Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy japońskie

Blame! Tsutomu Nihei

(1/24) > >>

Itachi:
Takie tam :smile:



Nie działo się to za górami ani za lasami, ani za siedmioma morzami, tylko na Targach Książki we Frankfurcie. Duży słoń wraz z małym ptaszkiem zaczęli debatować, jak by tu uszczęśliwić polskiego czytelnika. Pomysłów było co niemiara... W końcu o trzeciej nad ranem, po czwartej butelce mleka doszli do wniosku, że nawet z małym ptaszkiem duży słoń wiele może...
 O świcie (no może trochę później) odwiedzili mistrza Kodanshę i przedstawili mu swój koncept. Mistrzowi ta idea bardzo przypadła do gustu i rzekł: Niech moc będzie z Wami!
 I tak oto mamy zaszczyt przedstawić Wam wspólny projekt wydawnictw JPF i Kotori, komiksy "Blame" i "Sidonia no kishi" autorstwa Tsutomu Niheia, znanego z wydanej w Polsce "Abary".
 
 Szczegóły wydania "Blame":
 - Wydawnictwo JPF
 - tryb wydania: trzymiesięczny
 - okładka miękka z obwolutą
 - okładka twarda (tylko w pre-orderze)
 - tłumaczenie: Paweł Dybała
 - format B5 (184 x 256 mm)
 - cena: oprawa miękka - 63,00 zł, oprawa twarda - 73,50 zł
 
 Szczegóły wydania "Sidonia no kishi":
 - Wydawnictwo Kotori
 - tryb wydania: dwumiesięczny
 - okładka miękka z obwolutą
 - tłumaczenie: Tomasz Molski
 - format A5 (145 x 205 mm, format "Abary")
 - cena: 25,20 zł.
 
 Preordery na obydwa tytuły można zamawiać na stronach www.mangarden.pl oraz www.mangastore.pl.
 Obydwa tytuły będą miały swoje premiery na Festiwalu Fantastyki Pyrkon.

kuba g:
Jako, że cyberpunk = miłość to kupuję w ciemno.

Inuki:
Gapiłem się na ten obrazek dobre 10 minut, bo nie mogłem uwierzyć w to co widzę :-P Najpierw "Dredd", teraz "Blame!"; rok 2016 będzie piękny dla komiksiarzy :-D

pucka:
Tak! Tak! TAK!!!!
Nie mogę uwierzyć, że doczekałam wydania tego tytułu na polskim rynku. Pełne wzruszenie.
Biorę w twardej oprawie *.*

Itachi:

--- Cytat: pucka w Styczeń 07, 2016, 05:45:48 pm ---Tak! Tak! TAK!!!!
Nie mogę uwierzyć, że doczekałam wydania tego tytułu na polskim rynku. Pełne wzruszenie.
Biorę w twardej oprawie *.*

--- Koniec cytatu ---

Twoje życzenie z 2015 się spełniło :smile:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej