Autor Wątek: Polski Setting Mordheim (?)  (Przeczytany 6951 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline drachenfeles

Polski Setting Mordheim (?)
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 22, 2003, 09:25:11 pm »
Czyli świat warhammera + mordheim 2.0... dobra.
Skolo to powiedz co i jak to się tym zajmiemy.

Offline skolo

Polski Setting Mordheim (?)
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 22, 2003, 10:40:02 pm »
Hm, Nie bardzo rozumiem co i jak.(?) Przepraszam jestem objedzony po Swietach i mi sie na mózg rzucilo. Napisz mi na prova prosze ;)

Offline Dwalthrim

Polski Setting Mordheim (?)
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 22, 2004, 11:25:23 am »
Rzplita prawem i lewem ala Mordheim - dla mnie bomba!!!
Na jakim etapie jest ten projekt i czy wogóle?

Figurki trzeba by pościągać jakieś historyczne np. z Foundry (mają i kozaków i lisowczyków :o ) bo nie wszystkie bandy da sie z figurków GW złożyć, trzeba by dużo i dokładnie konwertować żeby jako tako sie realiów trzymać! Ewentualnie figurki kislewitów malowane różnie - w końcu każde województwo miało inne barwy mundurów!!!

Bandy: dodać można Moskwicinów, Madziarów, Kaprów (piratów), Pludraków (np. szwedzi), ord tatarskich tez było kilka...

Umiejscowienie: Jak warhammer to Kislev z przyległościami. Jak Rzeczpospolita to cały wschód od Dzikiech Pól przez Ruś po Inflanty (tam sie działo). Co do zasad to chyba lepiej poczekać i oprzeć to o Empire in Flames - mniej kombinacji z fazami eksploracji. Jakiś pomysł co zastąpi wyrdstona? Morze garnce z siwuchą lub miodem :lol:
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline skolo

Polski Setting Mordheim (?)
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 24, 2004, 09:30:06 am »
hehe, widze ze nowa krew to i nowe pomysly. dwalthrim mial cos tam zaczac,ale widze ze ugrzezlo toto gdzies na linii

Offline Dwalthrim

Polski Setting Mordheim (?)
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 24, 2004, 10:44:07 am »
Ja nic nie miałem zaczynać :oops: ! Dopiero sie do tego tematu dobrałem ale chętnie wezme w tym udział! Pomysł przedni wielce acan!
 Kiedyś w Portalu ukazał się tekst pt. "Nie będzie Kislev pluł nam w twarz." Autor umieszczał tam taką właśnie małą rzeczpospolita między kislewem i imperium. Było Breslau, Danzig, Zwolen, Wistula, Krakau, Possen itd. Mogło to by być pomocne! Jakby ktoś był zainteresowany jakimś konkretnym województwem to moge przesłać gdzie jakie barwy mundurów Panowie Bracia nosili! Na koń sieńdziem i jakoś to będziem! Jakieś konkrety już są?
Jeśli cos ugrzęzło na jakiejś lini to na pewno nie była to linia naszej WKD-ki :lol:
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline skolo

Polski Setting Mordheim (?)
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 24, 2004, 11:55:00 am »
sprostowanie - nie ty Dwal tylko ty Drach ;-) za blad przepraszam

 

anything