Autor Wątek: Harley Quinn  (Przeczytany 12078 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sokratesik

Odp: Harley Quinn
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 28, 2018, 10:41:40 pm »
W 4 tomie Harley z nowego DC jest historia Road Trip Special. Wydaje się jakby to było napisane w hołdzie jakiemuś Louie... Ale o niczym takim nie wspomniano w egmontowym wydaniu. Wydaje mi się coś, czy Egmont pominął jakąś informację? A może ten Louie to jakaś postać z wcześniejszych przygód "Świruńci" ? Ktoś lepiej znający świat DC wie cokolwiek na ten temat?

Offline Burizleif

Odp: Harley Quinn
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 13, 2018, 02:30:26 pm »
Przeczytałem Harley w The New 52 i poziom nawet był dla mnie zadowalający. Ale teraz czytając aktualne wydania strasznie mnie mierzi to co jest tam serwowane, choć zdaję sobie sprawę, że to jest tak naprawdę dalej jedna i ta sama seria. Szczególnie męczący był 4 tom.

Offline Jaxx

Odp: Harley Quinn
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 13, 2018, 02:48:56 pm »
Przeczytałem Harley w The New 52 i poziom nawet był dla mnie zadowalający. Ale teraz czytając aktualne wydania strasznie mnie mierzi to co jest tam serwowane, choć zdaję sobie sprawę, że to jest tak naprawdę dalej jedna i ta sama seria. Szczególnie męczący był 4 tom.

A ja zmiękłem po 1 tomie New52. Zeszyt otwierający i zabawa rysownikami super, później im dalej tym wrażenie się psuło. Końcówa tomu i
Spoiler: pokaż
strzelanie psimi kupami do osób na roller-coasterze
przelało czarę i dalej w serię nie brnąłem. Za to strona graficzna bardzo przyjemna dla oka. Może kiedyś wypożyczę dalsze tomy z biblioteki, aby sprawdzić, jak dalej się to rozwinęło.

 

anything