może im się wydaje, że się nie zmarnowały, skoro wydali tę część, która pokrywała się z listą UK :)

Jeszcze raz wrzucam linki do plików, jakby ktoś chciał sobie obejrzeć i poczytać. (Panie Tomku Kołodziejczaku, zachęcam do lektury.  :smile: )

Katalog z propozycjami: http://www5.zippyshare.com/v/Q9GgkEvS/file.html
Same okładki w większej rozdzielczości: http://www5.zippyshare.com/v/qDhwLQeh/file.html

Może przy okazji warto byłoby go lekko zaktualizować. Wyrzucić te pozycje, które już wyszły bądź wiemy, że wyjdą i dodać inne, które byłby warte wydania. Tym razem już bez ograniczeń co do objętości czy ilości tomów. Z Egmontem to da się podyskutować i uzyskać jakąś odpowiedź.
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2016, 08:33:52 am wysłana przez Jaxx »

Offline SawiK

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1588 dnia: Maj 23, 2016, 06:55:57 pm »
Na portalu Aleja Komiksu są już okładki Lipcowego pakietu, wraz z cena i ilością stron, link dla zainteresowanych:
http://www.alejakomiksu.com/nowosci/22915/Lipcowe-okladki-Egmontu/
W końcu przeczytam całe ,,Gwiezdne Wojny,,: Karmazynowe Imperium(zeszytówek niestety nie dozbierałem ,a na zbiorczy dubel nie wydałbym wtedy) No i w końcu Śmierć(nie przepłacać na Allegro) ;]
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2016, 06:59:27 pm wysłana przez SawiK »

Offline Antari

Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #1589 dnia: Maj 23, 2016, 07:15:47 pm »
Świetny pomysł, możnaby podrzucić w pytaniach na Alei, albo w mailu do Egmontu, jeśli ktoś takowy posiada.

Czytałem pytania do TK z Alei i na bardziej złożone pytania odpowiada raczej wymijająco lub lakonicznie ucinając dyskusję ("patrz wyżej", "raczej nie"). Więc na pytanie, czy jest szansa na ukazanie się tytułów z listy może nie przynieść pożądanego rezultatu.

 

anything