trawa

Autor Wątek: "Drugie pokolenie" Michela Kichki  (Przeczytany 2096 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
"Drugie pokolenie" Michela Kichki
« dnia: Luty 17, 2016, 04:56:56 pm »
Komiksowo i psychologicznie bardzo dobry i wiarygodny album. Gdybym przeczytał go wcześniej, na pewno znalazłby się wysoko na mojej liście 2015. Czerpiąc przede wszystkim z tradycji frankofońskiego komiksu humorystycznego, undergroundowej odwagi oraz własnej intuicji rasowego karykaturzysty Michel Kichka tworzy frapujący i przejmujący obraz swojej rodziny oraz doświadczeń, które ją ukształtowały.
Rodzime wydanie pokazuje również, z jakim szacunkiem i literackim wyczuciem można podejść do polszczyzny w komiksach. Polecam wszystkim polskim wydawcom komiksowym.

Offline koziorozec1979

Odp: "Drugie pokolenie" Michela Kichki
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 17, 2016, 09:57:25 pm »
Spokojnie. Kichka bedzie mial swoja szanse. Premiera byla zdaje sie w styczniu 16 za sklepem gildii

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: "Drugie pokolenie" Michela Kichki
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 18, 2016, 08:58:39 am »
Spokojnie. Kichka bedzie mial swoja szanse. Premiera byla zdaje sie w styczniu 16 za sklepem gildii
A, to super! Zasugerowałem się tym, że w komiksie jest "Kraków 2015", poza tym wydawało mi się, że zamawiałem "Drugie pokolenie" na Gildii jako zaległość z grudnia, ale mogło mi się coś pokręcić. W każdym razie na mojej liście 2016 mam już dwa komiksy i Kichka wyraźnie prowadzi. :D

 

anything